2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar alışverişe başlayanlara sesleniyorum bir tanıdık kız bebek diye doğuma girmiş ama erkek olmuş.Bu devirde böyle hata nasıl oldu bilmiyorum ama bence 20. Haftayı görmeden alışverişe başlamayın. Traji komik olmuş hem gülüyorum hem aile adına şaşkınım 😱😅
Benim kucuk erkek kardeşime doğana kadar kız dedi doktor. Tabii o zaman cihazlar eski. Adini bile dusunmustuk. Dogdu annem inanmadi pipisini gösterdiler😊büyük bi şok yaşamıştık. Inanirim o yüzden böyle hikayelere

Kızlar alışverişe başlayanlara sesleniyorum bir tanıdık kız bebek diye doğuma girmiş ama erkek olmuş.Bu devirde böyle hata nasıl oldu bilmiyorum ama bence 20. Haftayı görmeden alışverişe başlamayın. Traji komik olmuş hem gülüyorum hem aile adına şaşkınım 😱😅
Benim arkadaşıma da bir kız dediler bir erkek 7 aylıktı kesin kız dediler güvenemedi kız alışverişi yaptı ama az ne olur ne olmaz diye sonuç kızdı ama o kadar süre anlamamaları çok saçmaydı. Bende daha almadım hiç bir kere daha gideyim yine kız desin sonra indirimde gördükçe alırım toplu alamam zaten bir anda o kadar herşey çok pahalı çünkü

Bnde 14 haftalık hamileyim büyük ihtimalle 6 Şubat'ta öğrenecem

Ben de bilmiyorum henüz. Yarın öğrenicem inşallah. Gerçi önce sağlıklı olduğunu öğreneyim de Allahın izniyle, cinsiyeti geçtim artık 🥺 13+6 bugün. Yarın 14+0 oluyor

Bende 11+5teyim 2 şubatta belli olacak 15 haftalikken söylerim net olsun dedi doktorum benimde kanama alanım var bende önce sağlıklı olmasından yanayım

Yalniz degilsin canim. Ben dahil grupta var daha öğrenmeyen bi kaç kişi

canım bende daha bilmiyorum 18 ocakta randevum var belki aynı gün öğrenebiliriz allah önce hayırlı sağlıklı uzun ömürlü olnasını nasip etsin sonrada zatrn bi oğlum var inşallah bide kızım olur herkesin gönlüne göre olsun inşallah💕
O zaman hiç üzülmeyeyim sayenizde boynum bükük değil:KK70: yaşasın geç öğrenmeler 🤭🤭

O zaman hiç üzülmeyeyim sayenizde boynum bükük değil:KK70: yaşasın geç öğrenmeler 🤭🤭
ben ilk gebeliğimde 6 aylıkken öğrenmiştim cinsiyetini sebebi sad3ce doktorla birbirimizi yanlış anlamamız 😅 16 haftalıkken muayeneden sonra cinsiyeti kaç fafta sonra öğreniriz dedim 12 haftalıkken demiş tabi ben 12 hafta sonra anladım 6 aylıkken öğrenmiştim bu yüzden tabi o zaman 18 yaşındaydım pek bilmiyodum keşkede sağlıklı bir şekilde gelseydi miniğim😔

ben ilk gebeliğimde 6 aylıkken öğrenmiştim cinsiyetini sebebi sad3ce doktorla birbirimizi yanlış anlamamız 😅 16 haftalıkken muayeneden sonra cinsiyeti kaç fafta sonra öğreniriz dedim 12 haftalıkken demiş tabi ben 12 hafta sonra anladım 6 aylıkken öğrenmiştim bu yüzden tabi o zaman 18 yaşındaydım pek bilmiyodum keşkede sağlıklı bir şekilde gelseydi miniğim😔
Ya çok güldüm buna diyecektim ki Sağlıklı sonuçlanmamış sonucu. Allah bu bebeğinizi keyifle sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Ya çok güldüm buna diyecektim ki Sağlıklı sonuçlanmamış sonucu. Allah bu bebeğinizi keyifle sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
amin canım ondan sobra bir oğlum oldu bu üçüncü gebeliğim inşallah sağıkla bi kız gelir ilkimde kaybım kız dı buna kendimi baya kız diye hazırladım bakalım 18 inde belki gösterir cinsiyetini inşallah herkesin gönlüne göre olur🙏

Bende her sabah Fix tost işte yediklerim sabah ekmek kasar tost arada zeytin yiyeblyrm oglende inan bana yoğurtla makarna yada yoğurtla bazen yoğurt çorbası deriz yarma buğday ile yapılır soğuk onu yiyeblyrm binde bir yarım elma ceviz vs asla avakado asla tatlı şeyler asla çorba ya çorba bile icemyrm sebze yiyemyrm. Dışardan döner aldm patates et konuluyor ya yarım yedim. Birde bikac kere dışardan pide yiyeblrm. İçim disim hamur
Ben sebze yemekleri yiyorum yine ya
Ohooo ben size göre dünyaları yiyorum işte bulantı olmayınca önüme ne gelse lüplüp o da 4 kg olarak döndü bana 😂😂😂

Kızlar uyku durumunuz nasıl ben gece uyuduğum halde gün içinde yine uyukluyorum resmen
Dün 9 da yattık eşimle. Sabah 6 da kalktık. Deli dehşet uykum var hala 🥴

Merhaba kızlar adendo kullanan var mı
Evet ben kullanıyorum yaklaşık 1 aydır günde bir tane. Doktoruma da danışmıştım istersen kullan sen bilirsin sakıncası yok demişti

amin canım ondan sobra bir oğlum oldu bu üçüncü gebeliğim inşallah sağıkla bi kız gelir ilkimde kaybım kız dı buna kendimi baya kız diye hazırladım bakalım 18 inde belki gösterir cinsiyetini inşallah herkesin gönlüne göre olur🙏
Çok şükür kucağın boş kalmamış 💕 inşallah hayırlı bi kızın olur🥰

Ohooo ben size göre dünyaları yiyorum işte bulantı olmayınca önüme ne gelse lüplüp o da 4 kg olarak döndü bana 😂😂😂

Dün 9 da yattık eşimle. Sabah 6 da kalktık. Deli dehşet uykum var hala 🥴

Evet ben kullanıyorum yaklaşık 1 aydır günde bir tane. Doktoruma da danışmıştım istersen kullan sen bilirsin sakıncası yok demişti
Bende kullanıyorum ama önlem amaçlı şükür bir risk olduğundan değil Mfk sitesine sormuştum kullanılabilir bir sakıncası yok demişlerdi senin bir risk varken mi kullandin yoksa sende önlem amaçlı mi

Slm kızlar bir temmuz anneside benim
Ho#geldin canim istersen bilgilerini yaz listeye ekliyim
Kızlar günaydın🥳 11. Haftada %51 kız demişti doktorumuz ama dün 13+5 te minik bir haydut olacağını öğrendik😀 Ultrasonda bile ayaklar durmuyor tepiniyor dedi doktorumuz😍
Folik asit içiyordum ama doktorum bıraktırdı, multivitamine başlayacağız şimdi adı Prenatal Life olarak geçiyor içen var mı acaba
Saglikla gelsin minoşş

X