Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
kızlar biberon ve mama olarak ne aldınız? ne olur ne olmaz hastane çantasına koymak için aldım ama her bebek farklı biberonu seviyor gerçi denemek gerekiyor bazen
Ben süt sağma cihazı almayacaktım başta o yüzden mamajoonun antikolik biberonunu aldım gaz yapmıyormuş kullananlar çok memnun. Ama şuan lansinoh elektrikli göğüs pompasını aldım. Kendi biberonunu kullananlar çok memnun, bebeklerinin sadece bu biberonu aldığını falan yazmışlar.
O yüzden lansinoh alabilirsin, eğer almayacaksan mamajoo fiyatı da uygun.

Mama olarak bir şey almadım, hastaneye sordum süt gelmeme durumunda onlar mama tedarik ediyormuş.

Bunu az önce düşündüm 40 gün ped mi kullanacağım diye hatta belki daha uzun mu sürecek kanamam diye

Bunu az önce düşündüm 40 gün ped mi kullanacağım diye hatta belki daha uzun mu sürecek kanamam diye
Benim ilkinde 45 gün sürdü öyle şakır şakır bir kanama hiç olmadı ama az az da olsa sürdü. 45 gün pedle çok zordu

Evde hiçbir zaman iç çamaşırı giymeyin kızlar sadece hamileyken değil. Oranın da hava alması gerekiyor çünkü Ben yıllardır evde iç çamaşırı giymiyorum
Ben duramıyorum canım ya çok alışmışım. E çocukta var evde kısa giyiyorum genelde açılacak görecek derdine çok zorlandım akşam

Kızlar elbise etek altına şort giyin pişmemek için ben şundan almıştım çok rahat ettim. İnce ve pamuklu
Ben de h&m den aldım hamile değil ama büyük beden aldım rahat oluyor gerçekten. Normalde de giyiyorum zaten hem astar gereken elbiselere de astar görevi oluyor. Almadan önce de karnıma sürdüğüm çatlak kremini bacak içlerime sürüyordum çok yağlı olduğu için bi süre bacaklarımın birbirine sürtünmesini engelliyordu

Ay ben dünden itibaren evden çalışmaya başladım. Çok rahatmış yatarak iş yapmak haha :) çalışamaz raporumu da aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…