2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
ben bugün uykusuzum oğlum 3.30 gibi kalktı ve sabah ezanı yattı geride 7.30 uyandım gözlerim ağrıyor
Uyumayı dene yorma kendini bende göğüsler taş gibi oldu çatlamaya başladı sende durumlar nasıl cnm 😍🧿

Evet seninde aklın karışır şuan ben o yüzden doktora kesin olmadan bir şey söyleme dedim o yüzden 13 haftayibekleyip çok baktık bacakları açık polodan görüyorduk kız dedi ama bakmayı sürdürdü bende pipi yok dedim çok netti evet yok çünkü kız dedi benim içim rahat ama yinede beklemek en doğrusu ve hatayı ben anneden çok doktorların acelesi olmasi ve yenilenmeyen ultrason cihazlarında buluyorum açıkçası arkadaşım devlete gidiyordu sistem kötü aslında ne anne ne doktor
Yok özele gitmiş bu bahsettiğim ya diyorum doktor değiştiğini söylemedi ya da anne tekrarını sormadı. Mesela doktor tekrar erkek demese bile sorardım çünkü 11. Hafta da kız demişti. Çok erken bi hafta kız da özellikle değişme ihtimali yüksek olur ya

Kizlar hamile kaldığından beri ilk defa türk kahvesi içtim zararı varmı acaba 🤔
Afiyet olsun 🙂 ben 8.hafta diyetisyenle görüştüm haftada 3 tane falan türk kahvesi icebilirsin ama filtre gibi sert Nescafe gibi kremalı kahve içme , İstersen sütlü kahve yapıp hem süt içmiş okursun hemde kahve seyrelmis olur dedi

Yeşil çay dahil bütün bitki çaylarını içme
Elma gibi meyve çayı icebilirsin.siyah çayı da çok açık 2 bardak falan içebilirsiniz dedi.
Ben siyah çay 3 4 günde bir içiyorum onu da açık icmiyorum zaten az içiyorum ictigimde adam gibi olsun demi 🙂
Kahve ye de bu hafta başladım 3 fincan falan aslında sert bir filtre iyi gider ama ....

Afiyet olsun 🙂 ben 8.hafta diyetisyenle görüştüm haftada 3 tane falan türk kahvesi icebilirsin ama filtre gibi sert Nescafe gibi kremalı kahve içme , İstersen sütlü kahve yapıp hep süt içmiş okursun hemde kahve seyrelmis olur dedi

Elma gibi meyve çayı icebilirsin.siyah çayı da çok açık 2 bardak falan içebilirsiniz dedi.
Ben siyah çay 3 4 günde bir içiyorum onu da açık icmiyorum zaten az içiyorum ictigimde adam gibi olsun demi 🙂
Kahve ye de bu hafta başladım 3 fincan falan aslında sert bir filtre iyi gider ama ....
Bana doktorum daha hiç bir şey demedi ilacda vermedi doktordan doktora fark var demekki çözemedim gitti 2 sinde gitmiştim 11+5 gunluktu ikili testin çıkınca ozman sana ilaç yazicam dedi neden bu kadar geç yazıyor ki daha kaç gün var 18 sonuç için randevuyu bula bildim gerçi ozmana 14+1 olucam sonucu okadar merak ediyorum ki

Afiyet olsun 🙂 ben 8.hafta diyetisyenle görüştüm haftada 3 tane falan türk kahvesi icebilirsin ama filtre gibi sert Nescafe gibi kremalı kahve içme , İstersen sütlü kahve yapıp hem süt içmiş okursun hemde kahve seyrelmis olur dedi

Hormonların aşırı değişti Instagram da hüzünlü bir şey görsem televizyonda nerde görürsem göreyim ağlamaya başlıyorum eşim azda olsa sesini yükseltse ağlıyorum bu seferki hamilelik beni etkiledi resmen 😍😍🧿 anca kendimi ilahi dinlerken rahat hissediyorum 🤲🤲

