2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sut konusu benim kanayan yaram ya😭 kizim dogdu meme tutmadi tam 4 ay uğraştım aglayarak emziriyordum acilardan. 45 gun siringaya cekip veriyordum sütümü. Herkes birak mama ver dedi ben inat ettim emzirmek için cok sukur emzirmek nasip oldu ,27 ay emzirdim kizim dedim beni sutten kesmek zor oldu 😂 halada emziresim.var kizimi😂😂😂 neyseki nasip olursa yenisini emzircem😂 senin ne oldu 😂
Kiz öyle degil ben yatamıyorum yüz üstü doğumdan sonra kollarımın üstüne bile zor yatıyorum sütüm akıp duruyor 🤣🤣 birinden emzirsem diğeri akmaya başlıyor

Kızlar günaydın 🌞
Nasılsınız nasıl gidiyor hamilelik 🤰🏻
Ben 14 haftaya girer girmez bütün hamilelik döneminde şimdiye kadar bulantıyı 1 2 defa hissetmişken dün sabahtan beri midem çok kötü ☹️
Hiç birsey yiyemiyorum iştahım 0
Benim gibi olan var mı acaba normal mi bu durum 🤧
Yaşayan var canım gebeligin başında bulantı yaşamayan sonradan yaşamaya başlıyor bende beş haftalıkken başlamıştı çok şükür azalti

Kızlar günaydın 🌞
Nasılsınız nasıl gidiyor hamilelik 🤰🏻
Ben 14 haftaya girer girmez bütün hamilelik döneminde şimdiye kadar bulantıyı 1 2 defa hissetmişken dün sabahtan beri midem çok kötü ☹️
Hiç birsey yiyemiyorum iştahım 0
Benim gibi olan var mı acaba normal mi bu durum 🤧
Bende 12+2 oldum ve hamileliğimin başından beri olmayan bulantılar şimdi başladı prilam kullanıyorum bende

Tam olarak bunu yazmak için gelmiştim. 6.haftada 1 gün bulantım olmuştu. Onun dışında tek problemim uykusuzluktu.
2 gündür hem midem de yanma var. Acıkınca bulanıyor hemde sadece uyuyorum.acaba şekerim mi çıktı diye bile düşündüm yemek yiyor ve uyuyorum.
12 haftada gitmesi gereken belirtiler şimdi gelmiş olmamalı ya
Eğer öyleyse bizde ne zaman gidecek.
Ben 11+6 ya kadar progestan iğne kullandım acaba o belirtileri baskiliyor muydu?

Tam olarak bunu yazmak için gelmiştim. 6.haftada 1 gün bulantım olmuştu. Onun dışında tek problemim uykusuzluktu.
2 gündür hem midem de yanma var. Acıkınca bulanıyor hemde sadece uyuyorum.acaba şekerim mi çıktı diye bile düşündüm yemek yiyor ve uyuyorum.
12 haftada gitmesi gereken belirtiler şimdi gelmiş olmamalı ya
Eğer öyleyse bizde ne zaman gidecek.
Ben 11+6 ya kadar progestan iğne kullandım acaba o belirtileri baskiliyor muydu?
Bende gaz sancısından uyuyamıyorum okadar çok gazım oluyor ki anlatamam ne yapmam lazım bilmiyorum lavaboya gidiyorum rahatlarım diye ama asla geçmiyor ya sizde de gaz oluyor mu

Birde ben artık yavaş yavaş kendi yemeğimi yapabilir miyim acaba ya bir zararı olur korkuyorum yine kanama olur diye

Bende gaz sancısından uyuyamıyorum okadar çok gazım oluyor ki anlatamam ne yapmam lazım bilmiyorum lavaboya gidiyorum rahatlarım diye ama asla geçmiyor ya sizde de gaz oluyor mu
Gaz bende ilk günden beri var. Hatta gaz yapacak birşey yersem çocuk gibi gaz sancısı çekiyorum.

