2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Amin inşallah

Kızlar tetanoz aşısını oldunuz mu ? Sağlık ocağının elinde kalmamış eczaneler satıyor dedi ama emin olamadım eczaneden alıp vurulan var mı aranız da .
Ben oldum. Benim sağlık ocağı gebelerim var demiş hepsini göndermemiş sağolsun ama 2.doz için gelmemiş olursa eczanede olacağım mecbur

Ya ben de oturdugumda ve ya sirt ustu uzandigimda daha cok hissediyorum, internette sola yatinca en iyi hissedilir diyor ama ben oyle hissetmiyorum. Belki ilerde en iyi oyle hissedebilir

Ya ben de oturdugumda ve ya sirt ustu uzandigimda daha cok hissediyorum, internette sola yatinca en iyi hissedilir diyor ama ben oyle hissetmiyorum. Belki ilerde en iyi oyle hissedebilir
Ben de hep sırt üstü uzaninca hissediyorum sola yatınca asla hissetmiyorum bana bebek daha çok sağda gibi geliyo

Ben de hep sırt üstü uzaninca hissediyorum sola yatınca asla hissetmiyorum bana bebek daha çok sağda gibi geliyo
Bende sırt üstü yatınca hissediyorum rahatsız oluyor sanırım asla durmuyor yanlara dönünce sakinleşiyor ve benimde hep sağda başka bir yerde hissetmedim daha

Bende sırt üstü yatınca hissediyorum rahatsız oluyor sanırım asla durmuyor yanlara dönünce sakinleşiyor ve benimde hep sağda başka bir yerde hissetmedim daha
Bende sırt üstü yatınca hissediyorum.Sağa veya sırt üstü yatınca kendimde rahatsız oluyorum sanırım oda rahatsız oluyor.
Sola yatınca hissetmiyorum.Tabi hissettiğim gaz değilse.

Bende sırt üstü yatınca hissediyorum.Sağa veya sırt üstü yatınca kendimde rahatsız oluyorum sanırım oda rahatsız oluyor.
Sola yatınca hissetmiyorum.Tabi hissettiğim gaz değilse.
Zaten doktorlar sola yatmamızı öneriyor bende hep sola dönük buluyorum kendimi uyandığımda

Bu arada dün öğrendim bir kızım oluyor benim de. Çok şaşkınım. Çevremde yıllardır hiç kız çocuğu olmadı. Öyle ki arkadaşlar kuzenler akrabalar iş çevrem son 3-4 yıldır 1 tane kız bebek görmedik. Herkes kız olsun diye dua ediyordu.
Çevremde bayram havası var. Herkes elbiseler tütüler bakmaya başladı bebeğe

Kızlar tetanoz aşısını oldunuz mu ? Sağlık ocağının elinde kalmamış eczaneler satıyor dedi ama emin olamadım eczaneden alıp vurulan var mı aranız da .
Ayın 17 sinde ikinci tetenoz aşısını olucam ben de

Saol canım benimBen de yarina aldım bakalım inşallah iyi geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…