Bana doktorum daha hiç bir şey demedi ilacda vermedi doktordan doktora fark var demekki çözemedim gitti 2 sinde gitmiştim 11+5 gunluktu ikili testin çıkınca ozman sana ilaç yazicam dedi neden bu kadar geç yazıyor ki daha kaç gün var 18 sonuç için randevuyu bula bildim gerçi ozmana 14+1 olucam sonucu okadar merak ediyorum ki
Benim bugün gittiğim doktor da ne ultrason görüntüsü verdi ne kalp atışı dinletti. Görüntü veremiyormus. O zaman ekran da gosterseydiniz dedim. Önce söyleseydin keşke dedi daha kalp atışını hiç dinletmedi . Ben arada başka doktora gittim de orda dinledim.
Bende diyetisyene sormadan bilmezdim ne yenir içilir.

Selamlar, ben bugün ikili teste gittim cinsiyetinin de kız olduğunu söyledi ve %85 doğruluk payı dedi, ama 10+5 e anca randevu bulabildiğim için bu biraz erken ölçüm, 2 hafta sonra test sonuçlarına da ben bakayım o zaman yine ölçüm yaparız dedi. Ben de en başından beri kız hissettiğim için çok fena moda girdim ama girmesem mi ki bilemedim buradaki son cinsiyet yorumlarınızı okuyunca🤭

Benim bugün gittiğim doktor da ne ultrason görüntüsü verdi ne kalp atışı dinletti. Görüntü veremiyormus. O zaman ekran da gosterseydiniz dedim. Önce söyleseydin keşke dedi daha kalp atışını hiç dinletmedi . Ben arada başka doktora gittim de orda dinledim.
Bende diyetisyene sormadan bilmezdim ne yenir içilir.
Desene senin gittiğin doktor daha değişik çıktı ilk gittiğim de banada öyle yapmıştı rica ettim fotoğraf istedim kırmadı tekrar ulturosonla baktı resmi verdi 😍🧿

Hormonların aşırı değişti Instagram da hüzünlü bir şey görsem televizyonda nerde görürsem göreyim ağlamaya başlıyorum eşim azda olsa sesini yükseltse ağlıyorum bu seferki hamilelik beni etkiledi resmen 😍😍🧿 anca kendimi ilahi dinlerken rahat hissediyorum 🤲🤲
Bende şuan hiç duygusallık yok ama tedavi süresince ilaç kullanırken çok kötüydüm. Ağlamaya yer arıyordum.

Selamlar, ben bugün ikili teste gittim cinsiyetinin de kız olduğunu söyledi ve %85 doğruluk payı dedi, ama 10+5 e anca randevu bulabildiğim için bu biraz erken ölçüm, 2 hafta sonra test sonuçlarına da ben bakayım o zaman yine ölçüm yaparız dedi. Ben de en başından beri kız hissettiğim için çok fena moda girdim ama girmesem mi ki bilemedim buradaki son cinsiyet yorumlarınızı okuyunca🤭
Çok erken söylemiş doktorun bencebekle kıyafetler için yanlışlık oranı çok çıkıyor banada erkek dedi ama bende bekliyorum bana11+5 Ken demişti doktorum.

Bende şuan hiç duygusallık yok ama tedavi süresince ilaç kullanırken çok kötüydüm. Ağlamaya yer arıyordum.
Bende çok var ya ufak bir şey olsa istediğim olmayınca ağlıyorum kız resmen yemek yiyorum aradan iki saat geçiyor deli gibi midemde hareketlenme oluyor usutursun ya miden bir yanda hareketlenir sonra dier tarafin hareketleniyor yemek yiyorum düzeliyor iki saat sonra yine aynı ulan diyorum ne aç sıpa 🤣🤣🤣🤣

Desene senin gittiğin doktor daha değişik çıktı ilk gittiğim de banada öyle yapmıştı rica ettim fotoğraf istedim kırmadı tekrar ulturosonla baktı resmi verdi 😍🧿
Çözemedim doktoru
Önünüzde ki ay hastane değiştirmedim var. Belli bir süreye kadar devlet hastanesi devam etmek istiyorum.

