2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ay kız sabah sabah aklıma bir anda sen geldin. Dedim beklenen müjdeyi aldı mı bizimki, cinsiyeti belli oldu mu

Kızlar benim gibi karnı çok azıcık çıkan ve bebeği hissetmeyen var mı .15+4 teyim, normalde zayıfım , karnım da minicik çıktı yemek sonrası şişlik gibi
ben 13+4 teyim benim bile çıktı karnım sizin iç karnınız geniş demek ki ya da benim ki çok dar :)

Benimde ilk kez oldu bugün 15+4 oldum bende. Geçen hafta oldu aynı şekilde sadece peçeteye geldi. Ertesi gün doktora gittim Protestan başlattı 2 hafta sabah akşam kullancam lekelenme sadece 1 gün oldu gitti. Kontrolde de herhangi bir kanama gözükmedi. Olabilecek bir durummuş biraz dinlen çok iş yapma dedi.

12. Haftamda yaşamıştım ben aynısını, doktora gittim parol başladı canım. İnfluenza olmuşum, belirtileri arasında vardı zaten ama parol dışında birşey yapamayız dedi. Geçmezse bir doktoruna danış mutlaka

Bacak ağrısını bende bir gece yaşadım çok fenaydı. Sonra buz koydum ağrıyan bölgeye bayağı kaldı. Ve ağrısı tamamen geçti isterseniz deneyebilirsiniz.

Idrar yolum temiz. Yakin zamanda enfeksiyondan bebegimi kaybettm haliyle ayni sebep tekrar olusunca tedirgin oluyorm. O yuzden benm icin lanet bir sey vajinal enfeksiyon. Gececk gibi de durmuyor. Fitiller neden care olmuyor anlamiyorm

evet ben de öyleyim malesef gece olunca çok fena oluyor
İlk defa oldu çok korktum akşamda misafirim vardı acaba kendimi çok mu yordum dedim hemen dinlendim ama şimdi işe geldim hala devam ediyor deli gibi ağrıyor resmen. Sizde de olması birazda olsa içimi rahatlattı ters bir durum yok o zaman diye düşündüm teşekkürler inşallah en kısa zamanda bu bacak ağrılarımızda biter

Merhaba ağustos anneleri. Benim doğum 2 Eylül görünüyor oğlumda 39. Haftada doğum olmuştu bu doğumda da ayni şekilde olursa bende ağustos annesi olacağım inşallah. Henüz cinsiyeti öğrenmedim. Ikili test sonucunda ki beta 50 nin altı olursa erkek 50 nin üzeri olursa kız diye duymuştum oğlumda tuttu. Cinsiyeti öğrenen anneler ikili testte ki betaniz kaç çıktı?

Merhaba. İlk defa duyuyorum. 28 çıktı erkek

Merhaba kızlar ya bu ikili test sonuçlarından anlayan varmı papp-a kaç olmalı normalde bulamadım iyi mi şuan

Eklentiler

• Screenshot_20240221-112410.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 110
ilk defa duydum bunu sanirim bi bu tuttu 35.9 oglum olcak

Merhaba, bende ilk kez duydum. Benimki 187 imiş fetal dna da kızım olacağını öğrendim doğru bir teori gibi.

Nasıl anlamadım benim beta böyle çıkmış

Eklentiler

• 1000007328.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 104
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…