2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
doktor hangi şehirde acaba, adını öğrenme şansımız olur mu

Evet haklisiniz ama işte aynı gün her iki doktordan farklı iki yorum duymak insanı psikolojisini etkiliyor bir çorap bile alamıyorum ya değilse diye
bana 15+3 de özeldeki doktorum kesin kız dedi, geçen hafta devlete ilk defa gideyim dedim nasılmış diye meraktan, hem tam net söylemedi ama büyük ihtial kız dedi ama erkek de olabilir filan dedi. net konuşan doğru söyler ama muğlak cevap veren ultrasnu okuyamamıştır muhtemelen bebeğin pozisyonundan dolayı , ama net dediyse nettir :) Hayırlısı olsun tabi :))

Aynen ikiside özel doktor ama kendi doktorum özel bir hastaneye mensup ve ultrason kaliteleri çok kötü ben bebeğin nesi neresi hiç anlayamıyordum. Değerinin ultrason cihazları dudak yapısına gözlerine kadar gösteriyor

Resmen ben burdayım diyor canim zibin alacaksa illa erkek kiz diye almana gerek yokki her ikisinede.olacak renkte ozellikte al sende hevesini kirma

hakkaten çok uygunmuş 400 tl ye .
Parasal manada çok anlayışlı bir doktor düşününki 400 TL ye bebeğin tüm organlarına bakıyor beynine damarlarına kalbine kan akışına hatta damaklarina bile göbek bagindaki damarlara bile baktı bebeği beslemede sıkıntı varmi diye parmaklarını saydı tek tek. Çok inançlı bir doktor ayni zamanda

Benimde alerjim var Hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren ilacı bıraktım. Burnum sürekli tıkanık, kaşıntı içerisinde yaşıyorum maalesef ama Allah'tan kaşıntım fazla değil
alerjik rinit var bende de ve efsane bir çözüm buldum. gece uyurken 3 e 4 e kestiğin limonların üstüne birkaç tane karanfil batır ve tane kaya tuzu serp üstünü kaplayacak şekilde, yakınına bir yere indir. burnun beynine kadar açılıyo :) o kadar rahat ettim ki

Bu güzelmiş ya bunu bende yapayım.Fixdual normalde kankamdır kullanamıyorum şu an.

çok güzelmiş maşallah şanslısınız demek ki, siz pekii ayrıntılıya gitme nedeniniz sadece cinsiyet öğrenmek için miydi ? detaylı organ taraması mı yaptırmaya gitmiştiniz ben şuan 20.haftamın içerisindeyim (19+1 deyim) , detaylı organ taraması için devlet hastanesi 1 marta randevu verdi , 22. haftada yapabiliriz demişti ve aslnda çok normal bir değer olmasına rağmen perinatolojiye sevk edildim o yüzden ben de belki ayrıntılı yapan bir doktora ihtiyacım olabilir , teşekkürler.

Benim ilk hamileliğim, 21. hafta giriyoruz ben de hissediyorum. Zaten 20. hafta itibariyle çoğu kadın hissediyor artık. Bebeğe de bağlı. Doktorum hareketli bir bebek demişti bizimkine. 2 hafta önceki randevuda 15 güne ciddi tekmeler bekleyin demişti, tam dediği gibi oldu :) maşallah bebişlere

Evet haklisiniz ama işte aynı gün her iki doktordan farklı iki yorum duymak insanı psikolojisini etkiliyor bir çorap bile alamıyorum ya değilse diye
canım niye bu kadar strese sokuyosun ki kendini? ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri bebeğime birkaç şey aldım. krem rengi, su yeşili, hardal sarısı ve birçok seçenek var ve çok güzeller bence bu renklerden almaya başla stresini azaltır. lcw onlineda çok güzel kuponlar oluyo geçen gğn kundak, pike takımı, yürüme öncesi ayakkabıyı 180 liraya aldım

Benim gitmemin sebebi cinsiyet konusunda doktorun bir türlü net birsey soyleyememesi ve bebeğin hicbir yerini net göremedik o nedenle gittim ve 22. Haftada ayrıntılıya giricem tekrar

Yani evet haklısınız ama insan bebeğinin kizmi erkekmi olduğunu merak ediyor ve son zamanlarda çok fazla yapılmaya başladı doktorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…