2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba canım benimde karın çeveresi geriden geliyor 32+3 ün
Kızlar haziran annelerinden geliyorum benim kızın da karın cevresi 2 hafta kücük cıktı 37. Haftadayım 35+ Küsür hafta çıktı. Takip edeceğiz kan akışı be diğer ölcümler uyumlu dedi. Sizin son durum nedir aceba? Kilosuna 2700 dedi

Yani aslında en son 3.5 hafta önce kontrole gitmiştim 1100 gram demişti. Bugün 1700 gram dedi. Totalde 600 gram almış bebiş ama nedense olması gereken kiloda değil dedi. Belki de riske atmak istemiyor bilemedim. Belki minik bir bebek olacak, hani neye göre karar verdi bir fikrim yok. Artık dediklerini yapıp kontrole gideceğim bakalım süreç nasıl ilerleyecek
İşine karışmak gibi olmasın da farklı hastane farklı doktora mı gorunsen . Cunki kilo alimi iyi geldi bana ne kadar alacak ki zaten. Uygulamada bile bu rakamlar yazıyor.

İşine karışmak gibi olmasın da farklı hastane farklı doktora mı gorunsen . Cunki kilo alimi iyi geldi bana ne kadar alacak ki zaten. Uygulamada bile bu rakamlar yazıyor.
Aklıma gelmedi değil, cuma günü doktorum çağırdı gideyim bakalım ne diyecek. Ona göre haftaya farklı bir doktora görüneceğim. En azından olayın ne olduğunu anlarım daha net şekilde

Kızlar ya bugün kontrolüm vardı 32+0 oldu bebiş, 1700 gram olmuş ama doktorum 1 hafta geriden geliyor dedi. Tahlil falan istedi, hepsi normal çıktı. Artık her hafta kontrole gideceğim, kilo takibi yapacakmış. Aynı durumu yaşayan var mı? Kafama takıldı, ne yapabilirim bebeğin kilo alması için?
Benimde aynı canım 32. Hafta 1740 gram ama kendine göre gelişimi iyi dedi 2 haftada bir çağırıyor benide

Kızlar haziran annelerinden geliyorum benim kızın da karın cevresi 2 hafta kücük cıktı 37. Haftadayım 35+ Küsür hafta çıktı. Takip edeceğiz kan akışı be diğer ölcümler uyumlu dedi. Sizin son durum nedir aceba? Kilosuna 2700 dedi
Benimde aynı kan akışı ve v.b yerlerde sıkıntı yok kontrol edeceğiz dedi.

Acaba ben de serum alacak mıyım hiç demir hapı kullanamadım
eğer demir hapı içemedigini söylersen verir bence. benim demir çok çok düşük sayılmazdı ama ben istedim takıldı canm. b12 ve demir düşünce ben hemen hissediyorum halsizlik bitkinlik unutkanlık yaşıyorum

Kızlar bebek burda kaç haftalık ya bana 1600 gram dedi ona bakıyorum 30+1 aşagida da 30+6 yazıyor
biri son âdet tarihine göre diğeri ultrason olcumune göre ama hangisi bilemedim. ben ultrason olcumune göre doğum planlaniyor sanıyordum ama son adet tarihimi baz alacağıni söyledi. temmuz sonu demişti şimdi 1-5 ağustos arası dedi 🫣semptomlarına göre ilerleyeceğiz dedi

Son düzenleme:
Banada demir verdi kullanamıyorum bende et ceviz muz yeşillik meyve süt ürünleri bunları çok sık tüketiyorum ilaç kullanmamak için birde çok su iciyorum
en çok hangi besinde varsa bol tüketmek lazım biz hap içermeyenler olarak 🙈. multivitamin de icemiyorum sadece yağ şeklinde olan d3 k2 alıyorum o kadar

Kızlar bu sabaha karşı çok kötü oldum ya şu an doktora mı tekrar gitsem diyorum dün her şey yolundaydı ama 5.30 gibi uyandım sabah nasıl kasık kısımlarımda bebek hareketli inanılmaz ve sürekli vajinama vurdu sancı ve ağrı 15 dk devam etti bitti.. çok korktum yani napıyım bilmiyorum
vajinaya vurma bende de oluyor. sendeki ağrı nasıl bilemiyorum ama benim regl ağrım oluyor ara ara enfeksiyon varmış

biri son âdet tarihine göre diğeri ultrason olcumune göre ama hangisi bilemedim. ben ultrason olcumune göre doğum planlaniyor sanıyordum ama son adet tarihimi baz alacağıni söyledi. temmuz sonu demişti şimdi 1-5 ağustos arası dedi 🫣semptomlarına göre ilerleyeceğiz dedi
Benimde kafam karışık şu önde gidiyor geri gidiyor yok adet tarihin yanlış ben anlamadım yani neye göre doğum olucak biz sezaryen doğum için haftalar gün önemli neyse ben bayramdan sonra hazirligima baslayim da belli olmaz

Benimde kafam karışık şu önde gidiyor geri gidiyor yok adet tarihin yanlış ben anlamadım yani neye göre doğum olucak biz sezaryen doğum için haftalar gün önemli neyse ben bayramdan sonra hazirligima baslayim da belli olmaz
evet evet artık temmuza kadar hazır etsek herşeyi iyi olur ne olur ne olmaz

X