2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
ayh tam olarak bunu dedi insallah azaltirim kanida sikintisi olmaz vebegimin acaba risk neza.ana kadar vardir yani kese buyumesi rahatlatcak seviyeye nezaman ulasiyo acaba
12. 13. Haftalar inşallah
Ya ben de çok darlıyorum benim hocayı benimki de Perinatolog. Hatta geçen gittiğimde vallahi benim hanımdan çok mesaj atıyorsun dedi bana😂😂 ama ne yapayım çok evhamlıyım her aklıma geleni sorasım geliyor öyle dedikten sonra artık bu hafta çok yazmadım utandım azcik 😀😀 sizde Ankaradaydınız değil mi sakıncası yoksa hangi doktora gidiyorsunuz.
Ankarada değilim. Gaziantep
Kızlar bugün doktor progesteron icebilirsin dedi,ama gecen seneden evde var hiç kullanmamıştım,onu kullansam olur mu ki,progestoronlarin çeşidi filan var mi hepsi ayni mi,bide hep sabah tok karna mi iciyonuz
Sadece mg farklı olabilir. 100 lük ve 200 lük var.
benim kanamam durmustu suan yime basladi ama kalmiskan degil yine yeni kan kipkirmizi surec boylemi oluyo ya
İlk gebelikte 3 gün sonra kesilmişti tekrar gelmemişti. Bu gebeliğimde 13 gündür geliyor. Bazen kırmızı ve yoğun. Dün Dr a gittim. İğne ve fitil kullanarak gereken yapılıyor zaten, Allah büyük. Dinlen geçecek inşallah

Bugüne kadar folat yerine hep folik asit kullandığını fark ettiğin o an... bi içim buruldu bazen bilmemek daha iyi galiba sonuçta folik asit olarak kullanan da bir sürü insanız dimi😊

Kızlar hormonel kistik akne sorunu yaşayan var mı? Çenem mayın tarlası gibi oldu. 9 haftalığım. 🥲

Benim yüzümde sağ da sol da o kadar oldu ki göğüs etraflarım da kırmızı bir kaç tane oldu. Geçiyor tekrar geliyor takılıyor kafasına göre ☺️bende tabi ki oynuyorum sinirlerimi bozuyorlar.

Kızlar bugün doktor progesteron icebilirsin dedi,ama gecen seneden evde var hiç kullanmamıştım,onu kullansam olur mu ki,progestoronlarin çeşidi filan var mi hepsi ayni mi,bide hep sabah tok karna mi iciyonuz
Benimde elimde vardı. 2. gebeligimden, baktim son kullanma tarihi 2025 onu kullandım. Ben fitil olarak kullanıyorum 4. Haftadan beri

valla bak soyle bisey tarali alan kanama alani
İlk gebeliğimde benim de bu şekilde kanama alanı oluşmuştu Dr kese büyüdükçe o alan da küçülür yok olur demişti. Öyle de oldu haftan ilerledikçe gidecek inşallah. Progestan kullanmıştım. Bu süreçte bol bol dinlen hiç iş yapma ağır taşıma ve yorma kendini canım. İnşallah atlatacaksın.

Kızlar merhaba 11 haftaligim doktor ilişki serbest artık dedi bastanda hiç kanamam olmadı bugüne kadar çok şükür orgazm olmakta sakınca varmi acaba 2. Gebeliği olup tecrübesi olanlar falan yardımcı olabilir mii

Kızlar bugün kontrole gittik çok şükür 9+4 olmuşuz 2.76 cm olmuş baya hareketliydi ultrason da görebiliyorduk hareketlerini çok şükür sıkıntılı bir durum yok şuan yalnız sanki bu hafta bulantılarım pik yaptı gibi çok fazla var
6-7-8’inci haftalarda bulantılar nasıldı peki ?

X