2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kızlaar bebis icin hemsireye ne veriyoruz biberon emzik mamayi dogum oncesi mi veriyoruz kullansinlar odaya gelene kadar diye yoksa odada dursun mu ben kiyafet koydum ust alt seklinde askili body corap sapka bebek bezi seklinde ayarladim ama..
Canım içine müslin örtü ve penye battaniye de koy nolur nolmaz. Biberon mama falan vermiyorsun onlar hep sonradan

Ben beyazım küçükken esmermişim büyüdükçe rengim açılmış beyazım şuan ne tuhafmis dna m babası kumral kızımda esmer ama aynı ben yaa sadece parmak izimiz farklı herşeyi ben büyüdükçe şuan rengi açılıyor ben bu bebeğimi çok merak ediyorum aşiri derece ya kızımda hissediyorum dua ediyordum bana benzesin diye gerçekte öyle oldu ama bu bebişi aşiri derece merak ediyorum
Annede babada açık tenli yüksek ihtimal o da öyle olur :KK24: merak ediyoz ama doğunca göreceğiz

Karın ağrısı hafif bel ağrıları reglin en başındaki ufak ağrılar gibi hissediyorum ama geçiyor normal canım bunlar🙂37den beri vajinamda bayağı baskı hissediyorum ben kesin kanala girdi diye düşünmüştüm ama öyle bir şey yok😃
Benim de öyle. Aşağılara doğru batma hissediyorum bazen çok şiddetli. Ben de kesin kanala girdi diyordum ama nerdeee 😂 kanala girmediği için de çok hareketliymiş bebek. Zaten durup dururken karnım yamuluyor bir tarafa doğru. Kanala girse bu kadar hareketli olmaz dedi doktorum

Benim bir aydır nerdeyse öyle zaten hamilelik boyunca mideden çektim doktoruna şöyle canım genellikle bebek baskı yaparsa mideye öyle oluyor
Ah canım çok zor ya mide ağrısı insan stres oluyor bu sefer daha çok ağrıyor bişiy mi var diye pinpirikliyim zaten😅doktorumu 7 ağustosts görcem bi daha zaten geçmezde olmadı ararım

Kızlar ya ben de 33 haftalığım 1 haftadr idrara çıkıyorm ya hemen peşine ince bir sızıyla bir damla da olsa idrar baskısı hissediyorum , sonra iç çamaşırımda hep bir ıslaklık oluyor suyum mu geliyor az az anlamıyorum bir de aylardr geçmeyen bir enfeksiyonm var sarı renk akıntı çok rahatsızm bu durmlardn ya benm gibi yaşayan var mı (ha bir de cinsel ilşki konusu biz ilişkiye giremiyoruz valla sanki girişm kapanmış yok olmuyo ya kendmi çok kasıyorum doktora da söylemye çekiniyorum napcam ya kocama yazık valla 8 aydr 5 kere ancak denemişzdr)
Enfeksiyon olabilir ihmal etme doktora git. Ona göre antibiyotik kullanman gerekebilir. Akıntının beyaz ve kokusuz olması gerekiyor normalde, sarı falansa enfeksiyondur diye düşünüyorum.

bu ara benim de bağırsaklarım çok çalışıyor canım bütün hamileliğim boyunca düzgün çalıştı şükür ama bu ara daha bi farklı sanki. Midem ağrıyor böyle bişiy yemişim dokunmuş gibi 2 gündür falan
Benim de öyle ama demir ilacından öyle oldu her sabah özellikle karnım ağrıyor

kızlaar bebis icin hemsireye ne veriyoruz biberon emzik mamayi dogum oncesi mi veriyoruz kullansinlar odaya gelene kadar diye yoksa odada dursun mu ben kiyafet koydum ust alt seklinde askili body corap sapka bebek bezi seklinde ayarladim ama..
Hastane çıkışı müslin ve penye örtü eldiven çorap bez öyle koydum onlar biliyor ne giydirceklerini artık. Biberonu mamayı vermiceksin canım onlar sende kalsın ihtiyacın olunca yardım istersin.

Ben de 2-3 gündür içmiyorum aslında ama belki de etkilemiştir çünkü yeni başlamıştım 1 haftadır. Etkisi sürer mi bilemedim sen her gün içtiysen evet yapar canım
Evet canım hergün içiyorum mecburen birde benim sabah akşam şeklinde sadece sabah yemekten sonra içiyorum akşamın içmiyorum valla perişan oldum zaten birde decavit var o da yapar mı bilmem.

kızlar doğumdan 1 hafta önce başlamam için bestlak damla önerdi bana drum süt yapması için. belki siz de kullanırsınız diye paylaşmak istedim. bir de ben ilkinde emzirirken e bebekte satılan still tea içiyordum soğuk olarak günde 2 bardak o da iyi geliyordu içince farkediyordum göğüslerim karıncalanmaya başlıyordu

kızlar doğumdan 1 hafta önce başlamam için bestlak damla önerdi bana drum süt yapması için. belki siz de kullanırsınız diye paylaşmak istedim. bir de ben ilkinde emzirirken e bebekte satılan still tea içiyordum soğuk olarak günde 2 bardak o da iyi geliyordu içince farkediyordum göğüslerim karıncalanmaya başlıyordu
Evet canım ben bestlak damlayı hastane çantasına bile ekledim 😊

Benim de kimse bahsetmedi araştırdıktan sonra almaya karar verdim kullanıcı yorumları iyiydi ben de ilk defa kullanıcağım umarım etkisini görürüm ☺
görürüz bence yorumlara ben de baktım iyi. çayı da ben arastirip bulmuştum o da farkettiriyordu ☺️ tarih belliyse 1 hafta öncesi başlanabilirmis ☺️

Benim de öyle. Aşağılara doğru batma hissediyorum bazen çok şiddetli. Ben de kesin kanala girdi diyordum ama nerdeee 😂 kanala girmediği için de çok hareketliymiş bebek. Zaten durup dururken karnım yamuluyor bir tarafa doğru. Kanala girse bu kadar hareketli olmaz dedi doktorum
Çok mantıklı benimde hala çok hareketli 😃beklemeye devam o zaman😃

X