2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar dün ailecek pikniğe gittik hiçbi iş yapmadım full oturdum ama oturmak bile beni kötü yaptı uzanamamak yani. Eve geldiğimizde baya kötüydüm kasık ve karın ağrılarından, yürüyemiyodum sol kasık ağrısından gece de zor uydum ağrılardan. Bugün de arkadaşımın nişanı vardı oraya gittik yine oturdum yorucu bişey yapmadım ama nişan bittiğinde feci sancım ve kasılmalarım oldu yürüyemedim yine, ama sancılarım hem alt karnımdaydı hem de mideme kadar vardı gaz sancısı mı ne anlayamadım çünkü afedersiniz biraz gazımı çıkartınca sancılar azalır gibi oldu ama eşim nolur nolmaz gidelim hastaneye dedi. Neyse geldik doktor muayene etti perşembe günü yan yatan bebişim baş aşağı dönmüş biraz aşağıdaymış ama alttan da muayene etti doktor açılma var mı yok mu diye, rahim ağzım 25 mm miş açılma yokmuş şükür bi nst de görelim dedi şu an nst deyim ilk defa girdim. Sancı çıkarsa serum takıcaklarmış. Durumlar böyle 😕
benim de eşimin akrabasının düğünü vardı ama gitmedim çünkü uzanamayınca kötü oluyorum çok fark ediyor. sancı çıktı mı

Kızlar benim bebiş dün az hareketliydi bugün de sabah 9.30 burada henüz ama daha hiç hissetmedim ağrım sızım da yok bişiy olmaz dimi ya 34+1 haftalığız tam

Kızlar benim bebiş dün az hareketliydi bugün de sabah 9.30 burada henüz ama daha hiç hissetmedim ağrım sızım da yok bişiy olmaz dimi ya 34+1 haftalığız tam
Canım sabah benim de öyleydi erken doğum riskim olduğu için de bi korktum. Hastanede yattığım sıra ebe çok minik hareketle göbeğiöi sağa sola sallamıştı bebek uyansın diye öyle yaptım hemen uyandı 😂😂

1 hafta uzun süreymiş yakın zamanda da doğum olmazsa bir anlam ifade etmiyor o zaman 🙈 yine de denicem merak ettim

Ben denedim gayet rahat atabiliyorum bacağımı 😁 belki de alınan kiloyla alakalıdır bu durum. Göbek çoksa zor atılıyordur
Şimdi yine denedim bu sefer de atabildim 😂 bebeğin o an ki baskısıyla falan mı alakalı acaba 🤷🏼‍♀️

Canım sabah benim de öyleydi erken doğum riskim olduğu için de bi korktum. Hastanede yattığım sıra ebe çok minik hareketle göbeğiöi sağa sola sallamıştı bebek uyansın diye öyle yaptım hemen uyandı 😂😂
Ay bakayım canım ben de hemen denicem 🩵bi parça da çikolata yicem şimdi çünkü normalde aşırı 2-3 saatte bir hatırlatır kendini bu sabah daha farklı geldi çok sağol kuzum

Beni belden uyuşturdular, bence sen de belden ol hem bebişini görürsün hem de hep kendinde oluyorsun☺️ benim biraz tansiyonum düşer gibi olmuştu söyledim sezeryan sırasında kendimi tuhaf hissediyorum falan diye hemen bir şey verdiler zaten damar yolun açık ve serum takılı hemen müdahale ediyorlar hiç merak etme endişe etme başında hemşireler var anestezi uzmanı var
benimde ilk dogumumda belden uyusturuldum ama bebek cıktıktan sonra yani bebek ile tentene temastan sonra annesi biz baba ile tanısmaya gidiyoruz dediler cocuk gitti bana bir sey oldu kusmak istedim ki 24 saat actim oncesi suni sanci sureci vs den tansiyonu makine ottu zaten dusmus hemen bir sey verdiler anında toparladim. Tansiyonum tum hamilelik boyunca dusuktu benim gerci zaten belki dusecekti de

X