2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canim detirgin olma hemen sende takip et sende gebelik şekeri olabilir diyet uygular insallah fark acilmaz bebeginde
Ben hamileligim 52 kiloda ogrendim şuan 59 olmusum bende cok kilo almisim tabi tarti yanliş degilse
Haftaya tekrar bakacam kiloma
Ben bile 56 la başlayıp 61 olmuşum resmen 😍

Kızlar acil bu durumu bilenlerden yardım ıstiyorum nolur birşeyler söyleyin benden 2 gün boyunca baş parmağım kadar pıhtılar geldi şimdi ise adet kanaması gibi ara ara gelen kırmızı kan var sizce neden böyle oluyor bilginiz var mı pazar günü doktora gittim kalp atışı var demişti bebeğin

çatalcadayım orası uzak kalıyor ama nasıl yapayım bilemedim. birde gelirken o kadar yol 3-4 gün kasık ağrım vardı bebeğin hareketleri azaldı falan panik oldum şimdi bir yerden bir yere gitmeye korkar oldum. metrobüs gidiyor mu oraya ben baktım ama anlayamadım hep otobüs demişler
Metrobüs gidiyor, Okmeydanı hastane durağında inip asansörle alt geçide iniyorsun hastane ilerde görünüyor zaten o tarafa doğru yürüyorsun hastane çok büyük ister içinden ister dışından hastanenin arkasında eski bir bina var a poliklinik binası diyor oraya gidiyorsun. Perinatoloji ve kadın doğum orada. 1 kat yukarı çıkınca oradaki danışmaya gidip kimliğini verip barkod alıyorsun randevulu olsan da sana hangi kapı söylüyorlar. Özel arabayla gidecek olsan çam sakura ya git derdim hastane çok güzel herşey son teknoloji ama araban yoksa gitmek zulüm o kadar yürüyorsun ki ulaşmak için hastaneye varıyorsun içi de öyle büyük ben yazın gitmiştim şu tenis kortlarındaki arabalar var ya onunla dış kapıdan alıp içeri bırakan servisleri vardı şimdi kış sanmıyorum o araçlar çalışsın ondan pek tavsiye edemiyorum. Şu an nasıl ulaşılır onu da bilmiyorum. Kadın doğum olarak da Beylikdüzü devlete gidiyorum bugün baktım randevu yeni bir kadın dr gelecek sanırım yeni uzmanlık almış Cuma ya randevu gördüm aldım beğenirsem onu da tavsiye ederim.Kal sağlıcakla

Kızlar acil bu durumu bilenlerden yardım ıstiyorum nolur birşeyler söyleyin benden 2 gün boyunca baş parmağım kadar pıhtılar geldi şimdi ise adet kanaması gibi ara ara gelen kırmızı kan var sizce neden böyle oluyor bilginiz var mı pazar günü doktora gittim kalp atışı var demişti bebeğin
Cnm ben ogluma hamileylen yaşamistim oyle pihtilar gelmisti ki düşuk yapiyorum heralde demistim aklim cikmisti cunku uzun zamandir bekledigimiz tüp bebekti agliyordum ama sonra bi anda düşündüm ben ne yaparsam yapayım Rabbim nasip etmisse durur dedim tevekkul ettim. Doktora gittim bi aciklama yapamadi sadece igne vurdu. Neden oldugunu anlayamayiz demisti ama bebek iyi demisti. Yani cnm cok endiseliysen bi acile gidip baktir imkanım varsa ama cok stres yaparak daha kötü oluyor insan seni cok iyi anlıyorum.

Cnm ben ogluma hamileylen yaşamistim oyle pihtilar gelmisti ki düşuk yapiyorum heralde demistim aklim cikmisti cunku uzun zamandir bekledigimiz tüp bebekti agliyordum ama sonra bi anda düşündüm ben ne yaparsam yapayım Rabbim nasip etmisse durur dedim tevekkul ettim. Doktora gittim bi aciklama yapamadi sadece igne vurdu. Neden oldugunu anlayamayiz demisti ama bebek iyi demisti. Yani cnm cok endiseliysen bi acile gidip baktir imkanım varsa ama cok stres yaparak daha kötü oluyor insan seni cok iyi anlıyorum.
Bende sadece dua ediyorum ilaçları da kullanamıyorum alerji yaptı Allah'a sığınıyorum sadece bugün gitme imkanım yok yarın gideceğim hastaneye

