2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Güzel görünüyor canım ilerde zaten oda takımı olucal bebeklerin suan idare etmelik gayet iyi duruyor benim evimde mecburdur almaya hiç yer yok
bende ilerleyen zamanlarda oğluma direk genç odası tarzı bişey almayı istiyorum şuanda odası boş ama şuanda maddi olarak uygun fiyatlı dolaplara bakarken bunu gördüm ve idareten ikisinede yeter diye düşündüm ilerleyen zamanlarda dolap yada oda takımı alırsam farklı şekildede değerlendirebilirim şuan kızımın kıyafetleri için kendi dolabımızda yer açmaya çalışyım ama eğer kullanışlıysa böyle bişey çok rahat olucak benim için

aynı durumu bende yaşıyorum görümcem saçlanıyodur diyo ama bence çok erken saçlanması için inşallah oğlum gibi saçlı olur

gayet yeterli bencede bende bi bakim belki bende böyle bişey alırım
İnsallah sac cikartiyordur
İkizlerde bu kadar mide yanmam olmadi oyle fazla saclari yoktu

Evet yüzüm şişiyor gözler küçülüyor ama gözlerimde şişlik yok
Tansiyonum düşük seyrediyor fakat yürüyüş yaparken tempo düşük tutmama rağmen nefesim kesiliyor
Yuz ve goz cevresinde cok şişme varsa
Gebelik zehirlenmesi olabilir diyolar
Sen idrar tahlili yaptinmi?
Protein kacagi?

Yuz ve goz cevresinde cok şişme varsa
Gebelik zehirlenmesi olabilir diyolar
Sen idrar tahlili yaptinmi?
Protein kacagi?
Yaptırdım yaptırdım hayta karaciğer şeker tansiyon idrar hepsine özellikle baktılar ama Herşey olması gereken şekilde. İlginç. Ben kesin öyle oldum dedim ama yok yani tiroit dışında bişey yok şuan

Son 3 ay kilo alımı sanırım biraz daha hızlı oluyor kendimi o zamana saklıyorum toplamda 10-15 kilo arası alsam ideal olacak diyorum ama belki daha fazlası olur
Ben ilk gebeligim 27 kilo aldim 32 haftda dogum yapmama ragmen cok kilo almistim
Hepsi odem olmuştu vucudum

Ben ilk gebeligim 27 kilo aldim 32 haftda dogum yapmama ragmen cok kilo almistim
Hepsi odem olmuştu vucudum
Hadi yaaa. Bazen elimizde olmadan oluyor maalesef ne kadar dikkat etsekte. Şuanlık hiç ödem problemi yaşamadım ama genel olarak her hamilelik döneminde ödem söz konusu oluyor ilerleyen süreçlerde illaki olacaktır ödem

Aynen
Bazen ne kadarda dikkat etsen de aonuc aynidir
Normal odem sorun olmuyor ama benim gebelik zehirlenmesi yuzunden odemim aşiri oldu

Kizlar bu gasvin duo surupu gunde kac kere kullaniyorsunuz
Benim mide yanmam cok fazlalaşti gunde iki defa bazen 3 oluyor iciyorum sizce bi sorun olurmu

kızlar gerçekten sinirlerim çok bozuk ben akşama kadar birsürü şeyle uğraşıyorum bugün az bişey pırasa vardı onu pişirdim şimdide yanına pilav yapıcam az önce eşim üstünü değiştirmeye geldi pırasa pişirdiğimi görünce annem gilide çağıralım dedi hemen bende pırasanın zaten az olduğunu ve benim de yorgun olduğumu yemekten sonra yatıcamı söyledim hemde daha dün ordayfık bizim oturduğumuz odada dar kaynanamgil görümcemgil falan derken bana doğru düzgün oturacak yer bile kalmıyo hem mide yanmam oluyo hemde afedersiniz gaz sancısı sonra ayaklarım yanıyo dinlenmek istiyorum eşim ben olmaz diyince hemen bozuldu sizce burda sorun benmiyim zaten kendisi sürekli orda akşama kadar yanyana bana hala biz oraya gidiyoruz sen davet etmiyosun diyo daha bir hafta olmadı ben çağıralı

Merhaba kızlar 20+4 günlüguz su an aynı dönemde bebisleri olacak annelerle konuşmak çok Güzel geliyor hele ilk hamilelikse. Sizin de bel ağrınız var mı ara ara sıkıştıriyor beni.

Kizlar bu gasvin duo surupu gunde kac kere kullaniyorsunuz
Benim mide yanmam cok fazlalaşti gunde iki defa bazen 3 oluyor iciyorum sizce bi sorun olurmu
Canım bana hastanede 3 defa veriyorlardı. Doktora midem çok yanıyor dediğimde günde 3 başlayalım bakalım demişti. Hatta düzenli alırsan yanmayı engeller demişti hemşire. Ben yine de 2 sefer almayı tercih etmiştim ama rahat olduğum için. Kötü olduğum zaman hemşireden gidip istiyordum.

Ay bütün hazırlığı o yapacaksa temizliktir, yemektir falan annesigili de akrabalarını da çağırabilir. Sen yapacaksan müsait olduğunda, canın istediğinde çağırırsın. Sorun sende değil. Hamilesin, elinden gelen bu. Yapılabilcek bir şey yok. Diğerleri de kusura bakmıcak.

kendileri oturucaklar canım oraya gittiğimizdede görümcemle ben hazırlıyoruz bulaşıkları yıkıyoruz götür getir daha dün ordaydık eşime kalsa bir gün orda olalım bir gün burda

Merhaba kızlar 20+4 günlüguz su an aynı dönemde bebisleri olacak annelerle konuşmak çok Güzel geliyor hele ilk hamilelikse. Sizin de bel ağrınız var mı ara ara sıkıştıriyor beni.
22+6 olfuk canım bel ağrısı bayadır var kaburga kemiklerimiz falan genişliyo ya çok ağrı oluyo bende daha şimdiden nefesim daralıyo

Güle güle kullansın inşallah. Benimde odam çok büyük değil, bende emzirme koltuğu falan alacağım güzel düzenli bir oda olsun istiyorum. nereden aldın dolapla şifonyeri
Açıkçası ilk önce yaptırıyım dedim fiyat aldım baktım fiyatlar uçuyor malzemede sağlık açısından çok istediğim gibi değil hazırlada aynı fiyata geliyor ileride de kullansın çok cicili bicili olsun istemedim o yüzden İkeadan sade bir model aldım ben herkesin bütçesi farklı tabi ailemde yardım etti biraz bu şekilde hallettim koltuğuda çok pahalı bir şey almıcam minimal bir şey alıp olayı bitirmek amacındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…