2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim de kendi doktorum ve dünki doktor benim kızın aşağıda olduğunu söyledi senin de öyleymiş ve aynı şeyleri yaşıyoruz belki de aşağıda oldukları için böyle zorlanıyoruz😕 evet inşallah zamanında gelirler bişey olcak da bi anda açılma olcak korkusundan hiçbişey yapamıyorum valla 🫠 sen kaçıncı haftandasın canım benim bugün 34+2
Bende hiçbir şey yapmıyorum sadece yemek bulaşıkları hallediyorum oda ağır yemekte yapamıyorum bu kız beni çok yordu😂😂 inşallah doğumum kolay olur bugün 35+4 günlük oldum her gün sancım oluyor mutlaka en azından 37 haftayı görebilsek

Kızlar kontrolden geliyorum düzensiz sancılarım 2 cm açıklık ve Rahim ağzı yumuşaması var😔 Bebek 36 + 0 da 3200 gr ciğer geliştirici yapılmadı Eve geldim dinleniyorum Bana da dua edin🙏
Sıkma canını hayırlısı ile sağlıkla gelsin bebişin inşallah 🌺

Kızlar isim yazılır yazılmaz sorun değil müslin takım güzel böyle nerde bulabilirim Türkiyede ? Yurtdışında çok pahalı bazı siteler 🥲
Eki Görüntüle 3452457
Bak canım burdan getirttirdim daha gelmedi ama biraz uzun sürüyor gelmesi inşallah doğum yapmadan gelir

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-16-12-02-49-762_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-07-16-12-02-49-762_com.instagram.android.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 71
  • Screenshot_2024-07-16-11-59-37-476_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-07-16-11-59-37-476_com.instagram.android.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2024-07-16-11-58-59-037_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-07-16-11-58-59-037_com.instagram.android.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2024-07-16-11-58-48-752_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-07-16-11-58-48-752_com.instagram.android.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 58
Yeni yazabiliyorum kızlar sabah 6 da doğum yaptım biraz ağrılarım var şükür bebeğimde bende iyiyiz bebeğim hızlı nefes alıp verdiği için suan küvezde inşallah yakında yanımda olacak duanızı esirgemeyin 🙏🏻
Maşallah 🧿 🧿 biran önce sağlığına kavuşur kucağına alırsın inşallah darısı bizim başımıza

Ben de son anda lohusa tacı bebeğe bandana falan almaya karar verdim 😁 inşallah bebek doğmadan elime ulaşır.

Bir de bebek kartları aldım ay ay fotoğraf çekmek için. Çok paylaşım yapmıyorum ama hatıra kalsın istediğim için aldım

Eklentiler

• 00103496-FF21-499E-B267-51EAF2B091EE.jpeg
    00103496-FF21-499E-B267-51EAF2B091EE.jpeg
    682,2 KB · Görüntüleme: 54
  • 595E6208-06FD-4560-A420-E70AD3F478F8.jpeg
    595E6208-06FD-4560-A420-E70AD3F478F8.jpeg
    153,8 KB · Görüntüleme: 59
  • 08928046-5B11-476C-916B-EC03A7FFD002.jpeg
    08928046-5B11-476C-916B-EC03A7FFD002.jpeg
    804,2 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar benim bebek baş aşagi düşmüş sezaryen doğum bekliyoz bir sıkıntı olmaz dimi normal doğum falan ne bilim suyum falan doktor da asistandi pek bilgi vermedi bana ya
Canım zaten belli bir haftadan sonra baş aşağı dönmesi gerekiyor. Bebeklerin de ne zaman geleceği hakkında kimse yorum yapamıyor ki. Doktorlar da “Bebeğin ne zaman canı isterse o zaman gelir” diyorlar hep. Biz de biliyoruz öyle olduğunu ama bi tarih istiyor insan

Kızlar kontrolden geliyorum düzensiz sancılarım 2 cm açıklık ve Rahim ağzı yumuşaması var😔 Bebek 36 + 0 da 3200 gr ciğer geliştirici yapılmadı Eve geldim dinleniyorum Bana da dua edin🙏
Canım hem haftan hem bebişinin kilosu çok çok iyi hiç dertlenme🙏🏻💕

Ben de son anda lohusa tacı bebeğe bandana falan almaya karar verdim 😁 inşallah bebek doğmadan elime ulaşır.

Bir de bebek kartları aldım ay ay fotoğraf çekmek için. Çok paylaşım yapmıyorum ama hatıra kalsın istediğim için aldım
Ayy kartlarını çok beğendim☺️ ben de alacağım sanırım🌸🥰

ayhhh bende dun bi gecelik aldim ne haddimeyse bembeyaz sjsjsjs bi heves ettim bende lohusa taci baktim dun 😂🥰 al al olalim saglikla kucaklayalim bebeklerimizi ya

Canım zaten belli bir haftadan sonra baş aşağı dönmesi gerekiyor. Bebeklerin de ne zaman geleceği hakkında kimse yorum yapamıyor ki. Doktorlar da “Bebeğin ne zaman canı isterse o zaman gelir” diyorlar hep. Biz de biliyoruz öyle olduğunu ama bi tarih istiyor insan
Evet ya sezaryen bir de tarih istiyoz vermiyorlar etrafımdakiler hep tarih almış ya

Kızlar benim bebek baş aşagi düşmüş sezaryen doğum bekliyoz bir sıkıntı olmaz dimi normal doğum falan ne bilim suyum falan doktor da asistandi pek bilgi vermedi bana ya
Kuzum benim 27. Haftadan beri baş aşağıda bir sorun olmadı benim de sezaryen gözüküyor

Evet ya sezaryen bir de tarih istiyoz vermiyorlar etrafımdakiler hep tarih almış ya
bosver vermesin tarih daha iyi bende planli sezeryan istemiyorum dedim suyum gelsin sancim gelsin ama sezeryan olsun istiyorum dedim epidural spinal dedim olabilirmi olur tabi dedi bebegin gelisimi tamamlandimi bilmeden gun alip sezeryan olmak istemiyorum cunku bazi doktorlar bebek kanala girmeden almak istiyolar daha rahat oluyomus onlar icin benim ki bana hiic bisey fark etmiyo senin soyledigin en makulu dedi normal doguma gidip olmayip hemen sezeryana dondurduklerim var kanal benim icin muhim degil demisti icim cok rahatlamisti

39 a kadar yolun var bacım senin o zaman.Bende erken gelsin istemiyorum da zaman hızlı geçsin.benim çabuk sıkılan bi yapım var 😂
Dun gece birden panik geldi. Sezaryen korkusu zor attm vesveseyi ustumden. Zor uyudum. Yaklastikca duygular ic ice girecek. Bir yandan karnimda dursun diyorm bir yandan hamilelikten skldm normale donmek istiyorm.

bosver vermesin tarih daha iyi bende planli sezeryan istemiyorum dedim suyum gelsin sancim gelsin ama sezeryan olsun istiyorum dedim epidural spinal dedim olabilirmi olur tabi dedi bebegin gelisimi tamamlandimi bilmeden gun alip sezeryan olmak istemiyorum cunku bazi doktorlar bebek kanala girmeden almak istiyolar daha rahat oluyomus onlar icin benim ki bana hiic bisey fark etmiyo senin soyledigin en makulu dedi normal doguma gidip olmayip hemen sezeryana dondurduklerim var kanal benim icin muhim degil demisti icim cok rahatlamisti
Canım nasılsın

X