2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benim bugün 4+4 görünüyor da 5 sin dedi daha tabi ölçümlerde falan netleşir dedi bakalımm çok güzel ama onu orda görmek içi şu an gözükmese bile mutlu oldum
Yaa benim de 4+6 gösteriyor izne gidene kadar doktora gitmemeyi düşünüyordum ama dayanabilir miyim bilmiyorum. Sen özele mi gidiyorsun

Merhaba. benimde sat 4 kasım. Dün kan verdim hamileyim hcg 1000 çıktı ultrason la keseyi göremedi 2 gün sonra tekrar gel dedi. Sizin kese göründü mü
Kese vajinal muayene ile bhgc 1500 üzeri olunca görünüyormuş. Ultrasonla da bhgc 5000 üzerinde olunca görünüyor

Bence başında ayirman mümkün olmuyor ya adet olcakmis gibi oluyor göğüs hassasiyeti akıntı artması benim adet olucagim gün teste çıktı aslında düzenli adetin varsa yapabilirsin test
28 ile 32 gün arasında oluyorum son 2 aydır 28 günde 1 oldum birkaç gün daha bekliyim istiyorum hüsrana uğramamak için

Yaa benim de 4+6 gösteriyor izne gidene kadar doktora gitmemeyi düşünüyordum ama dayanabilir miyim bilmiyorum. Sen özele mi gidiyorsun
Evet Bursa pembemavi burası direkt doğum ve kadın hastalıklarına bakıyor. Daha önce de bu doktora ameliyat olmuştum ondan devam ettim. Ya ben şimdi 14 gün nasıl geçecek onu düşünüyorum keseyi görmek için gidebilirsiniz aslında güzel bilgiler verdi bir de d vitamini verdi en azından kalp atışı duymaya gittiğinizde kan testlerinizi olmuş olursunuz. Genel bilgi verdi. Göğüsleri şimdiden kremlemeye başlayın karın 3 aydan sonra dedi. Çiğ et ve dışardan salata yeme her gün bir yumurta bir avuç çiğ fındık ye süt ürünleri tüket dedi

Ay sağol canım ben de tüketeyim yazdıklarını
Bu arada ne kadar canım muayene ücreti? ben hiç hastaneye gitmedim daha özel hastane araştırmaya başladım ama ortalama fiyatları nedir ona göre kafamda şema oluşturayım

28 ile 32 gün arasında oluyorum son 2 aydır 28 günde 1 oldum birkaç gün daha bekliyim istiyorum hüsrana uğramamak için
Haklısın canım anlıyorum seni ama hiç farklı bı durum yok başlarda bence ki ben hassas bi bünyeye sahibim umutsuz yapmıştım testide bulgu yok diye hatta az daha sabret rabbim yüzünü güldürsün inşallah

Amiinn canım inşallah Rabbim isteyen herkese en yakın zamanda nasip etsin inşallah

Normalde 1200 tl dedi ama özel sağlık sigortasıyla 170 tl ödedim canım. Kan testlerini de aile hekimine soracağım yaparsa oraya yaptıracağım

Normalde 1200 tl dedi ama özel sağlık sigortasıyla 170 tl ödedim canım. Kan testlerini de aile hekimine soracağım yaparsa oraya yaptıracağım
Anladım canım. Ben gebelikten önce araştırdım özel sağlık sigortasını, gebe kalmadan 12 ay önce sigortanın başlaması gerekiyormus doğumu karşılaması için. Yani geçen sene yapacakmışım o bitince bu sene bidaha yapacakmışım anca o şekilde oluyormus. Yaptırmadım ben de o yüzden zaten bizim biraz göçebe hayatı sürekli doktorum değişecek gibi duruyor. En kötüsü de doğum ağustosta ve bizim Temmuzda tayinimiz çıkcak. Yani karnım burnumda ev dizcem bambaşka bir şehirde doktor bulcam falan filan
Neyse bunlarla moralimizi bozmayalım her şey çok güzel olcakkk

Hamile kaldıktan sonra sigortalarda var canım bir araştır istersen. Bende arayistayim hastanemin anlaşması olan sigortayı seçmeyi planlıyorum

Hamile kaldıktan sonra sigortalarda var canım bir araştır istersen. Bende arayistayim hastanemin anlaşması olan sigortayı seçmeyi planlıyorum
Yaa onu duymamıştım canım araştırayım bi. Ama benim sıkıntı her hastane anlaşmalı olmuyor nerde doğum yapacağım da belli değil en iyisi normal ücreti neyse vermek. Aslında annemlerde doğum yapmayı düşündüm ilk çok güzel hastaneler var orda ama akraba çok orda da. Bide köpeğim var kalabalıktan çok hoşlanmıyor gelen giden oldukça havlayacak bu sefer bebeği uyandıracak. Misafirler köpeği odaya kapatın diyecek bu sefer ben çıldırcam en iyisi kötü bir şehirde olsam bile kendi evimde doğurmak en azından kafam rahat olur

Canım benim normal genel acıbadem sigorta. Ben de doğumdan değil normal ayakta bakımdan baktırıyorum. Doğum için geçmeyecek

Medicana ve acıbadem kendileri o hastanede muayene yaptırıp doğuracak kişilere hamile kaldıktan sonra da sigorta yapıyor aklında bulunsun çoğu şehirde de varlar aslında yerel hastanelerdense senin için böylesi daha mantıklı herhalde

Canım benim normal genel acıbadem sigorta. Ben de doğumdan değil normal ayakta bakımdan baktırıyorum. Doğum için geçmeyecek
Aa öyle mi. Ben Anadolu sigorta ile görüştüm yılda 10 kere muayene hakkınız var ama doğum karşılanmaz diyince ben de kadın doğuma da gidemem sandım. Şuan yaptırsam yaparlar mı acaba ya

Aa öyle mi. Ben Anadolu sigorta ile görüştüm yılda 10 kere muayene hakkınız var ama doğum karşılanmaz diyince ben de kadın doğuma da gidemem sandım. Şuan yaptırsam yaparlar mı acaba ya
Ya aslında bana da öyle dediler hamilelikte normal ayakta bakımda da geçmez dediler ama bugün provizyon onay verdi gayet de geçti yine detaylı sormak lazım tabi

muayene 1200 se dogum fiyati ne kadardir orda acaba , ben gittigim hastaneye soracaktim bugun dogum fiyatini ama icimden dedim 8 aya orasi 2 defa zam yapar simdiden sormaya gerek yok diye

En geçerli olanı seçebilirsin canım ama evet ailenin yanını boşver lohusa lohusa hem köpek bebeğin hemde minik bebekle zor olur gerçekten

Merhaba. benimde sat 4 kasım. Dün kan verdim hamileyim hcg 1000 çıktı ultrason la keseyi göremedi 2 gün sonra tekrar gel dedi. Sizin kese göründü mü
Benim bugün hesaba göre 1600 civarıydı canım göründü görünür iki gün sonra seninde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…