2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben pazartesi 149.93 ile öğrendim regle 2 gün kala mesaj attım doktora o aradı beni tekrarlamana gerek yok stres yapma testin pozitif dedi. Salı kendisi çağırdı 4+4 olmuş oluyor. Bakalım ne diyecek meraktayım. Sizin gecikme olmuş muydu

Özel hastanede mi muaneye oldunuz
Kendiniz mi istiyorsunuz doktorun numarasını
Ben normalde özel bir klinikte tedavi görüyordum gebelik için. O yüzden doktorun telefonuna ulaşabiliyorum. Ama test yaptırdığım acil servisteki doktor bana değerin artarsa haftaya gidersin demişti.

Ben adet günümde takvime göre 4+0 da öğrendim. Yarın 4+2 de yeniden test yaptırıcam

Kızlar selam ben cuma günü regle 2 gün kala testte öğrendim 38.5 du doktorum 2 gün sonra tekrarlayalım dedi bugün aynı hastanede aynı saatte tekrarladım testi 119 çıktı sizce nasıl normalde hep 2 katı diye biliyordum biraz fazla çıkmış sanki

Gayet iyi canım evet normalde iki katı ama benimde ilk öğrendiğimde 93 tu iki gün sonra 270 di doktorum bizim için sağlıklı bir gebelik dedi degerlerimden sadece

Gayet iyi canım evet normalde iki katı ama benimde ilk öğrendiğimde 93 tu iki gün sonra 270 di doktorum bizim için sağlıklı bir gebelik dedi degerlerimden sadece
Çok teşekkür ederim canım içimi rahatlattın şuan pazar günü olduğu için doktorumu aramak istememiştim bende ama içimde şüphe olmuştu şimdi rahatladım

Çok teşekkür ederim canım içimi rahatlattın şuan pazar günü olduğu için doktorumu aramak istememiştim bende ama içimde şüphe olmuştu şimdi rahatladım
Canım valla hiç şüpheye girme tedirgin olma benim çok erken bir gebelikti doktorum ultrasyonda bile görmediği halde sadece degerle bile sağlıklı bir gebelik bizim için dedi kandan bile anlıyorlar yani bende biraz lekelenmem olunca çok tedirgin oldum acile falan gittim çok korkutuyor orda beni şuan çok pişmanım sadece doktorunun dediklerini yap inşallah hepimiz sağlıkla alıriz kucağımıza

Tam olması gerektiği gibi artış çok iyi.

Arkadaşlar çok fena sıcak basması oluyor ya. Alev alıcam sanki. Yanıp tutuşuvericem. Bu kadar erkenden yani bilemedim.

Bende de üşüme var ya elim ayağım buz gibi halsizim çok ben normalde çok kansızım bence ondan benim. Bir de sürekli kız bebek kıyafeti bakıyorum hahaha
Benim içimden geçen bir cinsiyet pek yok ya. Şu an gerçekten sağlıklı bir gebelik var mı? Kalp atışını duyacak mıyım? Bunlara odaklanmış vaziyetteyim. Yaşadığım yerde e bebek falan da yok gidip baksam

Tabi ki öncelik bunlar salı gününü iple çekiyorum ama öğrendiğim andan beri kız hissediyorum Ben de online bakıyorum ama almıyorum favoriliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…