2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar benim bi arkadaşım şey dedi özele muayene gitmeden önce sağlık ocağında ya da acilde kan veriyormuş ya da ne test yapılması gerekiyorsa yapıyormuş sonra özele gidip sadece muayene ücreti veriyormuş. Doktor test isteyince de devlette yaptıklarını gösteriyormus aklınızda bulunsun.
Gerçi çoğu kişi devletteki kendini beğenmiş hemşirelerle falan uğraşmamak için özele gidiyor ama herkesin imkanı olmuyor diye yazıyım dedim

Ay kızlar bişi sorcam bana yine telaş perileri geldi. 29 unda kan vermiştim ama benim burdaki hastane mağduriyetimi az çok biliyorsunuz sisteme bugün düşmüş.
Progesteron 13 çıkmış ama 22-95 arasıymıs referans yani benim düşük baya. Neden olmus böyle ya da progesteron ne acil gidiyim mi doktora

Eklentiler

• IMG_8493.png
    75,6 KB · Görüntüleme: 35
canım çok düşük değil ama bu değerde olmaması lazımdı bir görünme şansın yada danışma şansın varsa danış..

Canım ben prolaktini 13 e düşürene kadar ilaç kullandım. Yumurtalıklarıma baktığı zaman ovulasyona engel değildi ama düşmesi taraftarıydı doktorum

sizin fsh çok yüksek değil benimki aşırı yüksek size nazaran. Lh de keza öyle. Ama sizin lh ve fsh değeri birbirine çok yakın lh daha yuksekse 2 katı filan olunca pcos oluyor diyorlar. Sanırım prolaktin değeriniz yüksek ondan olamıyor olabilirsiniz ama onun ilaci oluyormus size verdiler mi ilac ? Benimde prolaktin 12 cıktı yani normal seviyenin sanırım bi tık altı. Şu değerler yüzünden hamile kalamayan onca insan var ben de onlardan biriyim malesef Allah yardımcımız olsun çok yoruldum bu süreçten ama elden de bişey gelmiyor. Bi de benim kist olayım oluyor bi kere oldu korkuyorum tekrar tekrar kist cikicak diye. Inşallah şubata kadar hamile kalırsınız bende inşallah bir an evvel kalabilirim

15 ve üzeri olması bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyormuş benim yumurtalık takibi yaptıgı için baktırmıştı doktorum 20 çıkmıştı

Canım ben prolaktini 13 e düşürene kadar ilaç kullandım. Yumurtalıklarıma baktığı zaman ovulasyona engel değildi ama düşmesi taraftarıydı doktorum
Bende ilaçla düşürdüm değeri o zamanki doktorum bu şekilde istemişti ama şuan ki doktoruma da durumu böyle anlatınca haklı görmüştüm. Doktordan doktora değişen bir süreç belkide. Gerek yok diyen doktorum hormonları görünce bu tepkiyi vermiste olabilir bilmiyorum canım. Tabiki bu süreçte doktora güvenmek en doğrusu

Canım sen yinede prolaktini yükseltecek besinlerden uzak dur yeme bu süreçte benim 4 ayımı aldı düşmesi

Hastane referans aralığına göre normaldi bu değerin yüksek diyip herhangi bir yorum ya da ilaç vermedi. Amh düşük diye söyledi o kadar. Elenatal 1 multivitamin verdi o kadar. Amiin Rabbim herkesin yardımcısı olsun gönlüne göre versin isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah

Ya kızlar biraz önce yürüyen merdivenden erken inmeye çalışmışım biraz yüksekten attım adımı ayagim boşluğa geldi yani beli ağrıdı birazcık off korktum ya bise olmaz di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…