2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bir haftada mi gecti rahatszlignz benn bugun basladi cok kotu ya

Ben geçen arkadasin attığını aldım aliexpresten bekliyorum iki güne gelir sanırım İstanbul'da taşımada şuan İzmir'e doğru bekliyorm
bu muydu endostall markayla vzn markasi arasinda kaldim sabahtan beri

Eklentiler

• Screenshot_20240131_181304_Trendyol.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 22
Hepimizin dualarındasın canım, inşallah Rabbim sağlıcakla nasip etsin sana da. Çok geçmiş olsun

Erken değil canım ilk oğlumu 12 haftalıktı hissetmiştim doktor erken 15 ten önce hissedemezsin dedi ama hareketleri diğer haftalardada hiç değişmedi. Daha da arttı aynı his devam etti. Yani hissedebiliyorsun.

Kızlar size tavsiyem karnımız büyümeye başladıkça kaşıntılarımız artacakmış sakın tırnaklarınızla cildinizi kaşımayın o çatlağa sebep oluyormuş. Kuru fırçalama ya da avuç içinizle dairesel olarak kaşımak gerekiyormuş

Kızlar yazan oldu mu buraya e bebekte şubat indirimleri başlıyor gece 12 den sonra bi bakın isterseniz almak isteyenler
Ben almak cok istiyorm ama 6 aydan once bir sey almayacam kotu tecrubemden dolayi. Totem yaptm kendimce. Yoksa degerlendirlmeli aslnda secimden sonra bir sey alamayacaz

Hayırlı olsun kaç günde geldi bende bekliyorum genokstan haber. Bugün mesaj geldi incelemeye alınmıştır diye.
Geçen hafta Pazartesi vermiştim kan, bugün geldi sonuç ama bazı minik şeylere bakamamışlar tekrardan kan almaya gelecekler kanda fetal dna azmış

şimdiden kremleyin mutlaka öyle söylüyorlar :)

Hanımlar bugun iyi degilim midem cok kotu ayakta duracak halim yok nerdeyse acillik oldum diyebilirim size bulanti icin doktorunuz hangi ilaci tavsiye etti ve kullanip memnun kaldınız

Hanımlar bugun iyi degilim midem cok kotu ayakta duracak halim yok nerdeyse acillik oldum diyebilirim size bulanti icin doktorunuz hangi ilaci tavsiye etti ve kullanip memnun kaldınız
Bana doktorum prilam verdi gerçekten de bulantıyı kesiyor ama biraz sersemletiyor ve uyku hali yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…