Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Ya ne biliym canım doktor bugün baya korkuttu beni bu bebek neden bu kadar sakin neden kilo almıyor beslenmene dikkat etmiyorsun deyip durdu aşırı stres oldum en fazla 2700 doğar diyor bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun
Benim çocuk 4.360 gr doğdu , görümcemin 2.500 şimdi Yanyana gelseler benim çocuğu ikiye katlar doğum kilosundan ziyade sağlığın önemi var

Kızlar günaydın. Benim de geceleri kasıklarım karnım ağrıyor ya. Sertleşme kasılma yok ama karın ağrısı oluyor her gece mutlaka. Ağırlıktan kaynaklı mı acaba ağırlık mı yapıyor çözemedim

İlaç ve serum sonrası 10 mm ölçüldü ve eve gönderdiler , biz elimizden geleni yaptık evde dinlen diye . Yeni döndük , yatmaya devam edeceğim. Belim hala çok kötü ona da sıcak tut ve paracetamol al dediler . Umarım daha da kısalmaz 😞
Canım geçmii olsun bu hafta bel ağrısı bende de oldu dinlenirsen hafifler ağır şeyler yapma lütfen 🙏🏻

Kızlar kısmetse normal doğum istiyorum ama tabi her şey yolunda olursa. perine masajı yapan daha önceki doğumunda yapmış olan var mı? 36. Haftama girdim yapmalı mıyım ama tırsıyorum da

Kızlar hastanede herkes gelişim geriliğinden yatıyor bu kadar yaygın olmasına çok şaşırdım kafanıza takmayın 3 haftayı geçerse sorun olmaya başlıyormuş bebek anne karnında strese giriyormuş 37 de alıyorlarmış, inşallah hepimiz 37 yi görürüz sağlıkla 🤲🏻

Ben verdim ama milli eğitimden kabul edilemez diye duyum aldım çalışır raporu okulda duruyor . Çalışmaz alacaktım bugün almasam mı o_O 37 de çalışır götürüp mevzuyu kapatırız :KK54:izinler hesaplanırken sorun olacaktır ama bakalım
Bir iki arkads almis kac yil once. Yani kimi kabul edio kimi etmio. Biizm okul etmiomus. Bilmiyorm ki. Risk aldm basim yanmaz insallh. 32 yi aldm ama okula haber vermedim bile

İlaç ve serum sonrası 10 mm ölçüldü ve eve gönderdiler , biz elimizden geleni yaptık evde dinlen diye . Yeni döndük , yatmaya devam edeceğim. Belim hala çok kötü ona da sıcak tut ve paracetamol al dediler . Umarım daha da kısalmaz 😞
Geçmiş olsun. Üzüldüm. Birden mi düşmüş. Sadece yatarak geçse bile az kaldı inşallah.

Kızlar kısmetse normal doğum istiyorum ama tabi her şey yolunda olursa. perine masajı yapan daha önceki doğumunda yapmış olan var mı? 36. Haftama girdim yapmalı mıyım ama tırsıyorum da
Ben daha önce yapmadım ama doktorları dinliyorum çok da önemi yok diyorlar. Çünkü rahatsız edici bir masaj herkesin kendine yapabileceği bir masaj da değil. Hem bir doktordan hem de bir ebeden youtubeda dinledim öyle perine masaji yaparsanız epizyo olmadan dogurursunuz yapmazsanız kesin dikiş olur diye bisey yok o kadar zamanda kendinize yaptığınız masaj perine bolgenizi bu kadar etkileyemez sadece siz rahat hissediyorsanız iyi hissediyorsanız yapın diyorlar. O yüzden hiç girmedim o meseleye ben.

canim nasil oldun ? cok gecmis olsun :KK43: bolca dinlen kalkma

Kızlar hastanede herkes gelişim geriliğinden yatıyor bu kadar yaygın olmasına çok şaşırdım kafanıza takmayın 3 haftayı geçerse sorun olmaya başlıyormuş bebek anne karnında strese giriyormuş 37 de alıyorlarmış, inşallah hepimiz 37 yi görürüz sağlıkla 🤲🏻
Yaa ne kadar artmış herkeste var neredeyse su 2-3 haftamizida bı gecirseydik Rabbimin izniyle evlatlarımıza kavusalimm

Çok geçmiş olsun canım senle bizim haftamız yakın.inşallah daha en az 1 ay dayanacak bebişin

Ben de doktordan geliyorum su hala sınırda 34 olduk artık 3 günde bir kontrol istiyorum dedi. Karın çevresi 2 hafta geriden geliyor ama geçen haftadan bu haftaya 1 hafta büyümüş. 8 günde de yaklaşık 250 gram kadar kilo almış 2180 gram olmuş. Böyle idare edersek 37+0 da alacak 25 temmuz oluyor o da. 2500 gram olursak inşallah 3 gaftada çok güzel olur

X