2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar günaydın, bugun 6. Haftama girdim. Dün gece bi sancıyla uykudan uyandım. Bi yarım saat sürdü. Sonra yine uyudum. Sabah uyandığımda kahverengi akıntım vardı. Bu normal mi?

Kızlar günaydın, bugun 6. Haftama girdim. Dün gece bi sancıyla uykudan uyandım. Bi yarım saat sürdü. Sonra yine uyudum. Sabah uyandığımda kahverengi akıntım vardı. Bu normal mi?
Bir defa mı geldi peçeteye falan? Miktarı nasıl?

Günaydın canım bende 5+6 dayım ama benimde hala lekelenmem var aynı şekilde oluyor doktorum aşırı olmadığı sürece korkma dedi büyük ihtimalle yerleşme lekelenmesidir ama devam ederse bir görün doktoruna

Ara ara az kanamalar normal dedi benim doktorum bence bugün bir kontrole gidin içiniz rahat olsun.

Kızlar biz bugün 5+0 olduk bebişimle. Doktor randevum 6+3 te daha 10 günüm var zaman nasıl geçicek hiç bilmiyorum sizler nasılsınız

Ara ara az kanamalar normal dedi benim doktorum bence bugün bir kontrole gidin içiniz rahat olsun.
Bugun gidemem ne yazık ki evimle doktor arası 1.5 saat başka şehre doktora gidiyorum. Yaşadığım ilçede sadece aile hekimliği var Cuma günü kontrolüm var bekleyeceğim mecburen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…