2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ay ben bıktım tuvaletten. Zararli biliyorum ama bazen tutuyorum bile. Saat başı çıkıyorum. Ama su çok içiyorum normal galiba
Canım ben de çok su içiyorum. İşyerinde her gün 1 tane 1.5 lt bitiyor, evde de 1 lt içiyorumdur rahat.
İçim yanıyor sanki hep...

Ben sabahları sadece tost yiyebiliyorum midem bulanıyor başka bir şey yiyemiyorum
Bende her sabah Fix tost işte yediklerim sabah ekmek kasar tost arada zeytin yiyeblyrm oglende inan bana yoğurtla makarna yada yoğurtla bazen yoğurt çorbası deriz yarma buğday ile yapılır soğuk onu yiyeblyrm binde bir yarım elma ceviz vs asla avakado asla tatlı şeyler asla çorba ya çorba bile icemyrm sebze yiyemyrm. Dışardan döner aldm patates et konuluyor ya yarım yedim. Birde bikac kere dışardan pide yiyeblrm. İçim disim hamur

Bende her sabah Fix tost işte yediklerim sabah ekmek kasar tost arada zeytin yiyeblyrm oglende inan bana yoğurtla makarna yada yoğurtla bazen yoğurt çorbası deriz yarma buğday ile yapılır soğuk onu yiyeblyrm binde bir yarım elma ceviz vs asla avakado asla tatlı şeyler asla çorba ya çorba bile icemyrm sebze yiyemyrm. Dışardan döner aldm patates et konuluyor ya yarım yedim. Birde bikac kere dışardan pide yiyeblrm. İçim disim hamur
Ben sebze yemekleri yiyorum yine ya

Günaydına kızlar
Herhalde bir ben varım cinsiyet bilmeyen
Tahmin bile yok
17. Hafta içinde öğreneceğim artık 18 ocakta kontrol var 🎈
canım bende daha bilmiyorum 18 ocakta randevum var belki aynı gün öğrenebiliriz allah önce hayırlı sağlıklı uzun ömürlü olnasını nasip etsin sonrada zatrn bi oğlum var inşallah bide kızım olur herkesin gönlüne göre olsun inşallah💕

Ay ben bıktım tuvaletten. Zararli biliyorum ama bazen tutuyorum bile. Saat başı çıkıyorum. Ama su çok içiyorum normal galiba
Su içiyorsan normal ben tutamıyorum hemen kasıklarım ağrıyor bu haftada belliki bunu çekeceğim mesaneme baskı yapıyor sanırım sıpa Bi göbek bölgesine gelselerdi hayırlısıyla 😊

C6EDA8E3-EBFE-41CF-991C-CF33FE267F0E.jpeg

Eklentiler

• A5A34836-102F-4B9E-91D4-CC095FE54051.jpeg
    A5A34836-102F-4B9E-91D4-CC095FE54051.jpeg
    83,8 KB · Görüntüleme: 31
Su içiyorsan normal ben tutamıyorum hemen kasıklarım ağrıyor bu haftada belliki bunu çekeceğim mesaneme baskı yapıyor sanırım sıpa Bi göbek bölgesine gelselerdi hayırlısıyla 😊
Her zaman o mesane baskısı olur bende diyorum heralde mesafeyi trambolin olarak kullanıyor 🙈🤣🤣

X