2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aynen bizimki de 25 Di ama bir haftaya geçti şükürde o sarı giydir falan hurafe olan çocuk ne yapsan oluyor

Sarılık tamamen bebeğin beslenmesi ile alakalı bir durum kızlar kıyafet işi biraz hurafe... Emerse beslenirse sarılık olmaz.
Evet buna katılıyorum beni sütüm yetmemiş mesela sağ olsun hemşireye bulamamıştım medical hastanesinde eve gidince öğrendikki çocuk etmiyormuş ama yetmiyormuş hazır mamaya hastanede takviye etseymişiz olmazmış ilk çocuk deneyimsizlikti hemşirelere habire uyudukları için onlarada ulaşmak zor oldu sonu sarılık Allahtan çabuk atlattı oğlum

Cok şükür canım benim de ablam hamile ben de ona gitmek istiyorum çünkü ne ben gidebileceğim uzun süre ne de o gelebilecek ama doktor izin verir mi emin olamiyorum ben de uçakla gitmek istiyorum sen kendini daha iyi bilirsin kendini yoracak birşey yapmamaya çalış o zamana kadar iyice dinlen o zaman bence gidebilirsin. Erkek annesi olacaksın demek ki inşallah ben de öğrenirim pazartesi

Kız o değilde bende sorun var ya bu doğumdan sonra kesin yine kafayı yiycem sen ilk gebeliginde sıkıntı yaşadınmi süt konusunda bana akıl verin bi
Sut konusu benim kanayan yaram ya kizim dogdu meme tutmadi tam 4 ay uğraştım aglayarak emziriyordum acilardan. 45 gun siringaya cekip veriyordum sütümü. Herkes birak mama ver dedi ben inat ettim emzirmek için cok sukur emzirmek nasip oldu ,27 ay emzirdim kizim dedim beni sutten kesmek zor oldu halada emziresim.var kizimi neyseki nasip olursa yenisini emzircem senin ne oldu

Çok güzel ayy minnoş hemde ben kızada oğlada giydiririm pembe giydirme herhalde oğlana ama kıza mavi giydiririm
Evet erkeğe çiçekli pembeli olmaz ama bu takımı ben kız sandım. Önündeki aslan figürünü görünce anladım erkekmiş.

Sanırım birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Kendimi çok iyi hissediyorum çok şükür temizlik yapmıyorum çok fazla dışarı çıkmıyorum sıkarsam da arabayla… hiç yorulmuyorum da yani. Evet ya öyle olacakmışım inşallah canım

Aynen canim annem bana cok elbise eşya getirmişti yarisini kullandim yarisida kalmis kulanmamisim
Kan sulandırıcı hariç ben de aynılarını kullanıyorum sadece magnezyumların markaları farklı d vitamini Demir magnezyum ve kan Sulandırıcı vermiş sanırım alamadığınız enfeksiyon için
Evet almadi onu akşam getirdi ictim
Aaaa ikiz oğulları mı varmış. MaşaAllah. Kaç yaşlarındalar LadyMorganas
Evet ikiz oglan 2 bucuk yasindalar canim doguma kadar 3 yaş olcaklar
Bu gebeligim süpriz oldu
Cok şirin bende begendim
Ama benim iki tane yeni dogan paketim var kulanmamisim bida erkek ya kiz olsaydi alirdim mecbur

Erkek olursa var hazırlığın az çok. Nasip kısmet baksana ne güzel sürpriz yapmış annesine. Benimkide sürpriz bebek. Şöyle , ben bir yıldır çok istedim ama eşim ikna olmadı. Sonra nasıl olduysa bir kerelik kaçamak ile gebe kaldım. Dualarım kabul oldu.

Aynen bizimde ilk gebeligim 2 yilin sonunda oldu korunamamiza ragmen ama bu gebelik hemen oldu nasipi varmiş demektir

Tam zamanında çıkarmışsın desene. Spiralli kalmışsın bence tarihler çok yakın bir de nikah tazeleme hayırlı olsun çok severim böyle ritüelleriiii
Amin benim 7 yaşlarında bir kızım var. İkinci ile fabrikayı dükkanı kapatıyorum

Merhaba. Benim de bobrek agrilarim var ozellikle sag kismimda. Normal mi acaba bu hamilelikte?

Sut meselesi icin super bilgiler tesekkur ederiiim damlayada mutlaka bakicam. Sadece multivitamin hakkinda ayni fikirde degilim seninle. Ben 59kg ile hamile kaldim 170 boyum ve hamile kalmadan once de senelerdir multivitamin kullanirim hic kg problemi yasamadim. Suan 5 kg almis durumdayim ama yedigim icin bence vitaminle alakali degil kilo alimi. İlk olarak hamile vucudu aldigi kaloriyi depolamaya odakli cunku sut uretmesi lazim kitlik modu gibi yaga ceviriyo ne verirsen. İkinciside yiyoruz yani

Kızlar günaydın
Nasılsınız nasıl gidiyor hamilelik
Ben 14 haftaya girer girmez bütün hamilelik döneminde şimdiye kadar bulantıyı 1 2 defa hissetmişken dün sabahtan beri midem çok kötü
Hiç birsey yiyemiyorum iştahım 0
Benim gibi olan var mı acaba normal mi bu durum

Teşekkür ederim cnm

Bende 12+2 oldum ve hamileliğimin başından beri olmayan bulantılar şimdi başladı prilam kullanıyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…