2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aynen öyle millete bir izin versen neler derler hemde heleki kimseyle doğum konuşma mübarek 3 tane doğuruyor ama ölüm gibi anlatıyor öyle olsa doğurmazdın ama insanlar seviyor korkutsun şimdi bana diyorlar alıştın uyumaya uykusuz geceler gelecek hiç uyuyamayacaksın falan dedim uyumayabilirim ama beni şimdiden bunları düşündürerek huzurumu kaçırmanız hiç işime yaramıyor gülücüklerin mutluluğunu paylaşsanız çok daha iyi olmaz mi🤔 sonra aa evet tabi öyle güzel böyle güzel la havle diyorum o yuzden
Uykusuzluk en fazl 1-2 sene sonrası rahatlık.
Yavruma bakıyorum:) gurur duyuyorum. Ve keşke o geceleri baş başa kaldığımız zaman ona daha güler yüzlü olsaydım diyorum.

Uykusuz da olacağız
Göğüsler de ağrıyacak
Belimiz ya da sırtımız kırılmış gibi hissedeceğiz
Eşimizi özleyeceğiz
Ama hepsi kısa ve geçici bir süreliğine

Sonra yine öğlene dek boş olacağız
Mesleğe dönüp çalışacağız
Eşimizle tatile gidip romantizm yaşayacağız
Ama o ilk 2-3 senelik bebeklik dönemi bir daha gelmeyecek yavrularımızın

Ne kadar çok seversek sevelim hep daha fazlası için gözümüzün içine bakacaklar ve ister inanın ister inanmayın ama 10 yaşına doğru çocuk artık bizden kopuyor
Dış dünyaya açıldığı için artık sosyal çevresiyle iç içe oluyor

Keşkesizlik için bol sevgi ve oyun
Diğer herkesi sallayın 🙋🏻‍♀️🙂

Kızlar merhaba karnımda belli aralıklarla bebek bir yerde toplanıp kalıyor gibi sertlik oluyor çocuk dayanmış gibi bunlar kasılma mı oluyor bilginiz var mı? Sizlerde de oluyor mu karnınızın bir noktasına dayanıp sertleşme hissi.
Şuan bende var aşırı derecede var doktora sorucam gidince kasıklarıma vuruyor ağrısı

Uykusuzluk en fazl 1-2 sene sonrası rahatlık.
Yavruma bakıyorum:) gurur duyuyorum. Ve keşke o geceleri baş başa kaldığımız zaman ona daha güler yüzlü olsaydım diyorum.

Uykusuz da olacağız
Göğüsler de ağrıyacak
Belimiz ya da sırtımız kırılmış gibi hissedeceğiz
Eşimizi özleyeceğiz
Ama hepsi kısa ve geçici bir süreliğine

Sonra yine öğlene dek boş olacağız
Mesleğe dönüp çalışacağız
Eşimizle tatile gidip romantizm yaşayacağız
Ama o ilk 2-3 senelik bebeklik dönemi bir daha gelmeyecek yavrularımızın

Ne kadar çok seversek sevelim hep daha fazlası için gözümüzün içine bakacaklar ve ister inanın ister inanmayın ama 10 yaşına doğru çocuk artık bizden kopuyor
Dış dünyaya açıldığı için artık sosyal çevresiyle iç içe oluyor

Keşkesizlik için bol sevgi ve oyun
Diğer herkesi sallayın 🙋🏻‍♀️🙂
Aynen öyle 1 yaş sonrası gece 1 kere ya kalkıyordum ya kalkmiyordum uzun değil ve bende bazen öffff uyu artık dediğimi biliyorum ama şuan o şişebile pişmanım her anı ayrı güzel ve özeldi zaten öyle bir sevgi ve bağ oluyor ki eski hayatı özlediğimi hiç bilmiyorum sadece bazen biri yardım etse diyorum onun dışında herşey çok çok güzel benim oğlum 4 yaşında okula başlayacaktım herkes dedi tam gün ver kreşe dedim zaten artık benden kopuyor iş bulana kadar yarım gün gitsin sonrası benle kalsın halada aynı düşüncedeyim

