2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kizimda ilk gun sütüm tam gelmedi. Cekemedigi icin. Hatta mama verdiler. Sonrasinda da mastit oldum. Ben de diyordum ne güzel göğüslerim hep dolu dolu. Sutum var diye seviniyordum. Meger cekemedigi icin o süt kanallarimi tikamis. Sonra doktor emzirdikten sonra sagmayi onerdi duzeldim. Oyuzden ben ilk gunden sagmaya basliycam ki sut gelsin ve tikanmasin. Cok gucsuz oluyor bebisler.

Kızlar günaydın bacak ağrısı yaşayan var mı? Dün geceden beri dayanılmaz bir bacak ağrısı yaşıyorum masaj ayağı havaya kaldırmak hiçbiri işe yaramadı

Ay arkadaşlar çok kötüyüm sabaha kadar belimden bacagiklarima bi sizlama oldu corona gibi Bi anda oldu akşam arttı gitti parol aldım ama ilaç veriliyormu doktora gitsem iğne filan yaparlarmi çok kötüyüm ya böyle bisey görmedim ben hiç unutmayacak Bi agriydi sabahı sabah ettik insalllah bebise bisey olmamıştır ya

Kızlar günaydın bacak ağrısı yaşayan var mı? Dün geceden beri dayanılmaz bir bacak ağrısı yaşıyorum masaj ayağı havaya kaldırmak hiçbiri işe yaramadı
Kızlar bu bacak ve bel ağrıları bazen infşeunza belirtiside olabiliyor eğer ciddi bir yorgunluk halsizlik de varsa aklınızda olsun, o şekilde başlıyor bazen burun akıntııs falan hiç yapmıyor

Kızlar bu bacak ve bel ağrıları bazen infşeunza belirtiside olabiliyor eğer ciddi bir yorgunluk halsizlik de varsa aklınızda olsun, o şekilde başlıyor bazen burun akıntııs falan hiç yapmıyor
O nedir bende geniz akıntısı var şuan burnum tıkalı biri

Hastane tipi nasıl oluyormuş onu da ilk kez duydum
kiralama oluyo onlar cok daha guclu motorlari var o yuzden baya sut cikartiyo genelde medelaya iyi diyolar ben satinda alabilirim duruma göre kiralarken motor haric butun parcalari sifir kutusunda kiralaniyo hijyenden dolayi en azindan ankarada bizim gorumceme kiraladigimiz yer o sekildeydi arada bakimi olabiliyodu ondada ariyoduk gelip bakimini yapip gidiyolardi

Eklentiler

• Screenshot_20240221_085843_Samsung Internet.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 52
Benim tek bir bacak canım ve sadece bir bölgesi

O nedir bende geniz akıntısı var şuan burnum tıkalı biri
Yani domuz gribi. Ben önceki gebelikte corona olmuştum hiç birşey olmadı korkma. Virüs eskisi gibi değil. Şu an benim de burnum tıkalı. Hapsuruyorum. Boğaz ağrısı da var. Sirkeli su ile gargara yapıyorum balgam çıkıyor. Ihlamur içiyorum. Parol alabilirsin. Ama gebe olduğun için daha fazla birşey yapmıyorlar

lökosit için bir tedavi verdimi bnm de sol kasığım ağrıyor cumartsi gidicem 13.haftayım

Buyuk ihtimalle banada ilaç vs vermezler en azından ne olduğu anlamak için gidicem doktora insallah bebise bisey olmasında gerisi önemli değil

Kizlar çatlak kremi lierak hariç ne kullanabilirim çok pahalı alamicam cnku tecrubeli olanlar yazabilirmi
Ben Hindistan cevizi yağı ve kakao yağı aldım canım. Şimdi aklıma geldikçe Hindistan cevizi yağı kullanıyorum , son aylar kakao yağına geçeceğim . Çok araştırdım bunlar zaten lierak biooile filan göre çok daha iyi

Kızlar Günaydın
Sabaha kadar göğüs uclarimin sizisindan uyuyamadım.Sanki açık yaraya tuz basılmış gibi krem vs kullanan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…