Çözemedim doktoru
Önünüzde ki ay hastane değiştirmedim var. Belli bir süreye kadar devlet hastanesi devam etmek istiyorum.
Başka doktor yokmu bir hastalara sor hangi doktorda yoğunluk var ona bak benim ki aşırı kalabalık normal sıra alamiyorsun hep randevu bunla beraber iki doktor çok iyi ucude adlı uzamani bir tanesi var hem ameliyatci anestezici baya uzman doktorlar bizim burdaki devlet

Yok özele gitmiş bu bahsettiğim ya diyorum doktor değiştiğini söylemedi ya da anne tekrarını sormadı. Mesela doktor tekrar erkek demese bile sorardım çünkü 11. Hafta da kız demişti. Çok erken bi hafta kız da özellikle değişme ihtimali yüksek olur ya
Aynen arada sormak lazım ki erken haftalarsa mutlaka bir arkadaşa da erkek dediler meğer kız mı kordonu pipi sanmış yani hepsinde karışma ihtimali yüksek en net 16 da olur bence dediğin gibi sormakta ne sakınca olur ben mesela yarın üniv hast. Gidicem detaylı ultrason için randevu almaya gidince oradakilere de soracam kız mı erkek mi diye

Olabilir canım ya istersen prilam kullan çok kusman varsa
Canım prilami denedim iş yerinde uyudum kaç kere gecede içsem çok çarptı beni o yüzden bıraktım. İki gündür yine pik yaptı kusmalarim çoğaldı sanki artık ömür boyu böyle yasayacakmisim gibi hissediyorum kaç hafta oldu azalmıyor.

Başka doktor yokmu bir hastalara sor hangi doktorda yoğunluk var ona bak benim ki aşırı kalabalık normal sıra alamiyorsun hep randevu bunla beraber iki doktor çok iyi ucude adlı uzamani bir tanesi var hem ameliyatci anestezici baya uzman doktorlar bizim burdaki devlet
Hastaneye gidiş geliş yolum da uzak, tek vesait gidebileceğim biryere bakarım diye de diğer doktorlara sormadım.
12. Haftaya kadar acil bir durum olurda sormam gerekirse diye tedavi gördüğüm hastane de başladım gebe takibe de ama çok cezbetmedi beni

Hastaneye gidiş geliş yolum da uzak, tek vesait gidebileceğim biryere bakarım diye de diğer doktorlara sormadım.
12. Haftaya kadar acil bir durum olurda sormam gerekirse diye tedavi gördüğüm hastane de başladım gebe takibe de ama çok cezbetmedi beni
Anladım cnm 12 haftayı geçmedimi seninki benle nerdeyse hamileliğin aynıydı sanki

Kızlar beslenme durumunuz ne yani neler yiyorsunuz bebeğinizin sağlığı için ben hiç süt içemiyorum ceviz de yiyemiyorum kendimi suçluyorum sürekli hiç bebeğime yararlı şeyler yemiyorum diye
Canım inan hiçbir şey yiyemiyorum. Yediğim midemde maksimum 30-40 dakika eziyetle duruyor. Ama kendimi suçlamıyorum biliyorum ki o kandan gerekli olan herşeyi zaten alıyor

Uyumayı dene yorma kendini bende göğüsler taş gibi oldu çatlamaya başladı sende durumlar nasıl cnm 😍🧿
benim oğlumdaün sonra emzirmeyi bırakıncaü öncesine göre bedenim bile değişmişti baüya küçüldü şuain tekrar dolgunlaştı göğüsler iştahım yok hiç alttan alttan bulantı geliyo bişey canım istemiyo yemeyince elim ayağım titriyo napıcamı bende şaşırdım

X