2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar ben gebelikten önce purestin toniğini, serumlarını falan kullanıyordum. Serum kullanmam ama tonik sizce sorun olur mu? İnternette net cevap bulamadım. Bide siz cilt bakım ürünlerinden ne kullanıyorsunuz? Doktorunuzun falan önerdiği bir şey var mı
Cilt toniği olarak gül suyu kullanıyorum kullandığım tonikler asitliydi onları bıraktım gül suyu ve c vitamini kullanıyorum sadece yüzüme

Kızlar ben gebelikten önce purestin toniğini, serumlarını falan kullanıyordum. Serum kullanmam ama tonik sizce sorun olur mu? İnternette net cevap bulamadım. Bide siz cilt bakım ürünlerinden ne kullanıyorsunuz? Doktorunuzun falan önerdiği bir şey var mı
aman diyim sakin canim bende purest ve the ordinary falan kullaniyodum gebelik oncesi bile kesmek gerekiyo bioderma kullanabilirsin atopik serisini

Kızlar iyi akşamlar, bende 2 gündür sağ bacağımda ve kalçada ağrı var. Bel fıtığım var normalde o mu yaptı bilmiyorum, internette araştırdım rahim büyüdükçe kalça ağrısı yapabiliyormuş ama 10+2 deyim daha erken değil mi 🙄 kendimi dinlemeye başladım sanırım ama çok sinir bozucu en ufak şeyde noluyoruz oluyorum

Kızlar bide benim ultrason da kist çıktı 4.5 milin doktor 14. Haftaya kadar kaybolur dedi bu durumu yaşayan var mı ?

Mide ve bağırsak gazından, hazımsızlıktan ölüyorum arkadaşlar. Akşam yemeğinde sadece bikaç kaşık makarna yedim ona rağmen acayip bir hazımsızlık mide ağrısı çekiyorum sonra gaza dönüşüyor. Benim gibi olan var mı? Gerçekten hamilelik sebebiyle mi oluyor yoksa başka bi durumum mu var merak ediyorum dahiliyeye filan mı gitsem 😞 o kadar kötüyüm ki ağladım artık
Gaz bende de var. Önceki gebeliğimde de vardı. Tavsiyem tutma 😅 tuttukça karın ağrısı çok oluyor, sal gitsin. Kuru kayısı, kuru erik tuvalete rahat çıkmana yardımcı olur.
Kızlar ben fena gribim doktor sadece vitamin verdi burnum tıkalı nefes alamıyorum otrivine sıkmak yasakmış fiziksel ve manevi anlamda bitiğim
Serum suyu varsa evde sıkabilirsin. Tuzlu su zaten.Öksürüğe dönmesin diye gün içinde sirkeli su ile gargara yaptım. İşe yaradı. Geçmiş olsun.

Ben o suyu bayagi kullandm kuculttu tasimi ama bitkisel bir sey kullanmak istemiyorm bilemeyz belki sknti olur
Çok geçmiş olsun canim aslında vişne suyu ve cranberry suyu tüketmek faydalı diye biliyorum istersen bir doktoruna danışıp tüketebilirsin. Tabi sen daha önce de yaşamışsın bizden iyi bilirsin muhtemelen insallah bir an önce düşer 🙏🏻

Çok geçmiş olsun canim aslında vişne suyu ve cranberry suyu tüketmek faydalı diye biliyorum istersen bir doktoruna danışıp tüketebilirsin. Tabi sen daha önce de yaşamışsın bizden iyi bilirsin muhtemelen insallah bir an önce düşer 🙏🏻
Gebelikten dolayi bisi kullanamiyorm ama visne suyu olabilir. Onun zarari olmaz da dogalini nerden bulacam

X