2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
bu hareket tam olarak nasıl yapılıyor? aradım youtube google fln bulamadım
Sırtını duvara yaslayıp yere oturuyorsun bir ayağını diğer ayağının üzerine atmaya çalışıyorsun 😂 ben 1 haftadır yapamıyorum daha önce deneseydim belki o zaman da yapamayabilirdim bilmiyorum çok zor 😂

Sırtını duvara yaslayıp yere oturuyorsun bir ayağını diğer ayağının üzerine atmaya çalışıyorsun 😂 ben 1 haftadır yapamıyorum daha önce deneseydim belki o zaman da yapamayabilirdim bilmiyorum çok zor 😂
1 hafta uzun süreymiş yakın zamanda da doğum olmazsa bir anlam ifade etmiyor o zaman 🙈 yine de denicem merak ettim

Kızlar benim de suyum geldi Allah nasip ederse 8 de doğuma alınacağım bana da dua edin 🙏🤲
Sağlıcakla gelsin inşallah canımm🤲🏻
Bir şey sorabilir miyim açıklık olup olmadığını elle mi bakıyorlar yoksa alttan yine ultrason ile mi?
Benim kendi doktorum hep karından ölçüyordu ama dün ağrı ve kasılma gittiğim için sanırım nöbetçi doktor alttan bakmak istedi alttan ölçüm yaptı

Çok şükür bugün iki bebişimiz daha geliyor inşallah su gibi doğumları olsun sağ salim kucaklarına alsınlar doğum yapan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun 🤲 ayy kızlar bende doğurmak istiyorum artık ya benimde yarın kontrolum var doğurup gelicem 🤣🤣🤣
Benimde cuma günü kontrolüm var bide doğuruyormuşum ben şok 😂

Öylemi oluyor bende dün evi temizledim belki ondan olmuş olmasın
Gebelik takibi uygulamasında böyle bir bilgi okumuştum daha dün sen yazınca da yazmak istedim temizlik tetiklemiş olabilir 😊

Eklentiler

• 1000070928.jpg
    1000070928.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 62
Ailedeki hikayelerden etkilendigimize ben de katılıyorum. Benim annem, babam, halalarım, dayılarım, amcalarım hep evde ebeyle ve kolaylikla doğmuş. Ananemin de babaannemin de doğum hikayeleri bana ninni gibi gelirdi küçükken 🤩 o yüzden de çok merak ediyorum doğumu. Ama mesela annemin doğumu hastaneye gidince durmuş. Hastane ortamının da doğuma etkileri oluyo. Yurt dışındaki şefkatli ebelik kültürünü bizde arttırmak belki bi yol olabilir. Doktorun yükünü azaltıp ebeyle ilerlemek bence doktorların da doğum yapan kadınların da hoşuna gidebilir (benim gider gibi) 😂
Benimde şuan öyle doktorumla artık vedalaştık ebe ile tanıştık ve onunla ilerliyoruz 😊

X