2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba kızlar benim ikinci nst de 100 lerde sancı çıktı o nedenle yatış verildi çatı muayenesinde çok açıklık yok dedi doktor ama şimdilik kendi sancilarim ile ilerleyeceğiz. Bu gece olmazsa sabaha diyorlar nasip 🙈❤️ dualarınıza ihtiyacım var bende doğumda sizlere dua edeceğim sağlıkla kavuşun bebislerinize diye 🙏🏼 ara ara gelip yazarım kendinize iyi bakın 🌸

Bir avazda sağ salim kavuşun cnm 😍

Ay canım paylasmasam daha iyi korkutmayayim o kadar sezeryan oldum hiç birinde direk sezeryana alinamadim hep bı sancı hep bı normal dogurtma çabaları sonları da sezeryan😂😂😂🤣🤣
ben de bu yüzden sezeryan istiyorum zaten karaciğerde kistim var.o yüzden normal doğumu düşünmüyorum bile Allah korusun ıkınırken kist patlayabilir ben de bunu düşünüp ıkınamam zaten.

Merhaba kızlar benim ikinci nst de 100 lerde sancı çıktı o nedenle yatış verildi çatı muayenesinde çok açıklık yok dedi doktor ama şimdilik kendi sancilarim ile ilerleyeceğiz. Bu gece olmazsa sabaha diyorlar nasip 🙈❤️ dualarınıza ihtiyacım var bende doğumda sizlere dua edeceğim sağlıkla kavuşun bebislerinize diye 🙏🏼 ara ara gelip yazarım kendinize iyi bakın 🌸
Canım Allah kolaylık versin dualarim seninle güzel haberlerini bekliyoruz 💜

Amin inşallah canım 🙏🏼 dün gece kısmi ağrılarım vardı ama doğum sancısı gibi değil sanki yorulmusumda öyleydi gece sağdan sola dönerken falan hep ağrıdı ama sadece alt karnımda oldu ağrı normalde gece gobegimin altına yastık koyarım gece koyamadim göbek yanlara doğru ağırlaşmış gibiydi. Sabah kahvaltı hazırlarken yine hafif hafif gaz sancısı gibi oldu. Kahvaltıdan sonra sağ kasigimdan o kadar şiddetli bir ağrı girdi ki 10 dk gecmedi normalde o kadar surmez kasılmalar derler bacağım uyuştu resmen yattım dinlenince geçsin diye kötü ağrıdı kalktım ve pilates hocamın dediği gibi pelvisi hareketlendirdim o zaman ağrılar hafifledi. Doktoruma yazdım o da çok doğuma ihtimal vermedi ama gel bir bakalım dedi ( 1 saat uzakta oturuyorum) hemen sıcak duş aldım valizler ile hastaneye gittik orda da hafif hafif kasılmalar var ama ben çok inceden hissediyordum ve çok çok düzenli değiller ( kasılmaları izleyemedim ben geldiğinde aklımı başka yere vermeye çalıştıgim için hep saati kaçırdım 🙈) sonra hastanede nst de 100 sancı çıktı ama evde çektiğim sancınin yarısı bile değildi. Hala ne suyum geldi nede nişan ama sancılar var açılma olacak mı bilmiyoruz çatı muayenesinde net birşey demedi doktor. Suni sanciya en son çare gözüyle bakıyor doktorum şuanlık beklemedeyiz. Bende hep su gelişi bekledim ama bende yerleşme kanaması bile olmadığı için çokta garipsemedim 🙈
Benimde aklımdaydın bugün bacagimi atamadim üst üste deyince teori tutacak mı demiştin 😂😍

Benim gibi ilk sezeryanı olacakların işine yarar belki.
Valla spinal anestezi etkisinden miydi bilmiyorum ama korkunç bir boyun ağrısı ve omzuma atan acayip bir ağrı yaşamıştım kendimi oynatmama rağmen oldu bu gaz sancısı demişlerdi ama çok kötüydü ya tüm doktorlar başıma toplanmıştı dayanamıyorum diye bağırmıştım. Aynısı olur diye korkuyorum ☹️

X