2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benimde aynı şekilde bazen çok hareketli bazen saatlerce sessiz. Daha dün doktora gittim çok şükür çok sağlıklı. Hiç kafana takma gün içinde hissediyor olman yeterli bence

Bebek hareketlerini saymak şuan için doğru değil hatta benim doktoruma göre çokta saçma ve hamileleri yok yere panikleyen bir durum. 30 haftadan sonra sayılmasını söylüyorlar ama ben oğlumda hiç saymadım zaten hiç hareket etmiyor mu çok mu hareket ediyor bir zaman sonra anlıyorsun hissediyorsun yani boşuna sayılara takılıp keyfini kaçırma

Biz de cheer up modelini alıyorduk sonra tesadüfen internette cheer modelini gördüm özellikleri çok aynıydı tasarım da görsel farklılıkları vardı sadece 2000 tl daha ucuzdu biz de onu aldık cheer up modelini çok beğenmiştim inşallah bu da öyledir. Rabbim hepimize sağlıkla kullanmak nasip etsin inşallah

Ben de 22. Haftadayım ben hareketlerini fazla hissediyorum ama arkadaşım benden 2 hafta ilerde olmasına rağmen benim kadar hissetmiyor günde 2 kez falan hissediyorum diyor hatta hiç hareket etmedi diye hastaneye gittikleri bile oldu. Sanırım o hem bebek hem annenin yapısıyla ilgili yaşadığını bilecek kadar hareket hissediyorsan hiç korkma canım

Kızlar tetanoz aşısını oldunuz mu ? Sağlık ocağının elinde kalmamış eczaneler satıyor dedi ama emin olamadım eczaneden alıp vurulan var mı aranız da .
Ben olmadım daha önce aradığımda 20. Haftayı doldurunca ara demişti bugün arayıp soracağım inşallah aşı gelmistir geçen sefer bana da aşı olmadığını söylemişlerdi

Kızlar tetanoz aşısını oldunuz mu ? Sağlık ocağının elinde kalmamış eczaneler satıyor dedi ama emin olamadım eczaneden alıp vurulan var mı aranız da .
Bende öğleden sonra gidecem sağlık ocağına peki eczanemdekiler ücretli mi eczacimi vuruyor birşey söyledi mi

Bende 21 haftadayim Duzensiz hisediyorum bebegimi bence normal ya

Bende olmadim 32 haftaya kadar olman gerekiyor dedi
Eger elimizde olursa arariz seni saglik ocagindakiler

Sagol canim. Asistanlar giriyor falan dediler. Sen de mi oraya gidiyorsun. Hoca kendi mi giriyor yoksa asistanlar mi
Normal de asistanlar giriyor ama detaylı da kendisi giriyor hoca bende asla memnun değildim şehir hastanesinin kadın doğum ve perinatoloji bölümünden çok çektim ama detaylı ultrason da özgür hoca girdi kendisi birebir çok güzel ilgilendi açıkcası ben çok memnun ayrıldım yanından. Ben hem özele gidiyorum hemde ne olur ne olmaz diye devlete gidiyorum canım.

Benim de oyle. Bazen daha yogun hissediyorum ertesi gun gunde 2-3 kez hissettigim oluyor. Umarim duzene girer yakinda
Daha zaten çok küçükler canım çok normal az az hissetmek bence kas yapısı gücü ne ki yazık çocukların sırt üstü uzandığında daha net hissediyorsun bu arada ben ayakta hareket halinde olduğumda çok çok nadiren hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…