2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Günaydına kızlar
Herhalde bir ben varım cinsiyet bilmeyen
Tahmin bile yok
17. Hafta içinde öğreneceğim artık 18 ocakta kontrol var 🎈
Ben de bilmiyorum henüz. Yarın öğrenicem inşallah. Gerçi önce sağlıklı olduğunu öğreneyim de Allahın izniyle, cinsiyeti geçtim artık 🥺 13+6 bugün. Yarın 14+0 oluyor

12+5’im bugün ikili teste gittim büyük ihtimalle kızım olacakmış 😍🥰 yine de kendimi kaptırmamak için 2-3 hafta daha bekleyeceğim ama şimdiden moda girdim bi yandan🙈
Yaa hayırlı olsun canım kendini tut o zaman birkaç hafta daha güzel ciciler almak için ben de artık heyecandan duramıyorum ya çok öğrenmek istiyorum herkes erkek diyo bebeğime bakalım ne çıkacak gerçekte

Günaydına kızlar
Herhalde bir ben varım cinsiyet bilmeyen
Tahmin bile yok
17. Hafta içinde öğreneceğim artık 18 ocakta kontrol var 🎈
Bende 11+5teyim 2 şubatta belli olacak 15 haftalikken söylerim net olsun dedi doktorum benimde kanama alanım var bende önce sağlıklı olmasından yanayım

BEn de ceviz çok yiyemiyorum cnm, ama yumurtama, peynirime, avokadoma, fıstık ezmesi yemeye dikkat ediyorum. Taze sıkılmış portakal suyu içiyorum haftada 4-5 defa.Yogurt kefir tüketiyorum. Tahin pekmez de cok iyi bu konuda. Seçenek çok canım illa ki şunu yiyeceksin diye bir şey yok...
Kızlar beslenme durumunuz ne yani neler yiyorsunuz bebeğinizin sağlığı için ben hiç süt içemiyorum ceviz de yiyemiyorum kendimi suçluyorum sürekli hiç bebeğime yararlı şeyler yemiyorum diye

Kızlar beslenme durumunuz ne yani neler yiyorsunuz bebeğinizin sağlığı için ben hiç süt içemiyorum ceviz de yiyemiyorum kendimi suçluyorum sürekli hiç bebeğime yararlı şeyler yemiyorum diye
Canim ben de hic saglikli beslenmiyorum gibi hissediyorum. Gercekten neler yemeliyiz bu haftada? Tavuk yapsam bile onu oyle sosluyorum ki sanki proteini almiyormusum gibi hissediyorum.

BEn de ceviz çok yiyemiyorum cnm, ama yumurtama, peynirime, avokadoma, fıstık ezmesi yemeye dikkat ediyorum. Taze sıkılmış portakal suyu içiyorum haftada 4-5 defa.Yogurt kefir tüketiyorum. Tahin pekmez de cok iyi bu konuda. Seçenek çok canım illa ki şunu yiyeceksin diye bir şey yok...
Yoğurt da evde yapılmış olması gerekiyor ama biz onu da marketten alıyoruz

X