2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Arkadaşlar sat’ım 6 Kasım 13’ünde HSG çektirdim 3 gün sonra düzenli ilişki oldu. Bat’a 2 gün var. Son 4 gündür sık idrara çıkma ve kasığımda dolgunluk azıcık da batmalar sancılar oluyor üşütmediğime eminim. Test yapıp olumsuz sonuç olursa üzülürüm diye yapmak istemiyorum. Sizce adet gecikmeden idrar testi yapayım mı? Bu arada hsg temiz çıktı. Bir problem yokmuş.
siz bilirsinz ama bence tam bat günü yapın :)

Yeni bir yıla girmek; heyecan, beklenti ve sürprizler ile gelir.
Yeni yıla çok az bir süre kalmışken bazılarımız planlarını çoktan yapmış olabilirler.
Bu sayfada yeni yılda planlarına ''bebek'' ekleyenler ve geçmiş yıllardan planında zaten bebek olanlar buluşuyor.
''Sonları kutlayın çünkü yeni başlangıçlardan önce gelirler."

Merhabaa..

Bende bu ay hamile kalmaya karar verdim.

Sat 7 yada 10 ocak adet olacagim.
Bat da belli degil. 25 -27 gunde bir adet oluyorum.

Evet daha başlamadı test koyulaşmaya bakalım inşallah koyulaşır ☺️

Merhaba iyi akşamlar koyulaşmaya başladı bu çizgi daha koyu olması lazım dimi çatlama için

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar benide ekler misiniz 1 senelik evliyim 8 aydır olmuyor yaşım 23 bu yıl bize mucizelerini getirsin umudumuz hiç solmasın rabbim yüreğimizdeki sıkıntıyı üzüntüyü umutsuzlugu dindirsin hepimize hayırlı evlatlar versin en yakın zamanda

resim ters yüklendi kizlar düzcekmistim kusura bakmayin. ovulasyon testleri bunlar. en sagdaki test dogum kontrol hapini biraktiktan sonraki 20. gün yaptim ortadaki 22. gün bugünde 24. gün. koyulasmis baya ama bu kadar gec mi catlar yumurta anlayamadim daha catlamamis galiba ama yaklasmis olabilir. elimde kalan son ovulasyon testinide cuma gece yapabilecegim anca eve döndügümüzde.
20230104_154348.jpg

resim ters yüklendi kizlar düzcekmistim kusura bakmayin. ovulasyon testleri bunlar. en sagdaki test dogum kontrol hapini biraktiktan sonraki 20. gün yaptim ortadaki 22. gün bugünde 24. gün. koyulasmis baya ama bu kadar gec mi catlar yumurta anlayamadim daha catlamamis galiba ama yaklasmis olabilir. elimde kalan son ovulasyon testinide cuma gece yapabilecegim anca eve döndügümüzde.
Eki Görüntüle 3186564
test yapmaya devam et canım henüz koyulaşma gerçekleşmemiş.

Eki Görüntüle 3186564
Devam et koyulaşmamış

son bitane kaldi elimde onuda ya cuma gece yada cumartesi öglen yapacagim insallah. degerlendiriyoruz zaten ama sasirdim bu kadar uzun sürmesine.

elimde daha 3 tane erken gebelik testi 2 tanede normal gebelik testi kaldi. ovulasyon testleri bittikten sonra ilk ne zaman erken gebelik testini yapayim onu düsünüyorum. 19 ocak veya 21 ocakta yapabilirim belki. grubumuzda paylasacagim yine alkah razi olsun hepinizden yardim ediyorsunuz allahda size yardim etsin insallah gönlünüzdekine kavusmaya

X