2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
İnşallah canım olumlu dusunmeye çalışıyorum inşallah sağ salim kavusuruz
aslaaa olumsuz dusunme riskli zamanlar bitti gitti simdi yapilacak en fazla sey dogurmak sonra bitti gitti dogumdan sonra plesanta yaslanmasi ortadan kalkicak bebisine kavusucaksin kilosuda gayet iyi masallaaaaah kafani rahatlat yarin kollarinda en kiymetlin olucak saglikla kucagina al insallaaaah

Ayy içimi ferahlatiyorsun böyle konuşunca

Ayy içimi ferahlatiyorsun böyle konuşunca
kiz valla ciddiyim ya rahatlatmak icin demiyorum boyle bebisler dogmaya basladikca kendim doguruyomus gibi heycanlaniyorum kalbim hepinize bolundu vallahi sen simdi korkuyosun bin tane kafanda soru isareti geziyodur deneyimsiz bi anneyim ama yarin bebisinden sonra hic bi soru isareti kalmicak ohh diceksin cok sukur nerelerdeeeen nerelere gelindi simdi bebislerin saglikli haberlerini aliyoruz yarin oglen belki oglene kalmadan koynunda bebisin bisey dusunceksen bunu dusun en guzel heyecan degilde ne kotusunu cagirma dusunmede cunku cozumu var bak cozumune gidiyosun cok sukur

Kızlar çikolata aldınız mı, Nereden aldınız? Hediyelik neler düşünüyorsunuz
Ben bunları aldım hepsi Trendyoldan memnunda kaldım öyle gelecem pek insanım da yok ama içimde kalırdı almasam

Eklentiler

• 1000071208.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 69
  • 1000071209.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 71
  • 1000071211.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 67
  • 1000071175.jpg
    120,3 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar 33+3teyim göğüslerimden hiç süt gelmiyor bu da normal bi durum demi bu aralar ona takmış durumdayım gelmeyedebilir demi
Normal tabi ki benim 20.haftalarda gelmeye başlamıştı o zamanlar da korkmuştum şimdi de ne zaman bir bebek görsem yada bebek ağlama sesi duysam hemen göğüsümden bir damla süt geliyor

Normal tabi ki benim 20.haftalarda gelmeye başlamıştı o zamanlar da korkmuştum şimdi de ne zaman bir bebek görsem yada bebek ağlama sesi duysam hemen göğüsümden bir damla süt geliyor
yaa bisey dicem bende hic oyle bisey olmuyo ama su oluyo oglumu boyle bi sevesim minciklayasim geliyo icten bi his olarak ama gobisimi severken bazen seffaf sivi geliyo ama damla yani belki 2 damla her zaman degil ama bebek aglama sesi falan filan bende islemiyo

Yani bende tam süt diyemiyorum çünkü rengini göremiyorum bi bakıyorum tişörtüm ıslak belkide sıvı geliyordur ama olay hep bebek görme yada ağlama sesinden sonra oluyor herkeste değişiyor demek ki bu

Yalnız olmadığıma sevindim ya süt gelme konusunda. Çevremde bikaç kişi sütün gelmiyor mu gibi imalı konuşunca daha şimdiden başladılar sanki gelmemesi bi kusurmuş gibi biraz kafama takmıştım

Yalnız olmadığıma sevindim ya süt gelme konusunda. Çevremde bikaç kişi sütün gelmiyor mu gibi imalı konuşunca daha şimdiden başladılar sanki gelmemesi bi kusurmuş gibi biraz kafama takmıştım
Ya çocuk mu doğdu da sütü soruyorlar kime ne ki gelse de gelmesede sanane diyesi geliyor insanın

Ya yanımda kalsa çok sevinicem ama giderse telaşlanırım diye korkuyorum çok
Yinede telaşlanma. Emin ol orda çok iyi bakıyorlar çocuklarımıza. Benim 2. Gebelik sıkıntılıydı ama şükür sağ Salim doğdu diye kalmasına hiç üzülmedim. Bol bol sağım yap sütün gelsin. kendini toparlamaya çalış. Eve gelince zaten uykusuz kalacaksın ya sen bol bol bebeğin gelene kadar dinlen ki sütünde artsın. Bu yönlerini düşün bebeğin yanında olmazsa. İnşallah yanında kalır ama kalmazsa da asla üzülme. Onun için çabala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…