2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende klomenle hamile kaldım çatlama ignesi vurulmadim ama kendiliğinden catlamisti hatta sadece 1 yumurtam olmuştu ve 13 mm di yeterli değil demişti doktorum 3 gün sonra gittiğimde kendiliğinden catlamisti o yüzden hiç ihtimal vermemiştim ben hamile kalacağıma

Maşallah barekallah. Değerin güzel çıkmış canım. Ben de aksama ogrenecegim değerim kaç olmuş ne var ne yok . Dua et inşallah

Kızlar kasığı hala ağrıyan var mı? Sağdan sağdan inanılmaz ağrı giriyor inşallah bir şey olmaz
Bende kasık ağrısı yok ama inanılmaz bir yorgunluk var. Sabah 9 da yürüyüşe çıktım eve geldim üşümüştüm biraz koltukta tv battaniyene sarıldım ısınayım diye uyumuşum 14.00 gibi uyandım ama normalde her ses uyanırım o kadar deliksiz uyumuşum ki baygın gibi. Gece nasıl uyuycam hiç bilmiyorum bu hamilelik şimdiden yormaya başladı

Ben de bugün biraz yürüdüm avmde aniden ağrı saplandı daha çok başı olduğu için korktum açıkçası salı doktora kadar meraktayım

Hahah dua etsen daha iyi cidden o kadar hafif bi ilaç bol sıvı dinlenmek bir de duş uyku toparlarsınız
Öyle yapıcam. Bir de sıcak su yaparım biraz ballı limonlu. Boğazımı yumuşatır. Öğretmenim okula gittim bugün. Çatal çatal oldu boğazım.

Kızlar salı günü ilk doktora gidicem keseyi görmek.icin şuan 4+4 teyim sizce karından ultrasonda görünür mü alttan muayne mı eder

Kızlar salı günü ilk doktora gidicem keseyi görmek.icin şuan 4+4 teyim sizce karından ultrasonda görünür mü alttan muayne mı eder
Dün 4+6 ile doktora gittim 5 hafta öncesinde sadece vajinal ultrason ile görünür diyerek vajinal ultrason ile keseyi gördü canım.

Geçmiş olsun çok doktora gittiniz mi hiç öğrendiğinizden beri ben ilk defa salı gideceğim
Ben dün öğrendim. 351 di. Doktoruma yazdım bana pazartesi tekrar test yap dedi. Yarın tekrar test yapıcam artık ne zaman çağırırsa gidicem. Sizin kaç oldu değeriniz? Doktorunuz mu çağırdı salı günü?

Özel hastanede mi muaneye oldunuz
Kendiniz mi istiyorsunuz doktorun numarasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…