2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
iltihap enfeksiyon icjn dut pekmezi eger oksuruk varsa bal karabiber karisimi yada keci boynuzu pekmezi cok iyi geliyo ama keci boynuzu sonrasi su icmeyin
Arkadaşlar doktorunuza sormadan dut kürü kesinlikle yapmayın benim şekerim sınırda çıktı ve doktorum çok kızdı bırak onu dedi

Canım ücretler nasım emre beyde konuştun mu hepsini doğum,muayene vs
Ya ben çok memnunum aslında ama bilgim olsun ne olır ne olmaz

Haklı canım zaten çok minicikler emin olmak istemiştir ben ilk oğlumu 16. Haftada öğrenmiştim aslında biraz daha büyüyünce organlarda büyüyor netleşiyor her şey tabi hepimiz tek temennisi sağlıklı olmaları cinsiyet sadece detay bak benim biri 2.5 yaşında oğlum var 3 yaş olacak araları büyüyünce çok rahat edeceğim top oynar koşturur dururlar artık ilk oğluşum bana aşık bıcır bıcır şimdi bana aşık biri daha gelecek diye de sevindim açıkçası annelik bambaşka inşallah sen de sağlıklı güzel haberlerini alırsın bir an önce hazırlıklara başlarsın

Benimde doktora gidene .kadar 14 haftalık olucak tam bir şey söylerim dedi hayırlısı inşallah benimde bir kızım.var bu sefer de erkek anneliğini tatmak isterim Allah nasip ederse insan iki meyveden de tatmak istiyor işte tabiki önceliğim sağlıklı ve hayırlı evlat olması hiç coçuk sahibi olmayanlar var Allah sağ salim kucaklarımiza almayı nasip etsin

Allah gönlünüzü göre verir inşallah öyle tabi çook şükür ki anneliği tatmak nasip oldu dileyen herkese Rabbim nasip etsin inşallah
sağlıkla alalım bebeklermizi kucağımıza

Özele mi gidiyorsunuz

Emre bey muayene 1300 diğeri ücretsiz doğumu bu cumartesi konuşucax ama pembe maviden yaptırıyor oda zor geliyor bursa açıkçası ama cidden çok ilgili
Ben ilk gebeliğimde detaylı ultrasonu (20. Haftalarda) emre beye yaptırmıştım o dönem özel hastane yapamıyordu bir tek emre bey yapabiliyordu o da çok iyi ve komik biri insanı epey rahatlatıyor bu tabırları evet bursa olması biraz zorlayıcı özellikle benim için epey zor bir de evde bekleyen oğluş olunca ama giden çok tanıdığım var çok memnunlar hem emre beyden hem pembe maviden

Kızlar merhaba. 2024 Eylül annelerinden geliyorum. Ayınız bizden ileri olduğu için sormak istedim. Aranızda nipt yaptıran var mu? Süreç nasıl ilerledi, ne sonuç aldınız?
Merhaba canım ben yaptırdım eurofins firmasına Ankaradayım iş yerime gelip kan aldılar fransaya gönderdiler kanı, 14 günde sonuç gelir dediler ama 12. Günde geldi cinsiyet ve sonuç belli oldu 380 euro ödedim. Burda yaptıran bir çok arkadaş Türk firması olan genoksa yolladı o 4 5 gün gibi çok kısa sürede sonuç veriyormuş. Fiyat olarak ben sormadım ama 10 12 bin arası duydum.

Kızlar merhaba. 2024 Eylül annelerinden geliyorum. Ayınız bizden ileri olduğu için sormak istedim. Aranızda nipt yaptıran var mu? Süreç nasıl ilerledi, ne sonuç aldınız?
Merhaba ben yaptırdım gelip kan aldılar sonra sonuçlarım geldii çok şükür risksiz çıktı bebişim. 11. haftaydı galiba kan vermiştim ama daha geçde verilebiliyor.

Bende yaptırdım ancak kandaki sonuç yetersiz çıktı o nedenle ikinci kez kan verip tekrar bakacaklar. Tarama testlerindense çok daha güvenilir ve doğru sonuç veren bir test bence herkes yaptırmalı.

şehre ve doktora göre değişiyor ben devlete gidiyorum ve doktorum çok ilgili biraz şans işi sanırım

şehre ve doktora göre değişiyor ben devlete gidiyorum ve doktorum çok ilgili biraz şans işi sanırım
Şehirle değil de doktorla ilgili olduğunu düşünüyorum. İzmir gibi bir yerle ilgili olabileceğini sanmıyorum ya. Tamamen doktor ilgisizliği. Tarama testi de yapmamış bu arada rutin kan ve idrar tahlili yapmış hiç bir işe yaramadı işten izin alıp gitmem anlayacağınız

tarama yapsa anlardin peki kanina bari tokzoplazmayla kizamik ta istemis mi oda rubella diye geciyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…