2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar aranızda cinsiyet kramozom anomalisi tespit edilen oldu mu? devamında cvs yada amniyosentez filan yapılan? Fetal sonucum pozitif çıktı da. Lütfen bize dua edin. Çok ihtiyacımı var.
Geçmiş olsun canım. Hangi kromozom pozitif cikti. Amniyosentezmi yapilacak.. hayırlı sonuçlar alirsin insallah.

Kizlar bende 8 kilo aldim şuana kadar
Kizlar sizde odem basladimi
Benim sanki hafif parmaklarim ve ayaklarim sişmiş gibi ama fazla degil

Kizlar bende 8 kilo aldim şuana kadar
Kizlar sizde odem basladimi
Benim sanki hafif parmaklarim ve ayaklarim sişmiş gibi ama fazla degil
Ya bende 10 kg dan fazla aldim ama kıtlıktan cikmis gibi cok yiyorum haddinden fazla..odemde oldu ayaklarik falan sisiyor el parmaklarim falan. Kizimda sadece 7 kg almıştım doguma kadar. ne kadar rahattim ya

Ya bende 10 kg dan fazla aldim ama kıtlıktan cikmis gibi cok yiyorum haddinden fazla..odemde oldu ayaklarik falan sisiyor el parmaklarim falan. Kizimda sadece 7 kg almıştım doguma kadar. ne kadar rahattim ya
Bende cok acikiyorum oyuzden yiyorum
Ben cok odemden korkuyorum ilk gebeligimde olmustu gebelik zehirlenmesi oldu
Doguma kadar bakalim kac kilo daha alcaz

Bende öyle 1 kilo aldım. Bebek zaten alt tarafı 500 gram şuan. Suyu falan 1 kg olsa siz almamışsınız hiç. Gayet sağlıklı hiç merak etmeyin.

Ayrıca 3 öğün yemene gerek yok. Ben diyetisyen desteği alıyorum yanlış beslenmemek adına 2 ana öğün yapıyorum. Önemli olan dengeli beslenmek.

Oy maşallahh bunlar da olumlu gelişmeler. Açıkcası insanın içi bir miktar rahatlıyor. Bundan sonraki süreçte neler olacakmış doktor bilgi verdi mi canım?

Geçmiş olsun canım. Hangi kromozom pozitif cikti. Amniyosentezmi yapilacak.. hayırlı sonuçlar alirsin insallah.
Yarın genetik doktoruna gideceğiz bakalım cvs mi amniyosentez mi ona bakılacak.. onunla yorumuna göre bakacağız. Bazı hastalıklarda cvs yeterli sonuç vermiyormuş...

Yarın genetik doktoruna gideceğiz bakalım cvs mi amniyosentez mi ona bakılacak.. onunla yorumuna göre bakacağız. Bazı hastalıklarda cvs yeterli sonuç vermiyormuş...
Anladım canım bizi de haberdar et. İnşallah sağlıkla sıhhatle mutlulukla kolaylıkla güzel haberler alırsın bizde mutlu oluruz. Sen lütfen bu gece kendine çok yüklenme daha çok stres olmasın minikkuş

Gözün aydın canım sağlıkla doğsun prenses

Bende cok acikiyorum oyuzden yiyorum
Ben cok odemden korkuyorum ilk gebeligimde olmustu gebelik zehirlenmesi oldu
Doguma kadar bakalim kac kilo daha alcaz
Bir sen bir ben varız sanırım bu kadar kilo alan ben ilk gebeliğimde de 20 kilo almıştım ve ödemim de çoktu. Şimdi kaçla kapatacağım merak ediyorum. Doktor da çok almışsın diyip moralimi bozmuştu en son

Galiba normal benimde ayni sekilde 4. Ay bitiyor ama 1-2 kilo alip veriyorum surekli ilk zamanlar tedirgindim ama iyi bisey aslinda 6. Aydan sonra cok hizli almaya basliyomussun. Bebegin gelisiminde sorun yoksa anneden besleniyo demek ki bebegin sagligi iyiyse kilo almamak problem degilmis bizim doktorumuz oyle dedi. 6. Aydan sonra kontrolsuz kilo almayiz insallah

Anladim cnm demek alternatif farkli seyler var doktora da daha 2 gün önce gittim bakalim simidlik birakacagim ilaci gidince soyleyecegim. D vitaminini kullanmaya devam edeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…