Kızlar selam baş ağrısı yaşayan var mı 12. Haftadan beri hafata bir başa ağrım oluyor 16. Haftadayız artık delirmek üzereyim bir nörolojiye gitsem mi diyorum ama mr falan girmek istemiyorum. Yaşayan doktoruna danışan oldu mu? Tam geçiyor diyorum geri geliyor bildiğim bi sünizitim var burnum hep tokalı akıntı olunca da çok yoğun migrenim falan yoktu. Tansiyon 13 civarı maks ona da bakıyorum. Benım doktorum kan basıncından dolayı dedi ama iyice psikolojim bozulmaya başladı
Benimde oyle canim ozellik sabahlari cok baş agrisi cekiyorum
Tansiyonum bu haftalarda 12 lerde
Kansizim acaba ondanmi diyorum kendimd

Aynı durumdayiz geçen gün annemle PTT ye gittim kalabalıkta değildi birden kotuledim sanki karnım daralmaya başladı ateş bastı nefes almdim anne ben uzaklaşıyorum az hava Alicam dedim gözlerimin onu karardı panik atak olur ya önce ateş gelir olduğum yerde duramassin öyleydim bu hafta iki kere yaşadım bu durumu oturduğum yerde bile oldum
Aynen ya
Ozellikle nefes darligi cok cekiyorum

Cnm bende de nefes darligi coo var merdiven ciksam ufak heraketli bi is yapsam asiri derecede nefes nefeseyim. Bazen uyaniyorum uykuda bile neges nefese kalmisim sanirim yanlik yatos pozisyonunda rahat nefes alamadigim icin oyle uyaniyorum.
Senin bide ikiz sen daha zorlaniyorsun
Bende ne yapsam nefes nefesiyim
Ozelikle merdiven ve yuruyeste dedigin gibi
Doguma kadar neler neler cekcez

Kızlar selam 🤗
Aranızda oda hazırlayan var mı ve ya alacağı dolap şifonyer felan belli olan var mı? Ben çok kararsız kaldım büyük dolap büyük şifonyer mi almalıyım yoksa çok gerek yok mudur?

Kızlar merhaba karnımda belli aralıklarla bebek bir yerde toplanıp kalıyor gibi sertlik oluyor çocuk dayanmış gibi bunlar kasılma mı oluyor bilginiz var mı? Sizlerde de oluyor mu karnınızın bir noktasına dayanıp sertleşme hissi.
Bende de oluyo bi anda taş gibi oluyo sonra bi bakmışım tekrar yumuşamış çok değişik bi his. Kafasını mı yaslıyo acaba napiyo. Ben karnımızda nasıl duruyo onu da bilmiyorum bi sağımda tık tık hissediyorum bi solumda. Ama kolu mu bacağı mı sırtı mı neresi bilmiyorum

Bende de oluyo bi anda taş gibi oluyo sonra bi bakmışım tekrar yumuşamış çok değişik bi his. Kafasını mı yaslıyo acaba napiyo. Ben karnımızda nasıl duruyo onu da bilmiyorum bi sağımda tık tık hissediyorum bi solumda. Ama kolu mu bacağı mı sırtı mı neresi bilmiyorum
Bende sen gibi sanıyordum işte canım onlar braxton hick kasılmalarıymış yalancı kasılmalar yani doğuma hazırlayan ama çok erkek değil mi daha 24. Haftadayız tedirgin hissettim bazen erken doğum belirtisiymiş.

K Kokusuzmum canim hala hastanedemisin
Son durumun nasil merak ettim
Canım perşembe günü akşam çıktım. Doktor izin verdi neyse ki. Hafta sonu boyunca uyudum😂 bugün okula gittim artık.
Yine de bu durum çok uzun sürmeyecek gibi geliyor. Normalde 2 doktor da safra asidi testinin sonucu çıksın, öyle çıkaralım demişlerdi. Ben de sonuç haftaya çıkacak, değerlerim düşüyor zaten diyerek izin aldım 🙄 safra asidi testimin sonucu çıktı ve referans değerinin üstünde. Yarın tekrar kan vereceğim, değerlerim tekrar yükseldiyse perşembe günü doktora gideceğim.

Bendeede cok oluyor:KK43:(. Ozellıkle yemek yedıkten sonrada cok sertlesiyor bazen kasıklarımda agrıo:KK43:

X