Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Doktor sabırlı olmalıyız o haftada doğanlar genellikle 2-3 hafta yoğun bakımda kalır dedi anladığım kadarıyla dışarıda 37yi buldurmaya uğraşıyorlar
Anladım canım Allah büyüktür daha kısa bile sürebilir az kaldı yavruna sağlıkla kavuş, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🙏🏻 dikişlerin nasıl acısı geçti demi ?

Anladım canım Allah büyüktür daha kısa bile sürebilir az kaldı yavruna sağlıkla kavuş, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🙏🏻 dikişlerin nasıl acısı geçti demi ?
🙏🏻inşallah öyle zor ki, dikişlerim eğer ayakta kalırsam biraz fazla içten yanıyor yoksa 1 hafta oldu çok daha iyiyim bakalım yarın doktor kontrolüm var

Ay ben 2 gun agladim evden cikamadim uzuntuden nerdeyse canim alt karnimin asagisindakini gorunce ki zaten bacak ve gogustede azicik var ama onlari hic takmiyorum onlar beyazlar gorunmez gecer diye..:KK43:
Turkiyedeki kadin dogumcum once lazer sonra mezoterapi yapariz buyuk oranda gider falan dedi insallah gerek kalmaz diyorum ne diyeyim aile dostumuzdur o 40 senedir hani teyze gibi ama acikcasi acip incelemedim okumadim kuzum ne desem bos su an.
beni de avutmuyordu ama oyle 2 gun aglayip ustune bebegi de uzdum en onemli sey onun sagligi diye ekstra uzuldum kafalari yedim o 1 hafta ahah, ben de aldim 10 kilo tam 33.haftadayiz zaten evlenince de almistim 9-10 kilo ve cok da takigimdir boyle seylere yani akil sagligimi korumak adina olabildigince dusunmuyorum.
Su an hyaluronic acid suruyorum canim ustune ne varsa suruyorum sonra strecliyorum gobegi 1 saat oturuyorum oyle :KK70: ve her türlü ürünü aldım konuyla alakalı
Ahh canım seni çok iyi anlıyorum çatlak ve sarkma muhabbetleri psikolojimi bozuyor 😞
Ayy inşallah mezoterapilere lazerlere gerek kalmaz 😞 senin nevalede çokmuş Allah ne verdiyse 😁 bende hyaluronik asit içeren krem ekledim , bir bebe yağı, bir duşta yağlı peeling bir Hindistan cevizi , aldığım 6 kg için bu uğraş .
Son ay ve doğum sonrasındaki çatlaklardan rabbim sana sığındık dkfkk 😁

Bı gelişim geriliği haberide ben vereyim kızlar bugün tam 35 haftalık olduk 1 hafta geriden geliyoruz 2345 gram olmuş gelişimi çok yavaş dedi böyle devam ederse erken alırız dedi 2 hafta sonraya randevu verdi ve nst de hareketleri az çıktı off çok canım sıkıldı ya nasıl kilo aldiracagiz o kadar da yiyorum ama olmayınca olmuyor demekki

canım aynı şekilde ben de zorlandım biraz 😬 ilk kez denedim bugün ama asla derine itemedim. vajinaya dokunduğum zaman istemsiz kasılma hissediyorum ve rahim daha da kasılıyor ya da kasıkta ağrı falan oluyor. fitil daha etkili dendiği için yaptım böyle ama cidden ucunda kalıverdi sanırım 🥲 akşama da başaramazsam ağızdan almaya devam ederim
Ben de fitil konusunda zorlanıyorum, eşinden mi rica etsen acaba 😁 Kendi kendine itmek daha zor olur çünkü normalde bile zor

Arkadaşlar bu arada saçma yorum yapan doktorlarınızı değiştirin boşverin. Benim doktorum her seferinde bana öyle iltifatlar ediyor ki deşarj olup geri geliyorum 😁 Maşallah inceciksin boylusun eşin de çok yakışıklı sizden çok güzel çocuk çıkacak nasıl olacak çok merak ediyorum bebişi vs diyor sürekli. Her ultrasonda maşallah çok güzel bebek burnu dik küçücük diyor. Belki herkese aynı şeyi diyor ama ben şahsen memnun kalıyorum. Hastane çok iyi değil ama doktorumdan dolayı yine de oraya gidiyorum.

Benim de bugün kontrolüm vardı, idrar tahlilinde biraz enfeksiyon var sanırım. Doktorum ilaç yazacak.

Ben de fitil konusunda zorlanıyorum, eşinden mi rica etsen acaba 😁 Kendi kendine itmek daha zor olur çünkü normalde bile zor
Ben 1 hafta kullanmıştım eşim ile hiç yapamadık daha çok huylandim ben ayna kullanarak kendim yaptım. Nefes alıp yavaş yavaş ittir zaten sonra alışıyorsun artik ve mutlaka üstüne uzan yarım saat falan ben genelde uyuya kalıyordum 😃

Kızlar normal pijama takımları aldim hastane için elbiseli de aldım da hastane çantasına koyup koymamakta kararsız kaldım. Tecrübeli anneler hangisi daha rahat olur acaba

Kızlar birşey sormak istiyorum sabahtan beri boyle karnımın bı sağ tarafında bir sol da bebiş toplanıyor ve aşırı sertleşme yaratıyor bir sorun olur mu sizce bu durum

Bı gelişim geriliği haberide ben vereyim kızlar bugün tam 35 haftalık olduk 1 hafta geriden geliyoruz 2345 gram olmuş gelişimi çok yavaş dedi böyle devam ederse erken alırız dedi 2 hafta sonraya randevu verdi ve nst de hareketleri az çıktı off çok canım sıkıldı ya nasıl kilo aldiracagiz o kadar da yiyorum ama olmayınca olmuyor demekki
Ben artık yediklerimizden kaynaklı falan olduğunu düşünmeye başladım 🙈 Bu kadar insana denk gelmesinin bir açıklamasını bulamıyorum başka. Tam yağlı süt diyor mesela, gerçekten öyle mi sorgulamaya başladım 😅 Kafayı yemeden doğursak iyidir 🤲🏻

Ben artık yediklerimizden kaynaklı falan olduğunu düşünmeye başladım 🙈 Bu kadar insana denk gelmesinin bir açıklamasını bulamıyorum başka. Tam yağlı süt diyor mesela, gerçekten öyle mi sorgulamaya başladım 😅 Kafayı yemeden doğursak iyidir 🤲🏻
Bende öyle dusunuyorum artık o kadar da dikkat ediyorum süte yumurtaya ete yemeye çalışıyorum ama yok olmuyor

Kızlar ihtiyacı olan bakabilir Carrefour markette dependler indirime girmiş aldım bende bi paket hemen 124 tl olmuşlar

Eklentiler

• IMG_5874.png
    IMG_5874.png
    206,7 KB · Görüntüleme: 25
Senin kaç kg oldu canım gittinmi

eveet akşam öyle yapacağım ama gündüz o evde değil o yüzden kendim yapmak zorunda kaldım 😬 daha önce mantar için kullanmıştım fitil ama hamile değilken bu kadar zor gelmemişti. şu an o bölge dokunulmaz alan gibi geliyor 😅

X