2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar evet mineral eksikliği ağrıları artırır. Ben minera kullanıyorum MFk nın, sayesinde az ağrılarım. Yorulursam oluyor.

Buyuk ihtimalle bu sefer ilac yazarlar bundan iki hafta once kardiyolojiye gittim tansiyonum gene 140lardaysa dusuk bi ilac yazabiliriz dedi tekrar olcmemi istedi gel tekrar dedi

Denerim canim saol tavsiyen icin

Benim de önce kız demişti hep süslü püslü şeylere baktım. 10 gün sonra büyük ihtimal erkek dedi. Doktorlar farklıydı. Şimdi ikisine de adapte olamıyorum sanırım bir dahaki Kontrolde netlik kazanır. Cinsiyet hiç önemli değil ama cicili bicili bebek kıyafetlerine veda etmek bi tık üzdü

İşte zaten sinir eden şey de o ya Birseye inanmak ve moda girmek. Yoksa tabii ki erkeğe de alışıp seviyorsun :)

Erkek bebekler içinde artık çok çok tatlı şeyler var annesi.. hiç üzülme

LadyMorganas sat:13 Ekim erkek ilk çocuk yaş:34
Ben süslü püslü şeyleri geçtim çok derin düşünüyorum.Eşime nasıl yetiştiricez erkek çocuk sanki daha zor diyorum.Daha hareketli yarın öbür gün evlenmesi eğitimi işi gücü
Şaka gibi anksiyete sahibi biriyim zaten.Sanki ne farkı var sağlıklı olsun Rabbim güç kuvvet verir inşallah.

Türkiyede 12 ile 14 arasında olan ikili tarama olması lazımdı galiba ona girecem
Hı anladim canım
Kusmalarda daha bir hafifleme olmuyor 14 haftasındayım.Mide sıkıntı yaşadım çok.
Senin kide ikinci üç aylık dönemde reflu olabilir.
Umudum 12. Haftadan sonra azalmasiydi aynen hiç hafifleme azalma yok. Refluye çevirdi midem en sonunda. Süt felan içtim bı yudum geçsin diye yok bugün böyle çekeceğim sanirim

Selam kızlar
15+1 oldum bugün.
Öksürükten hapşırıktan bazen sol kasığım kramp gibi ağrıyor ama onun dışında bir sorunum yok.
Tek şaşkınlığım sıfır iştah. Acıkıyorım az birşey yemek yiyince bırakıyorum
Ne fast food ne acılı ne ekşili ne tatlı hiçbişy çekmiyor canım.
Bayağı garip geliyor bu durum çünkü ikinci trimester en güzel Homidi gırtlak olmamız gereken zaman diye bekliyordum

Kız erkek ikisinide yetiştirmek çok zor bence. Hani hareketlilik kedi felan gözümde yoksa nasıl insan olacaklar vatana millete bize hayırlı olsunlar diye bazen aksiyete krizine görebiliyorum. Seni çok iyi anlıyorum.

Evet ya benim dışımda herkes kız hissediyordu. Onlar bildiğin üzüldüler erkek diye cuma kontrol var netleşirse alışırım artık
Benim de iki oğlum varya, herkes bunu kız hissediyor. Aslında kız olsun istiyorlar :) Bense erkek hissediyorum bazen de kız Kaynanam o gün yatak aldı çocuklarıma, satış yapan kız baktı ben kıvranıyorum saga sola, agrım vardı. Hamile misiniz dedi, şaşırdım evet dedim. Kaynanam diyor ki, "bir de kız denemek istedi" Hiçbir şey demedim de erkek olursa , en çok o hayal kırıklıgına uğrar sanırım.Çocuklarıma hep o baktı.Kendinin de İki oğlu olmuş. 3. sü kız doğmuş ama ölmüş , bana bir daha dene kız için deyip durmuştu ne diyeyim Rabbim herşeyin hayırlısını bilir verir...

Kız erkek ikisinide yetiştirmek çok zor bence. Hani hareketlilik kedi felan gözümde yoksa nasıl insan olacaklar vatana millete bize hayırlı olsunlar diye bazen aksiyete krizine görebiliyorum. Seni çok iyi anlıyorum.
Aynen evet tüm erkek yeğenlerim askere gitmemek için okula devam etmemek için çalışmamak için ellerinden geleni yaptı.Ne bileyim keza eşime bakıyorum babasız büyümüş 5-6 yaşından beri gerçekten kendini geliştirmiş merhametli düşünceli biri.Allah hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah.

Hiç öyle düşünme ebeveyn olmak başlıbaşına zor. Kız olmuş erkek olmuş biz düzgün yetiştirebildikten sonra hepsi olur gider. Allah önce sağlık versin dediğin gibi

bu benim ablam 2 oğlu var kız çocuklarına bitiyor. Erkekmiş dedim şu an moralin çok bozuldu dedi

Yavaş yavaş değişiyor canım 16. Haftayı bulabiliyormuş. Ben iki gündür iştah konusunda kendimdeyim. O da kendi hazırladığımda değil ya başkası hazırlayınca ya dışarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…