2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Aaa şahaneymiş bunlar çok teşekkür ederim canım bayıldım yazıcam hemen ben yurtdışındayım annem ağustos 5-6 gibi gelicek yetişir umarım
Beğenmene sevindim İnşallah yetişir canım biraz yoğun çünkü ben vereli bir hafta oldu daha gelmedi benim doğumda Ağustos ortası ama erken doğum riskim var.bunlarıda yaptırdım eksik bişey kalmadı çok şükür

Eklentiler

• IMG_20240713_173951.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG-20240707-WA0001.jpeg
    235,2 KB · Görüntüleme: 55
Canım nasılsın
vallahi iyiyim demeye korkuyorum ya cok sukur iyiyim kasilmam falan hala yok bin sukur cantanin telasina dustum ya biraz gec kaldim galiba ama yapasimda yok valla korku sardi icimi sanki cantayi kapatmamla dogurucakmisim gibi bi his var yapamiyorum cantayi esyalari 7. yikayisim falan dusun durup durup pijama ve tulumlari yikiyorum icine koycagim organizerlere kadar kacinci turu yikandi esas sen nasilsin

Dun gece birden panik geldi. Sezaryen korkusu zor attm vesveseyi ustumden. Zor uyudum. Yaklastikca duygular ic ice girecek. Bir yandan karnimda dursun diyorm bir yandan hamilelikten skldm normale donmek istiyorm.
Canım panik yapmanın faydası yok bir şekilde çıkacak bu bebişler.Artık her şey çok gelişti her hastanede anında müdahale ediliyor her şeye.Benim de kanım düşük bakalım napcaz onu düşünüyorum

Kızlar isim yazılır yazılmaz sorun değil müslin takım güzel böyle nerde bulabilirim Türkiyede ? Yurtdışında çok pahalı bazı siteler
Eki Görüntüle 3452457

Burada var ben de favorilemiştim

Aa hepsi çok güzel güle güle kullansın güzel Elvin sağlıkla gelsin ben shoppierde çoğu şeyi tükenmiş gördüm whatsappten yazdım bakalım canım inşallah
Canım çok teşekkür ederim yetişmez ya da tükendi derlerse buradan sipariş vereyim isimli yastık da ekledim takım gönderebilirlerse iyi olucak

Dun gece birden panik geldi. Sezaryen korkusu zor attm vesveseyi ustumden. Zor uyudum. Yaklastikca duygular ic ice girecek. Bir yandan karnimda dursun diyorm bir yandan hamilelikten skldm normale donmek istiyorm.
Aynı durum bende de var, bi yandan iyi böyle diyorum bi yandan da bebek doğsun diyorum. Doğunca nasıl olacak onu da bilmiyorum.

Bir de eşimle birlikte bebek bakımını idare ederiz diye düşünüyorum ben ama yeni doğum yapan arkadaşım ya annene ya kaynanana yapış bırakma onu dedi bebek bakımı için Eşim işe gitmiyor kendi işi var ama farklı bi şehirde. Her ay 1 hafta falan uğruyor bi. Geri kalan günler hep benimle birlikte evdeyiz

Ben sadece emzik askısı yaptırdım bide ismine özel hastane çıkışı yastıklı hediyelik yaptırmayı hala düşünüyorum ilk bebeğimde yaptırmıştım bundada yaptırayım haksızlık olmasın diye düşünüyorum

Amin inşallah hepimiz ki sağlıkla gelsin güzel günlerde kullanalım

Benimde bugün anestezi randevum vardı normal doğum için epidural istiyor musun diye sordular hayır istemiyorum dedim şaşırdılar tabii doğal mı istiyorsun dediler evet dedim eğer doğum esnasında çok acın olursa söyleyebilirsin o zaman yaparız dediler.

Benimde ilk çocuklarımda böyle şeyler yoktu çok uzun zaman oldu 14 yaş arayla oldu bunda da eksik bişey olsun istemiyorum

Benimde ilk çocuklarımda böyle şeyler yoktu çok uzun zaman oldu 14 yaş arayla oldu bunda da eksik bişey olsun istemiyorum
Yaa çok güzel o zaman insan daha çok heves ediyor her şeyi yapası geliyor dimi

Az önce karnımın alt kısmında ilk çatlaklarımla göz göze geldim çok moralim bozuldu göbekten görmüyormuşum aynayla fark ettim...

Az önce karnımın alt kısmında ilk çatlaklarımla göz göze geldim çok moralim bozuldu göbekten görmüyormuşum aynayla fark ettim...
Benim göbeğimi görme o zaman daha çok üzülürsün bana o kadarda yağ kullanmama rağmen yinede oluyor işte

Kızlar çenem döşüm hep minik minik ilhitaplı sivilce oldu doktorum hormonlardan dedi ama aşırı çoklar ne sürsem iyi gelir ya da bişey sürmek için doğumu mu bekleyeyim

3 güncük tatile gittim bi geldim doğumlar başlamıs sağlıkla gelsin bebişler
Hamiş fotolarınıza da bayıldımm.Benimki erkek ama bi çirkinleştim sanki
Benim daha yeni 34.hafta bu cuma izine çıkıcam mümkünse en az 3 hafta beklesin kendime geleyim
Benim de 2.çocuk ama ilki 9 yaşında olunca sizinle aynı tedirginlikler bende de var.Bakamıcam gibi geliyor bazen
Kimseye de söyleyemiyorun gülerler

Selam kızlar doktordan geldim. Normalde bugün 36 haftalığım ama Doktor haftamı düzenledi. Bebek daha minnakmış sadece ac 36+2 görünüyor diğer haftalar 34+4 ve 35 ile uyumlu iki hafta sonra tekrar çağırdı nst de sancı vs çıkmadı bebek full uyuyordu. Yani 34+4 haftayım kızlar bebek kilosu 2706 olmuş.

10 gün önde 10 gün geride normal kabul ediliyor zaten. Problem etseydi randevu için 2 hafta sonrasına vermezdi. 34. Haftal benim de 2430 görüyordu ve 1 hafta ileri demişti. Demekki kilo ile ilgili değil başka ölçümlerle birlikte yoruluyorlar. Bebek ne güzel uyuyor, dışarı çıkınca da öyle olur umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…