2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kanaman bittiyse geçmiştir bence sen yine de kendini yorma fazla hareket etme Bi kaç gün daha yat dinlen

Ay kızlar dün gece hiç uyumadım ben nedensiz bir şekilde. Sürekli rüyalar gördüm korkunç korkunç bi rüyamda bebek mafyası bebekleri kaçırıyordu, ben bebeğimi vermem diye nöbet tutuyorum ilk kez anneliği hissettim ama hiç uyuyamadım sürekli rüya gördüm tuvalete kalktım hayrolsun inşallah

Dün gece bazı gezegensel olaylar mi vardı acaba bende sürekli kabuslar gördüm sabaha kadar sayamadim bile kaç kabus olduğunu

Gebeliğin en önemli. Belirtisi olabilir bu rüyalar bende rüyamda evde devlet erkanini ağırladım

Ben malesef ki sabah regli oldum bu ayda olmadı
Ne kadar zamandır düşünüyorsunuz her hangi bi sağlık sorununuz varmıydı acaba ? Benim fsh lh değerim yüksek muhtemelen de ondan olmuyor zaten doktor tüp bebek dedi ama ben bi ihtimal olursa normal yolla diye bekliyorum bu süreçte beni çok yıprattı elim yüzüm sivilce doldu uyku uyuyamiyorum sabah ezanına yakın neredeyse anca yatıyorum bütün düzenim bozuldu. Adette olamadim Allah herkese gonlundekini nasip etsin inşallah. 1 sene oldu hala nasip olmadı bizim umudum de tükendi artik

Dr un normal mi dedi canım ağrılara bide senin kese göründü mü ?
Ben ağrı çektim hala daha işte kendimi çok yorunca ve yürüyünce ağrıyor kese göründü herhangi bir problem yok dedi doktorum. Bebek tutunma ve kendine yer açma çabasında olduğu için kramplar ağrılar normal dedi doktorum

Çok Sagol canım içim rahatladı biraz benimde yarın Dr randevum inş benimde sorunsuzdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…