2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hepinizden Allah bin kere razı olsun inşallah Rabbim hepimize bebeğimizi nasip etsin çok üzüldüm ama şuan çok iyiyim bebeğim beni bırakmicak inanıyorum dua ediyorum bol bol ve birazda istirahat bakalım bu minik gelişip kucağıma gelcek mi 😍🤲🙏🙏
Çok şükür çok geçmiş olsun daha şimdi okudum mesajları 🙏

Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim. Geçtiğimiz cumartesi kan testi 3789 çıktı. Ancak kese görmek için gitmeye korkuyorum
Ben adetim 9 gün gecikince vermiştim 3426 çıkmıştı bu cuma gittim keseyi ve kalp atisini gördü doktor korkmayın inşallah bir şey olmaz bol bol dua edin 🤲🌼

Herkese merhaba, dunku kirmizi kanama icin doktora gittim. Iki kese de duruyor hatta kaybomasi beklenen kese de gelismis. Hormonal bir kanama oldugunu soyledi.keseler aralarinda fark var, dusuk yok. Bugun kirmizi kanamam da yok. Iyice stres sardi. Bakalim nolacak, daha yolun basi ama simdiden yiprandim. Bir de ikiz olarak devam ederse bu vucudumla iki bebegi nasil tasiyacagim bilemiyorum :KK43:

Herkese merhaba, dunku kirmizi kanama icin doktora gittim. Iki kese de duruyor hatta kaybomasi beklenen kese de gelismis. Hormonal bir kanama oldugunu soyledi.keseler aralarinda fark var, dusuk yok. Bugun kirmizi kanamam da yok. Iyice stres sardi. Bakalim nolacak, daha yolun basi ama simdiden yiprandim. Bir de ikiz olarak devam ederse bu vucudumla iki bebegi nasil tasiyacagim bilemiyorum :KK43:
Allah güç verir kuzum hayırlısıyla sağlıkla büyüsünler inşallah 🙏
Keselerde bir problem olmamasına çok sevindim❤️

Canim ailede ikizlik var mi? bir de ilk cocugun muydu?

Allah güç verir kuzum hayırlısıyla sağlıkla büyüsünler inşallah 🙏
Keselerde bir problem olmamasına çok sevindim❤️
Benim doktorum da hep şüpheci, biri %50 üstü ihtimal kaybolacak, diğeri %50 üstü ihtimal doğacak diyor. Zaten tek bebek olmasından yana gibi, o keseyi begendi 😊 ben de cok minyonum ya, sorun olacak diye korkuyorum

Bir de beslenme konusunda ne yapiyorsunuz? Basladiniz mi dikkat etmeye? Kahve, cay, cikolatayi kestiniz mi? Ben ilk hamileligimde cok dikkat ediyordum ama simdi biraz daha rahat edebilirim

Anladim canim. Benim babaannem ikiz, kuzenim de ikizler dogurmustu, onun da ilk oglu vardi. Ikinci hamileliginde ikiz oldu. Bir sekilde ustesinden gelirsin endiselenme, cok guzel bir sey bu :)
Yaa super 🥰 tesekkur ederim valla moral oldu. Ikinci cocuk soru isaretiyken birden 3 olmus olacak 😄

Rabbim yardımcımız olsun kuzum egerki ikizsede rabbim kimseye tasıyamacagı dert de yükte vermez bunu asla unutma zor bi sürec olur gibi geldigimiz seyler bazen cok daha güzel oluyor ama korkuların kadar normal bisey yok rabbim gönlümüze ferahlık versin 🫶

Bir de beslenme konusunda ne yapiyorsunuz? Basladiniz mi dikkat etmeye? Kahve, cay, cikolatayi kestiniz mi? Ben ilk hamileligimde cok dikkat ediyordum ama simdi biraz daha rahat edebilirim
Ben cayı kesemiyorum ama kahve hiç içmiyorum sucuk cok seviyorum ama yeme diyorlar kalbım kırık 🥺

Çay kahve içmiyorum normalde çok severim.D vitaminim çok düşük.Takviye kullanıyorum.Kafein icersemde etkisini alamam diye ara verdik bakalım.

Ben cayı kesemiyorum ama kahve hiç içmiyorum sucuk cok seviyorum ama yeme diyorlar kalbım kırık 🥺
canim sucuk tuketebilirsin bak ben bu doktoru cok seviyorum cok guzel bilimsel bilgiler paylasiyor. sadece sucugun iyi pistigine emin ol. mesala ben dun salamli pizza yedim ama dedim ki salamlar iyi pismis olsun.

Midem ağzımda ne yesem rahatsız oluyorum.yok böyle bir şey. Bir eşkime boğazımda kalmış bir su acımı eksimi desem bilmiyorum.Gastritim vardı doktora ilaç yazdırdım ama yine aynı.Gecmiyor bir türlü:KK43:(

Canim galiba ikiz olarak devam edecekler cunku norlmalde oyle kaliyolardi dahada kuculuyordu ama seninki gelismis hakinda hayirlisi canim strese girme bebklerini duşun

X