2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben de aynı seninki gibi istiyorum
Bebek hazır olsun gelmeye kendi karar versin çıkacağı günü istiyorum. Benim doktorum da destekledi işte sadece kafama açlık durumu takılıyordu onda da kızlarla konuştuk bir sıkıntı olmuyormuş 2-3 saat bekleriz en fazla biraz ağrı çekeriz tabi bebeklerin gelmek istememesi durumu da var ama onda da yapacak bir şey yok artık 39 u geçerse muhtemelen gün verirler diye düşünüyorum.

Aynen canım 37 veya 38 de alırım bebeği dedi. Zaten ben de bebeğin daha küçük olduğunu tahmin etmiştim en başından beri benim geç döllenmeydi ya. Sadece kilosu 36 hafta ile uyumlu diğer gelişimini baz tutarak sen 34+4 sün dedi. O şekilde düzenleme yaptı ☺

Aaa ikimizin de aynı canım bana tarih vermedi iki hafta sonra tekrar çağırdı o zaman verir bebeği 37 ve 38 de alıyoruz dedi. Ben üç hafta sonra gıdecem valla zaten hiç doğum yapacam gibi gelmiyor benim oğlan aşırı rahat sezeryan ama 40 haftaya kadar da beklerim o derece

Benm kaybim olan dogumumda kan serumla takviye etmislerdi. Insallh gerek kalmaz

Anne istio yaninda insan. Baba da anne de panik oluyor ilk zamanlar. En azindan annem iki hafta olsn istiyorm ben. Yemektir temizlktir bebektir derken

Yaa çok güzel o zaman insan daha çok heves ediyor her şeyi yapası geliyor dimi
Bazı sorunlar çıkmazsa daha güzel olurdu da neyse ki Allah'tan geçti o zor günler ikimizde iyiyiz çok şükür hemde iki erkeğin üstüne olması çok güzelmiş kız için alışveriş yapmak Allah'ım ikisininde eksikliğini vermesin

Normal doğum için muayene yaptı, normal doğum yapamazsın dedi. Sezeryan için de beklemeye gerek yok dedi, anlık gelişti
Olsun canım hayırlısı böyleymiş. Doktor'un bu şekilde uygun bulmuş. ki var bir bildiği. Bebiş kaç kilo olmuş kaç haftaydın kuzum ☺ Heyecanlanıyor insan biraz da korkuyor normal olarak ama bebeğine kavuştuğun an kayboluyor o korkular.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…