2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Tam 18 haftalıkken hissediliyor 1 hafta sonra gobek deliginizin ustunden vurcak hatta sasiracaksiniz oraya kadar cikmismi diye ben kasikta olur bekliyordum😂 az kalmış 😍
Yaaa benim ilk öyleydi ama kızlarımı hissetmedim. Çok üzülüyordum. Bakalım bunu ne zaman hissedecegim.

Yaaa benim ilk öyleydi ama kızlarımı hissetmedim. Çok üzülüyordum. Bakalım bunu ne zaman hissedecegim.
Benim ki hissettiriyor ben burdayım aloo git yemek ye diyip duruyor resmen karnı ağrır insanın üşütür hareketlenme yapar yemeği yiyorum gidiyor resmen ama iki saat veya üç saat sonra yine aynıyım içimden diyorum ne aç ama bir sal beni diyorum göbeğimi sanki çekiyor içeri 🤣🤣🤣🤣 eşime az elini verdiyorum oda hissetti geçen akşam kafayı dayayıp duruyor pıt pıt die ses geliyor diyor 🤣🤣🤣🤣

Benim ki hissettiriyor ben burdayım aloo git yemek ye diyip duruyor resmen karnı ağrır insanın üşütür hareketlenme yapar yemeği yiyorum gidiyor resmen ama iki saat veya üç saat sonra yine aynıyım içimden diyorum ne aç ama bir sal beni diyorum göbeğimi sanki çekiyor içeri 🤣🤣🤣🤣 eşime az elini verdiyorum oda hissetti geçen akşam kafayı dayayıp duruyor pıt pıt die ses geliyor diyor 🤣🤣🤣🤣
MaşaAllah kaç haftalıksın.

MaşaAllah kaç haftalıksın.
14 içindeyim cnm 😍 bizde kıpırdama erken başladı sanırım bakalım cinsiyetide kesinleşse sanki yemek yiyeli çok oldu fena acıktım 🤣🤣🤣🤣

Eklentiler

• Snapchat-549548479.jpg
    Snapchat-549548479.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 77
  • Snapchat-135870994.jpg
    Snapchat-135870994.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 81
Gerçekten masallah ic karnin dar galiba ondan. Ama.ne guzel ya 😍😍 cokta yakismis göbus.😍 Saglikla.gelsin insallah
Evet mide küçük bende kızıma mesela yedi aylıkken 750 gramdi karnimda ama son aylar dubaya dönmüştüm oğlumda biraz daha büyüktü bu daha hızlı büyüyor resmen 🤣🤣🤣

X