2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
20 kilo alırsın sende
İlk gebeliğim 55 le başladı 66 bitti sonra 56 ya düştüm 56 da ikinci gebeliğim oldu 67 le bitti 56 ya geri düştüm bakalım bu nasıl olucak yemek yiyorum mesela iki saat geçiyor resmen usutursun karnına ağrı girer sanki içimde öyle ağrı giriyor hareketleniyor sanki yemek yiyorum geçiyor devamlı iki üç gündür böyleyim 🤣🤣🤣

Cinsiyeti tahmin edenler varmı henüz Dr demedi Almanya'da biraz geç söylüyorlar bnde sormadım deseydi Kendi derdi zaten
Nihayet Almanya’dan birisi geldi guruba 😂 n azından öneriler ve ilaçlar için iyi olacak benim için 🥰
Ben erkek diyorum sağlıkla gelsin 🙏❤️

Hımm anladım canım benim son randevu da doktor içerde bir şey görünmüyor 1 hafta daha kullanıp bırakalım demişti. Eşim teke düşüreceksin dedi diye hatırlıyor. yaklaşık iki haftadır hiç lekelenmem olmadı. Kontrolüm cuma günü teke düşürdüm ama gerek yoksa da kullanmak istemiyorum artık. Sen hangi şartlarda devam ediyorsun diye bi sormak istedim
Valla bende ilaç bitene kadar tek tek kullanayım dedim zararı yok sonuçta progestanın 4 tane falan kaldı benimde

İlk gebeliğim 55 le başladı 66 bitti sonra 56 ya düştüm 56 da ikinci gebeliğim oldu 67 le bitti 56 ya geri düştüm bakalım bu nasıl olucak yemek yiyorum mesela iki saat geçiyor resmen usutursun karnına ağrı girer sanki içimde öyle ağrı giriyor hareketleniyor sanki yemek yiyorum geçiyor devamlı iki üç gündür böyleyim 🤣🤣🤣
Hamilelikte istediğini ye zaten eski kilonads düşüyorsun

X