2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ya kızlar biraz önce yürüyen merdivenden erken inmeye çalışmışım biraz yüksekten attım adımı ayagim boşluğa geldi yani beli ağrıdı birazcık off korktum ya bise olmaz di mi :KK43:
benimde sabah aayağım sandalyeye takıldı baya bir sendeledim... Rabbim koruyor onları birşey olmaz Allahın izni ile korkma :dua::dua:

Hastane referans aralığına göre normaldi bu değerin yüksek diyip herhangi bir yorum ya da ilaç vermedi. Amh düşük diye söyledi o kadar. Elenatal 1 multivitamin verdi o kadar. Amiin Rabbim herkesin yardımcısı olsun gönlüne göre versin isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah
Amin inşallah. Amh yı sen kendin mi olcturmek istedin acaba ? Bende bi olcturmek istiyorum ama doktor gerekli görmedi tüp bebekte yapılıyor nasıl olsa diye tüp bebeğe gitmedik o yüzden bi ölçülmesini istiyorum bende. Başka doktora gideyim diyorum. Sanırım benimde amh düşük diğer değerlerimden oturu

Sabahları da çok bulantım oluyor. A101 de karabuğday patlağı, mısır patlağı var eti gong gibi yuvarlak. Ondan yiyorum, bir tane de Muz. Bulantım azalıyor baya.
Bende alayım canım 🥹 güzel beslenmek istiyorum ama bulantı ve ağrıdan hiç bişey yemek istemiyorum kendimi zorluyorum resmen hiç iştahım yok 🥹

Ya kızlar biraz önce yürüyen merdivenden erken inmeye çalışmışım biraz yüksekten attım adımı ayagim boşluğa geldi yani beli ağrıdı birazcık off korktum ya bise olmaz di mi :KK43:
Hiç bir şey olmaz merak etmeyin. Kanama yoksa sıkıntı yok demektir. 🌸

Bende alayım canım 🥹 güzel beslenmek istiyorum ama bulantı ve ağrıdan hiç bişey yemek istemiyorum kendimi zorluyorum resmen hiç iştahım yok 🥹
Bunlar pek tuzlu değil. Hatta karabuğday komple tuzsuz. Kuru kuru midenin suyunu da çekiyor iyi geliyor. Ben aşırı su içiyorum o da bulantı yapıyor.

Amin inşallah. Amh yı sen kendin mi olcturmek istedin acaba ? Bende bi olcturmek istiyorum ama doktor gerekli görmedi tüp bebekte yapılıyor nasıl olsa diye tüp bebeğe gitmedik o yüzden bi ölçülmesini istiyorum bende. Başka doktora gideyim diyorum. Sanırım benimde amh düşük diğer değerlerimden oturu
Doktor kendi bakmak istedi. Diğer değerlerle bağlantısı var mıdır bilmiyorum ama amh yumurta rezervlerine bakılmış oluyor. benim sonuç yaşıma göre çok düşük çıktı işte. Bu değer zamanla düşen diğermiş. Yükseltilemez deniliyor ama yükseltenler de var nasıl oluyor bilmiyorum Arı sütü var onu çok duydum etkiliymiş onu alıp deneyeceğim

Doktor kendi bakmak istedi. Diğer değerlerle bağlantısı var mıdır bilmiyorum ama amh yumurta rezervlerine bakılmış oluyor. benim sonuç yaşıma göre çok düşük çıktı işte. Bu değer zamanla düşen diğermiş. Yükseltilemez deniliyor ama yükseltenler de var nasıl oluyor bilmiyorum Arı sütü var onu çok duydum etkiliymiş onu alıp deneyeceğim
Evet yukseltilmez ve her adet döngüsünde biraz daha azalırmış diye duydum bende. Ama dediginiz gibi yukseltebilenler var nasıl oluyorsa bitkisel biseylerle. Ben 2 aydır arı propolis kullanmaya başladım hayırla beraber içinde arı sütü vs var bi çok bişey macun. Inşallah faydasını görebilirim bende bilmiyorum olur mu olmaz mı ama denemenizde fayda var bende denemek istedim. Aldığım yerde alıp da hamile kalanlar olmuş o yüzden denemek istedim isim zaten şu an mucizelik benim tamamen Allaha kalmış

X