2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
sjsjsj simdi yemiyo bagisiklik pozitif olsaydi sjsjsj rahattimda artik dikkat alarmlari caliyo bide zaten basimda bi kanama var bide boyle bisey allah vermesin ama gercekten elinle tutup yemen lazim ahah kimse okadar dikkatsiz ve pis degildir diye dusunuyorum ya bi mc burger falan yapiyosunda icinde marul oluyo nekadar temizleniyo yani o yuzden dikkat etcen ama kafayada takmican benim su zamana kadar bulasmadiysa hamilelikte bulasirsa buyuk sans yani
Aynen canım bu zamana kadar şans bizden yana olmuş bundan sonra bizim dikkatimiz ile güzel geçecek inşallah 🙏 kanaman için lutfen çok düşünme üzme kendini bak doktorunda söylemiş bebişin güçlü ve tutunuyor bu şekilde de sağlıklı olarak devam edecek kanama bolgeside küçülüp yok olacak 🙏 sen yeterki içini ferah tut güzel günler güzel haberler yakın ❤️

Cnm bebegin bir sekilelde tutunmak icin mucadele veriyor rabbim saglkli bir gebelik nasip etsin cnm. Fazla hareket etme bir sure yerinden kalkma bizm gebelikler daha yeni insallh ilerledikce risk de azalir. Bence 11-12 haftalarda tamamen gececk o kanama alani. Cnm ya
L lenos ikiniz de dualarimdasiniz buradaki bütün arkadaşlarım da öyle insallah bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz bebekler de sağlıklı olur 🙏🏻🙏🏻 iyi haberleriniz bekliyoruz.

L lenos ikiniz de dualarimdasiniz buradaki bütün arkadaşlarım da öyle insallah bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz bebekler de sağlıklı olur 🙏🏻🙏🏻 iyi haberleriniz bekliyoruz.
aiiy duygulandim cok tesekkurler valla tum annislerim insallah cok guzel bi hamilelik gecirir yavrularimizi saglikla kucagimiza aliriiiz insallaaaah 🙏 haftaya bakalim ne olcak

Amin. Senin yüzünden neden olsun ki. Kendini boşuna suçluyorsun. Mücadele ediyoruz hepimiz. Nasipten ötesi yok.

5+6 başladı benim lekelenmeler. 9+1 hala var. Randevum 10. Haftada. Bazen kırmızı bazen kahverengi geliyor. Normal bu haftalarda görülebilir demişti.
İdrar yolu enfeksiyonu gebelikte sık görülebilir, monurol şase veriyorlar. Tek kullanımlık toz suya atıp içiyorsun 3 saat çişe gitmiyorsun.
İlaç olarak ne kullanıyorsunuz siz? Arada kırmızı olduğu için progestan dexi 3 e çıkardı doktor sabah öğle akşam olacak şekilde, 4 tanede progesteron fitil kullanıyorum, bir tanede ecopirin

İlaç olarak ne kullanıyorsunuz siz? Arada kırmızı olduğu için progestan dexi 3 e çıkardı doktor sabah öğle akşam olacak şekilde, 4 tanede progesteron fitil kullanıyorum, bir tanede ecopirin
Senin tüp bebek miydi? Geçen sene tüp bebekte prolutex 2 tane, progestan 200mg 6 tane fitil, 1 ekoprin kullanmıştım.
Bu defa normal gebelik, 2 günde bi ecoprin, 1 tane 200mg progestan fitil. O kadar. Ekoprin i plesanta hızla oluşsun diye veriyor. Tehlike geçince bırakacak sanırım.

Kizlar yumurta aki gibi akintm var icinde de dmar seklnde kahverengi leke. Kese suyu mu acaba. Akintnz ne sekilde acaba

çamaşrımda yok ama peçeteye çok açık pembe birkaç damla kan geldi silik halde. bugün tam 8 haftayı doldurdum. huzursuz oluyorum önemli bir şey değildir dimi.

çamaşrımda yok ama peçeteye çok açık pembe birkaç damla kan geldi silik halde. bugün tam 8 haftayı doldurdum. huzursuz oluyorum önemli bir şey değildir dimi.
Bir kere ilişkiden sonra aynı bu şekilde geldi pembe ve peçeteye doktor normal dedi sıkıntı etmedik sonra da devamı olmadı çok şükür

Kızlar günaydın, 11+2 olduk bugün ama artık bulantı ilacım bile etki etmiyor. Sürekli midemde bir rahatsızlık hissi, bulantı, öğürme. Çok yordu bu süreç, ne zaman geçer tahmini 😔😔 Bebiş sağlıklı çok şükür diyorum ama ruh hali olarak çöktüm

Kızlar günaydın, 11+2 olduk bugün ama artık bulantı ilacım bile etki etmiyor. Sürekli midemde bir rahatsızlık hissi, bulantı, öğürme. Çok yordu bu süreç, ne zaman geçer tahmini 😔😔 Bebiş sağlıklı çok şükür diyorum ama ruh hali olarak çöktüm
Off bende uyuyamıyorum ilerleyen haftalarda geçmiyorsa yandık 😔

X