2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Doğurdun mu canım
Doğurdum canım ama bi türlü yazamadım toparlanmaya çalışıyorum yine fena değilim çok şükürpazartesi sabah doğdu son kontrolümüzdeki gibi geldi kilosu boyu 3 kilo ve 49 cm ismini Erdem koydukacayip hızlı bir maraton başladı inşallah kısa zamanda hepimiz adapte oluruz kendimi unuttum desem yeridir

Kızlar son 2 saattir falan bel ve kasık ağrım var bacaklara kadar vuran. Bebiş te çok hareketli ama ağrılar da geçmiyor normal midir?

Hayır hayır 26 derece üstünü bebekler tolere edemiyor hiç gerek yok sadece zıbın diyorlardı uzmanlar haklılarmış belki bazen çorap alt o da gaz olmasın diye bence gerçekten çok sıcak
Canım çorap senin bebişte duruyor mu? En küçük çoraplar bile büyük geliyor benimkine düşüp gidiyor

Şimdi tekrar ölçtüm 10/5 çıktı ya galiba benim makinada sıkıntı var baş ağrısı tek var
Tansiyon yüksekliğinde baş ağrısı olur ama çok sık tansiyon ölçümü de doğru sonuç vermiyor. Kendini iyi hissediyorsan bekle uzan bi süre sonra yine ölçersin. Çok sık ölçme

Ya benim makinam böyle bu hava giden yeri kolumun yukarısında bantliyorum o kan alınan yerde damarların olduğu yerde benmi yanlış yapıyorum

Eklentiler

• 1721771452155515167765257007464.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 48
Tansiyon yüksekliğinde baş ağrısı olur ama çok sık tansiyon ölçümü de doğru sonuç vermiyor. Kendini iyi hissediyorsan bekle uzan bi süre sonra yine ölçersin. Çok sık ölçme
Kalsin şimdilik bir kaç zamn sonra yine olceyim ben daha önce gebelik zehirlenmesi yaşadım belirtilerini çok iyi biliyorum

Biraz limonlu su iç bence rahatlatırsa baş ağrını tansiyonun yükselmiş demektir Başını da soğuk su ile ıslat inşallah iyi gelir
Başım ağrıdığı için hemen gidip başımı yıkadım hatta her gün gününde yıkarım 2 defa yıkarım hem de belki başımı üşütmüş de olabilir mi ya evet limonlu su içtim zaten ben daha önce yaşadığım için biliyorum yani gerekenleri yaptım biraz beklesin tansiyonumu ölçeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…