2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
aiy ozaman insallah et ve baliktan tiksinmeem aslaa otcul degilim ya uf

Kızlar merhaba ya benim karnima sağ sol karnım kramp giriyor böyle gidiklanma gibi huylan gibi niye öyle ya hareketlerimi acaba ikinci gebelik kzimmda.hissetim hareketini bu sefer hissetmedim ama.kramp giriyor niye acaba

Benimde var öyle kahverengi affedersiniz sümük gibi ama kahverengi iki doktora gittim bir şey çıkmadı çok şükür kızımda olmamisti
Benim de kızımda 2 3 gün kanama gördüm böyle uzun sürmemişti. Benim sümük gibi değil, su gibi, çiş kaçırdım sanıyorum ki kan ya da kahverengi akıntı gelmiş oluyor. Benim Dr peritanalog, ilk gebeliğimi de biliyor. Normal diyince bişe diyemiyorum

Tahminde bulundu mu doktor :)
Benim daha küçük 9+3 üm ama Buda erkek gibi hissediyorum. Eşimin halası eskiden erkek bebeği şöyle anladıklarını söylerdi. 1. Hamileyken düşersen, 2. Bebek daha küçükken pıt pıt kalp gibi birşey atarsa kasık kısmında. Ben ilk oğlumda ikisini de yaşadım 2. De pıt pıt attımı hatırlamıyorum ama düşme tehlikesi geçirdim. Bunda da 2 kere düşme tehlikesi geçirdim. Sonucum ne olur bilmiyorum. Yaşayanlar var mı bu ikisini

Ben de turşuya çok düştüm son günlerde. Tulum peyniri, zeytin, avokado her gün fix menü. Kahvaltıya peynirli, biberli yumurta yapıyorum sabahları yanına avokado eziyorum zeytinyağlı limonlu kırmızı biberli salata gibi oluyor. Tiksindiğim bir yiyecek yok sadece tatlıdan uzak duruyorum tavuk yemiyorum o kadar. Geçen ekşili sulu köfte yaptım tek çeşit. Mercimek çorbası bazen. Annem börek yapmış buzluktan çıkarıyorum çorba yanına. Dün balıkçıda istavrit yedik. Yarın biber dolması yaparım. Baklagili de ihmal etmeyin ara sıra nohut yapıyorum annem barbunya verdi. Yani her şey çok normal sıradan devam ediyor bende. İştahım çok açık sadece. Tiksinme ve aşırı aşerme durumu yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…