Birde dayan biraz daha yaparsın yemek sonra ne riske gireceksin

Gaz bende ilk günden beri var. Hatta gaz yapacak birşey yersem çocuk gibi gaz sancısı çekiyorum.

Birde dayan biraz daha yaparsın yemek sonra ne riske gireceksin
Ama dışardan yemek istemiyorum mideme dokunuyor ve evde tekim acıkıyorum

Merhaba kizlar. Bugun 14 haftalik olduk. 12+ 5 te ikili taramam vardi. 2 kizim var. Ve ben simdi ki bebegimi bacak arasinda bariz cikinti oldugu halde kiza benzettim. Doktor hic bsy demedi. O gunden beride kiz oldugunu dusunuyorum hatta aileme esime bile kiz diyip isim ariyorum. Ve burda ankete de kiz diye isaretledim:/ erkek cocuklari olanlara soruyorum o haftalarda ki cikinti nasil olur. Yoksa cok mu erken benim bile anlamam icin.

Kızlar ben bugün 15.haftanın son günündeyim ama berbat bi sekilde güne basladim günümde böyle gecti. Anlamıyorum artık gercekten cok bunaldım doğru dürüst bi sey yiyemiyorum halen mide sorunları ağzımda acımsı tat beni mahfediyor. Var mı budurumda olupta bu sıkıntılardan kurtulan 😔

Ay kızlar ben hiçbir şey almadım hatta araştırmadım bile. Hiç böyle süslü şeylere heveslenen biri olmadım. Düğünümü ben planlamadım mesela ya da dış çekimmiş, kızlar gecesiymiş vs hiç yapmadım. Çünkü istemedim. Çocukta da böyleyim şu an. Bir şey görünce aaa sevimliymiş diyip geçiyorum. Annelik duygusu da henüz yüklenmemiş gibi. Mide bulantısından dolayı diye düşünüyorum bir yandan ama ne bileyim. Sizin heyecanlarınızı okudukça ay ben de böyle olsam diye özeniyorum ama sonra aaamaaaan deyip geçiyorum. Çok hevessizim ya, yok mu bunun bir çaresi? 😂

Kızlar ben bugün 15.haftanın son günündeyim ama berbat bi sekilde güne basladim günümde böyle gecti. Anlamıyorum artık gercekten cok bunaldım doğru dürüst bi sey yiyemiyorum halen mide sorunları ağzımda acımsı tat beni mahfediyor. Var mı budurumda olupta bu sıkıntılardan kurtulan 😔
İnşallah 16.haftada geçer. Dışarı çık oyalan unutmaya çalış.
Hamileyken bendede bunalma oluyor hava almak iyi geliyor. Benim hala devam ediyor bulantı. Dün gece zor uyudum. 14.haftadayım.

Merhaba kizlar. Bugun 14 haftalik olduk. 12+ 5 te ikili taramam vardi. 2 kizim var. Ve ben simdi ki bebegimi bacak arasinda bariz cikinti oldugu halde kiza benzettim. Doktor hic bsy demedi. O gunden beride kiz oldugunu dusunuyorum hatta aileme esime bile kiz diyip isim ariyorum. Ve burda ankete de kiz diye isaretledim:/ erkek cocuklari olanlara soruyorum o haftalarda ki cikinti nasil olur. Yoksa cok mu erken benim bile anlamam icin.
12 haftada doktorum cikinti oldugunu soyledi erkek dedi 14 haftada erkek oldugunu soyledi

Kızlar bugün ikiliye girdim doktor büyük ihtimal erkek gibi görünüyor dedi 😂 3. Erkek 😂😂😂😂
Hadi gözün aydın 😁
Bende erkek istiyorum, benimkinede kız gibi dedi. İnanmadım ama çıkıntı gördüm bende. Kızımda erkek dedi kız oldu. Bundada umudum var.

X