2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Cnm niyetin cok guzel isim zaten söze bile gerek yok cok cok güzel. Ama yanina bir isim verilmesi gerek diye duymustum ben de agir olmasın diye. Biraz kısa bir isim secebilirsin birlikte soylemesi kolay olmasi acisindan
Önerileri bekliyorum 2.olarak emin ismi aklımıza yattı ama kullanışlı hangisi olur bilmiyorum.Gecen bizim bir tanıdık muhammed Alparslan koymuş ikisi birbirine zıt geldi bana sanki .

Muhammed Fatih güzel oluyor ama yan yana söylerler mi ikisini de bilemiyorum

16 haftalığım ben. Evet gebelikten kaynaklı oluyormuş bana da öyle söylediler doğumdan sonra eski değerlere dönermiş bir sıkıntı olmazmış. Bende dahiliye yazıyor. Kadın doğum oraya yönlendirdi ilacı dahiliye başlattı. 3-4 haftada bir gidip test veriyorum sonuca göre ilacın mg yükseltip azalmaları gerekebiliyor sonuçlar ilaç sayesinde dengesini koruyorsa da aynı mgdan devam ediliyor. Benim başından beri aynı mg değişmedi hiç

Merhaba Muhammet Talha’yı çok duyuyorum belki fikir olur size

Önerileri bekliyorum 2.olarak emin ismi aklımıza yattı ama kullanışlı hangisi olur bilmiyorum.Gecen bizim bir tanıdık muhammed Alparslan koymuş ikisi birbirine zıt geldi bana sanki .
Muhammet Emin muhammet Ali bence bu tarz isimler güzel oluyo yanına canım aslında tek olarak da koyabilirsin ikinci isim olmasına çok gerek var mı ki

Nub teorisine gore sanki erkek
Bi ay sonra bakalim degişcekmi cinsiyeti
Bu arada saglikla gelsin bebişin

Kızlar günaydın göbeği de çok kaşıntı var diye bu kremi aldım kaşıntı geçti sizede fikir olsun

Eklentiler

• Screenshot_20230121_093730_trendyol.com.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 49
Amin cnm insllh mide sıkıntısı kadar illet bi sey yok ben de 2 gündür iyiydim dün pizza yedim o da ev yapımı olduğu halde sabaha kadar mide ağrisı cektim sabahta af edersin hepsi cıktı sanki midemde hiç sindirim olmamış gibi. Benim azaldı ama böyle tetikleyici bi seyler olunca çıkıyor yinede cok uzgünüm. Artık tamamen normale dönmek istiyorum. Seni cok iyi anlıyorum bu sorunları yasayınca hiç enerjin kalmıyor.insllh bugünler de bitecek diye düşün

3 oğlu olan bilir o hissi
Benimde bu 3. Doktor büyük ihtimal erkek dedi. Ay hep hadi 2 de olmadin3 de kız olur diyordum artık 4. Yu aklımın ucundan bile geçirmem oda erkek olur bence sağlıklı doğsunlar iyi olsunlar cinsiyetin hiçbir önemi yok kesinlikle bu dusuncedeyim sadece bı kızının olması nasıl bişey merak etmiyorsa değilim.

Orası oyle ama insan özenmıyor degıl. Misal 2 kızım olsa 3.erkek isterdım. Meraktan kıyafetler bıle degsıık gelıyor işte. Hayırlı ve saglıklıyla kucagımza alırız işşlah.

3 gün rahatladıktan sonra çarsambadan beri mide bulantisindan ölüyorum ayrica agzimin ici de zehir gibi o his mide bulantisindan da kotu napsam gecmedi önerisi olan Allah yasatmasin ama yasayan varsa bi akıl bi care
Ya benimde böyle bazen 2 gün iyi oluyorum sonra 3-4 gün sürekli öğürme kusmaya çalışma yediğim herşey zehir oluyor. Yemekten sonra gaviscon Duo tablet emiyorum o biraz hazımsızlığı mi yatistiriyor ama bulantıyi yatistiran bişey bulamadım tek çare betanin düşüp bizim rahatlamamiz. BETA HCG 16. Haftadan sonra baya bı düşüp vücudu rahatlatiyor o zamana kadar böyle devam etcek gibi

Orası oyle ama insan özenmıyor degıl. Misal 2 kızım olsa 3.erkek isterdım. Meraktan kıyafetler bıle degsıık gelıyor işte. Hayırlı ve saglıklıyla kucagımza alırız işşlah.
Aynen yaşın kaç ? Benim 27 belki 35 li yaşlarımda bebek ozleyip son bı çılgınlıkla deneyebilirim

Merhaba herkese, 13+1, dün cinsiyeti yine öğrenemedim.
12+4 de ayrıntılı bakan perinatoloji bölümü kız dedi. Dün kendi doktorum emin olamadı. Makinesi iyi olan bir Dr önerisi varsa İstanbulda ona gideceğim artık 2 oğlum var, 3.yü merak ediyorum haliyle.

Prılam dr. Gece ıkı kere ıcıyorum bır tık rahat edıyorum. Ama kesın çözüm bulamadım bnde. 5 haftadan berı yerlerdeyım

Çok güzel yaaa Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ve bencede kız pipi yok olsa görürdük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…