2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
inşallah canım tam evimizi yaptırdık 1 yıl oturduk bu seferde depremden korkuyoruz hasarsız verdiler evimize ama bazen şiddetli oluyo insan korkuyo
Hasarsızmış çok şükür canım hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle korkmakta çok haklısın inan ben bile sürekli deprem kabusu görüyorum depremi yaşamadığım halde ama çok şükür gerçekten eviniz heralde çok sayılı evlerden biri hasarsız raporu alabilen hiçbir şey olmaz inşallah o eve

Akşam incirii zeytin yağına koy sabah uyaninca hem yağiyle birlikte ye inan çözüm oalcak. Buarada yoğurtlu yulaf ye bol su iç. İlaç alma öyle sözel söyleme ile

inşallah canım biz kendimiz yaptırdığımız için sağlam temeli toki temeli gibiymiş malzemedende kendimiz yaptırdığımız için haberimiz var hep gözümüzün önünde yapıldı normalde koydukları demirden fazla koydurduk eve çok para harcayınca eşyaya fazla bi para kalmadı olsun dedik ev sağlam olsunda zamanla alırız iyikide kısmamışız çok şükür halimize çocuğumuzda sağlıklı çok şükür

Merhaba anneler ayrıntılı usgyi kaçıncı haftada yaptırdınız? Birde pendik ve çevresinde yaşayan varsa perinatalog önerisi isteyeceğim.

Merhaba kızlar benim dün kontrolüm vardı 3lü tarama testi yaptırdım ayrıca 4 boyutlu ultrasonla baktı doktorum herşey yolunda görünüyor kanama alanı yok artık göremedim dedi sırt üstü artık yatma dedi ve sanırım enfeksiyonum var çok ağrım oluyor kasıklarımda idrar sonucumu bekliyorum

Bence en yakın eczaneye danışın mutlaka yardımcı olurlar.

Slm kizlar yürüyünce veya evde iş yaparken göbek altinta sertleşme olup canı yanan varmı aşırı sertleşme yaşıyorum durduk yere
canım bende bazen oluyo hemen duruyorum normalmi değilmi bilmiyorum ma genelde eğilince oluyo anne hoop sur ben varım diyo galiba

canım bende bazen oluyo hemen duruyorum normalmi değilmi bilmiyorum ma genelde eğilince oluyo anne hoop sur ben varım diyo galiba
Bende çok oluyor ya yürürken mesela eşimle market gitsek hemen ağrıyor yemek uzaninca birde aşırı hareketli bu kadarı normalmi bilmiyorum ama her dakka hissediyorum göbek altımda hareketlerini

Maşallah siz bizdrn büyüksünüz.
Biz 18in içindeyiz 19da mı yaptırsam ypksa az daha büyüsün 20lerde mi yaptırsam emin olamadım. Ondan sormak istedim.
Cnm 18 haftalıkken gitmiştim doktora hastanede perinatoloji olmadığı için direk danışmaya yönlendirdi radyoloji ye günü verdiler beklemedeyiz bakalım

Bende çok oluyor ya yürürken mesela eşimle market gitsek hemen ağrıyor yemek uzaninca birde aşırı hareketli bu kadarı normalmi bilmiyorum ama her dakka hissediyorum göbek altımda hareketlerini
pek uykucu değil seninki o zaman daha fazla dinlenmen gerekiyo demekki vücudunu dinle ona göre hareket et ve dinlen allahın izniyle bişey olmaz kontrole gidince doktoruna danış yinede ama kendine stres yapma canım stres çok etkiliyo

Kız sitres yapamıyorum ki yapınca sanki anlıyor karnımı taş gibi yapıyor yok benim ki uykucu değil hareketi bile acıtıyor sanki eşim dokununca diyor disko var içeride die

Kız sitres yapamıyorum ki yapınca sanki anlıyor karnımı taş gibi yapıyor yok benim ki uykucu değil hareketi bile acıtıyor sanki eşim dokununca diyor disko var içeride die
bugün benimkide öyle baya hareketli ama genelde uykucu gibi oğlumda uykucuydu küçüken ve karnımdayken inşallah buda öyle olur

Kızlar selam baş ağrısı yaşayanınız oldu mu sık sık 3 3 buçuk aylıkken haftada bir iki oluyor benım bir danışmak istedim tansiyonum normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…