Sağ ol canım. Limonlu su içiyorum yavaş yavaş. Ama bebeğin hareketi hiç yok fiye üzgünüm. Böyle karnımın sağ tarafında uzun bir şekilde taş kesiliyor. Rahim kasılmasıymış sanırım. Çok erken daha bizim için. Artık tv izlemiyorum. Sosyal medyaya da bakmayacağım ama umarım geç değildir. 😔 çok yıprattım kendimi. Sürekli nerde deprem olmuş takip ediyorum. Ailemden de uzakta olunca onlara bir şey olacak diye 😪😪
Kaç haftalık oldun canm 20.haftada hissedersin sola yat şekerli bişey ye su iç. Bol bol birde öyle dene ama şuan iyidir diye düşünüyorum

Herkese günaydın benim de 20+2 oldu sanirm biraz önden gidiyorduk 21 içindeyiz. İki kilo aldm. Bir anda şimdiye kdr kilom çok iyiydi göbekte artık ben burdayım diyor ama normal şekilde. Neyse iyi olalimdq plasentam asagidaydi umarm yukarı cikmistir cuma perinotoloji gidicem ikili üçlü test orta risk çıktı hepsini öğreneceğiz dua edelim birbirimize iyi haberler alalım buraya kadar geldik yolu yariladk zor zor geçti ama elhamdülillah

Merhabaa benim bi sorum vardi. Gebelikten önce hatta cocuklugumdan beri cok yogun alerjim var. Toz toprak agac yesillik yumurta cikolata akliniza ne gelirse. Alerji hapimi hamile oldugumu ogrendigimde biraktim. Doktorum daha düsük mg lı baska bi ilac yazdi. Ama bu da hafif geldigi icin kasıntılarım hic gecmiyor. Hamileyken alerji ceken var mi , napiyorsunuz acaba
Benimde alerjim var :KK43: Hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren ilacı bıraktım. Burnum sürekli tıkanık, kaşıntı içerisinde yaşıyorum maalesef ama Allah'tan kaşıntım fazla değil:KK43:

Linada cok guzel isim ama bende Bade aski baska 😊 Yok karar vermedik karınca Sipa Bambam limon diye sesleniyoruz henüz beyefendiye 😊
Hayırlısıyla adlarıyla sağlıkla gelsinler ve büyüsünler benimde bir oğlum var eymen aras 🥰 dışarıda kız bebek görünce hemen adını soruyorum deli gibi🤣

Metrobüs gidiyor, Okmeydanı hastane durağında inip asansörle alt geçide iniyorsun hastane ilerde görünüyor zaten o tarafa doğru yürüyorsun hastane çok büyük ister içinden ister dışından hastanenin arkasında eski bir bina var a poliklinik binası diyor oraya gidiyorsun. Perinatoloji ve kadın doğum orada. 1 kat yukarı çıkınca oradaki danışmaya gidip kimliğini verip barkod alıyorsun randevulu olsan da sana hangi kapı söylüyorlar. Özel arabayla gidecek olsan çam sakura ya git derdim hastane çok güzel herşey son teknoloji ama araban yoksa gitmek zulüm o kadar yürüyorsun ki ulaşmak için hastaneye varıyorsun içi de öyle büyük ben yazın gitmiştim şu tenis kortlarındaki arabalar var ya onunla dış kapıdan alıp içeri bırakan servisleri vardı şimdi kış sanmıyorum o araçlar çalışsın ondan pek tavsiye edemiyorum. Şu an nasıl ulaşılır onu da bilmiyorum. Kadın doğum olarak da Beylikdüzü devlete gidiyorum bugün baktım randevu yeni bir kadın dr gelecek sanırım yeni uzmanlık almış Cuma ya randevu gördüm aldım beğenirsem onu da tavsiye ederim.Kal sağlıcakla
Valla burada büyümüş olsamda 6 senedir yokum ve hep adana da gittiğim için böyle şeyleri burada hiç bilemiyorum çok kötü oldu. Ve bakayım randevu varsa alayım bende beylikdüzünde detaylı çekiyorlar mi

Herkese günaydın benim de 20+2 oldu sanirm biraz önden gidiyorduk 21 içindeyiz. İki kilo aldm. Bir anda şimdiye kdr kilom çok iyiydi göbekte artık ben burdayım diyor ama normal şekilde. Neyse iyi olalimdq plasentam asagidaydi umarm yukarı cikmistir cuma perinotoloji gidicem ikili üçlü test orta risk çıktı hepsini öğreneceğiz dua edelim birbirimize iyi haberler alalım buraya kadar geldik yolu yariladk zor zor geçti ama elhamdülillah
Maşallah hep iyi olsunlar. Oyu az kilo almışsın ben 50 kilo ile hamile kaldım suan 55,5 🤔 ve tüm kafaya taktiğin soruların cevapları olumlu gelirde rahatlarsın

X