2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben ilk cocugumda bebek çantası almadm. Bebek çantası olanları goruyordm içinde yok yok fenalık hissi geliyor bana büyük çanta kullanyrm normaldede severm salaş tarzı. İçine bir fermuarli çanta atyrm bez zıbın koyck kdr yeter ama mama ile besleyenler için. Biberon emzik vs belki olablr a arabamız olunca gerek duymadm ben bundada aynı stil devam

okiedog candır. Pembe bir modeli var ucuz da öyle aşırı pahalı da değil. Kalite kokuyor ben 2 oğlumu da onunla büyüttüm. Alın bana dua edersiniz :)

Bendeki Sumo modeliydi kırmızısı. Arkadaşa da Urban Trek modeli pembe istedik uygundu. o da çok güzel çıktı.

Siz ne kadar ödediniz Fetal için ? Hangi şehirdesiniz?
selaamlar, doktordan çıktım. her şey yolundaymış , bebeğimin hareketlerini bile gördüm çok güzeldi. cinsiyet için erken dedi ama fetal dna testi verdim, onunla çıkar sanırım :)

Bu verenlerin hepsi geri alır da ben almadan kalırım innnnşaallah şaka şaka kız sonumuz kaçınılmaz alınacak o kilolaaaaarrr... sağlıkla gelsin kuzularımız....
Çok kustum canım ya iştahsızlık da yaşadım hala yaşıyorum az bile verdim bence hedefim onu geri almamaktı ama iştahım sadece fast fooda açıldı bı dönem o ara aldım geri kiloları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…