2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım kanama alanı temizleniyor diye düşünelim 🙏 bende de aynısı olmuştu. Allah yardımcın olsun 🙏 dualarım seninle.
Nasıl oldu canım anlatır mısın biraz doktor da bana içerdeki kanı atmaya çalışıyor dedi ama aklıma yatmadı pek

kızlar bebegı hossedıormusun benım 2. Bebek hafıf hossedıorm gbı olurdu ama bgun bariz hossettım ya baya kımıl kımıl çok heyecanlı 9 yıl oldu unutmusum bu duyguyu 🙈🤲🏼
Bende öyleyim cnm ya benimde bu hamileliğimde aramda dokuz yıl var 😍😍😍😍 bende hissediyorum artık

Hiç aklıma gelmemişti özelde mi devlette mi yaptırdın canım bende gidince doktora soyleyeyim
Özelde yaptırdım canım 1250 TL vermiştim eylülde çok pahalı birşey değil pozitif çıksaydın yapmazdım çocuk zaten ama devlette yapıyormuş sadece sonuç biraz daha geç geliyormuş şimdi bebeğe bakarlar muhtemelen

Özelde yaptırdım canım 1250 TL vermiştim eylülde çok pahalı birşey değil pozitif çıksaydın yapmazdım çocuk zaten ama devlette yapıyormuş sadece sonuç biraz daha geç geliyormuş şimdi bebeğe bakarlar muhtemelen
Bende 17 haftalıkken gidicem 2 hafta sonra gittiğimde sorayim belirli bir zaman yok heralde kandan mi bakıyorlar sadece

Kızlar bugün size güzel haberlerle gelecektim dün kontrolüm vardı doktor iyiye gidiyor artık her hafta değil 2 haftada bir göreyim seni dedi gece kanamam başladı hastanede sabahladık risk yine arttı nolur dua edin bana çok kötüyüm 😢😢
Çok üzüldüm inşallah artık bebeğin sağlıkla gelir kucağına ve rahat bir hamilelik geçirirsin bu gece miladı olsun bir daha sorun yaşama inşallah

Tamam canım 😓 işte bir kayıp verince heralde yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum. Olumlu düşüneceğim 🙏 randevu da 25 inde sabırla bekleyeceğim bakalım 😩
Allah esirgesin bebeğe bişey olmuş olsa vücut atmaya çalışır düşük belirtileri başlar bende öyle olmuştu. Herşey normalken kendini rahat bırak annesi güçlü bebek senin bebeğin

Kızlar bugün size güzel haberlerle gelecektim dün kontrolüm vardı doktor iyiye gidiyor artık her hafta değil 2 haftada bir göreyim seni dedi gece kanamam başladı hastanede sabahladık risk yine arttı nolur dua edin bana çok kötüyüm 😢😢
Rabbim korktuguna ugratmasin bebeğine sana sağlık versin

Nasıl oldu canım anlatır mısın biraz doktor da bana içerdeki kanı atmaya çalışıyor dedi ama aklıma yatmadı pek
Canım hiç korkma ben de kontrole gittim geldim. Bi iki saat sonra bir kan boşaldı anlatamam sanki adet olmuşum gibi. Parça parça ciğer gibi kocaman pıhtılar düşmeye başladı. Bardaktan boşalırcasına. Ben bebek gitti dedim. Ertesi gün doktora gittik yine bebek iyi ama hematomlar oluşmuş. Kanama oldukça gelmene gerek yok korma kanama olsun ki içerdeki alanlardan kurtul. Onları apse gibi düşün dedi. Kesecikler içinde kan dolu. Onlar baskıyla patladıkça kanaman olacak dedi. Dediği gibi de oldu canım. Neredeyse 3 ay durmadan kanamam oldu. 9 ay da sürebilir korkma dedi. Çok şükür sonra kesildi. O dönemde yatıyodum kanama azalıyodu bi doktora gideyim geleyim hareket edince başlıyordu. Ama kanaması iyi bir şey demişti doktor alanın azalması için. Şuan hala ultrasonda kanama alanım görünüyor. Kese büyüdükçe onu yok edecek dedi ama hala yok olmadı. Senin de bebişin iyi olacak. Kanama alanın bitecek inşallah içini ferah tut. 🙏❤️

X